قیمت ایمپلنت

همه دندان های انسان تا پایان عمر برایشان باقی نمی ماند. ممکن است دندان ها به دلایل مختلفی مانند پوسیدگی ، عفونت ریشه و … خرابی بیش از حد داشته و نیاز به کشیدن داشته باشد. پس از کشیدن دندان محل خالی دندان باقی می ماند و در تکلم ، خوردن و نوشیدن و ظاهر تاثیر بسیاری دارد. در قدیم برای رفع این مشکل از دندان مصنوعی استفاده می کردنند اما امروزه یک روش بسیار کار آمد در علم دندان پزشکی ارائه می شود به نام ایمپلنت. ایمپلنت ها از اجزای مختلفی از جمله روکش ایمپلنت ، پایه و … تشکیل شده اند. جنس پایه ایمپلنت ها از تیتانیوم می باشد که در فک بیمار جایگذاری شده و پس از مدتی به استخوان فک جوش می خورد. پس از جوش خوردن پایه ایمپلنت ، روکش مخصوص آن پس از قالب گیری ساخته شده و روی پایه سوار می شود.

قیمت ایمپلنت

برند های ایمپلنت

ایمپلنت های دندانی دارای برند های مختلفی می باشد که هر کدام از آن ها با یک دیگر در کیفیت ساخت متفاوت می باشد. ایمپلنت ها توسط کشور های مختلفی ساخته می شود.

برند ایمپلنتی Sewon Medix

این برند ایمپلنت در کشور کره ساخته می شود و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار است. این ایمپلنت ها با توجه به کیفیت ساختی که دارند دارای قیمت مناسبی هستند. این ایمپلنت یکی از برند ها محبوب در کشور می باشد. قیمت ایمپلنت Sewon Medix بدون احتساب روکش 4.000.000 تومان می باشد.

ایمپلنت های ICX

این برند ایملپنت دارای محبوبیت زیادی در کشور می باشد و استفاده زیادی می شود. این برند ایملپنت در کشور آلمان ساخته می شود. این ایمپلنت ها دارای کیفیت بالایی هستند و مزیت مهم آن ها لقی بسیار کم پروتز است یعنی در این ایمپلنت ها پرئتز ها به هیچ وجه لق نمی شوند. این برند ایمپلنت دارای قیمت بیشتری نسبت به ایمپلنت های کره ای دارند.

ایمپلنت های سوئیسی ITI

ایمپلنت های ITI یکی از با کیفیت ترین ، بهترین و معروف ترین برند های ایمپلنت می باشد. این برند ایمپلنت دندانی متعلق به کشور سوئیس می باشد. این ایمپلنت ها در کشور بازل ساخته می شود. بیشتر کشور اروپا از این برند ایمپلنت ها استفاده می کنند. این ایمپلنت ها دارای کیفیت فوق العاده می باشند ولی دارای قیمت بالایی نسبت به سایر ایمپلنت ها می باشد. ایمپلنت های سوئیسی ITI به علت دارا بودن کیفیت بالای خود در ایران دارای طرفداران زیادی می باشد و استفاده زیادی دارند.

ایمپلنت های CMI

این برند ایملپنت متعلق به کشور کره می باشد و با ایمپلنت های Sewon Medix و ایمپلنت کره ای Sunc تقریبا یک کیفیت می باشد و دارای قیمت یک سانی می باشند. این ایمپلنت ها نیز از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار می باشند.

اجزا ایمپلنت های دندانی

ایمپلنت ها از اجرای زیادی تشکیل شده اند که هر کدام از آن ها یک بخشی ار ایمپلنت را تشکیل می دهند. فیکسچر همان پایه ایمپلنتی از جنسس تیتانیوم می باشد که طی یک عمل جراحی در استخوان فک قرار می گیرد و پس از گذاشت مدت زمانی ببه استخوان فک جوش می خورد. پایه ایمپلنت ها مهم ترین جز ایمپلنت می باشند که نقض ریشه دندان را ایفا می کنند. تاج ایمپلنت ها نیز همان پروتز های ایمپلنت می باشد که شبیه دندان می باشد.

پروتز های ایمپلنت

ایمپلنت ها دارای پروتز های مختلفی می باشند که هر کدام از آن ها دارای قیمت متفاوت ، مزیت و معایب خاصی هستند.

پروتز های زیر کونیا

این پروتزها از عنصر زیرکونیوم می باشند و یکی از مدل روکش های تمام سرامیک می باشند. بخش داخلی این روکش ها خود نیز از جنس زیرکونیا می باشد. این روکش ها به سختی گرما را از خود عبور می دهند و حساسیت بسیار پایینی دارند. این روکش ها طول عمر بسیار بالای دارند و به علت جنس زیرکونیوم ، شفافیت و رنگ بسیار عالی را دارا می باشند و یک ظاهر زیبا را به شما هدیه می دهند.

پروتز ها دندانی PFM

این روکش ها از ترکیب دو جنس فلز و چینی می باشند. بخش فلزی این روکش ها در داخل و اطراف آن ها می باشند و باعث می شوند که استحکام آن ها بالا برود. قسمتی ار این دندان های را برای زیبایی چینی تشکیل می دهد تا زیبایی و شفافیت بشتری داشته باشد. این روکش ها از روکش ها زیر کونیا قیمت کمتری دارند.

ایمپلنت ها دندانی به لیل روش ها درمانی مختلف دارای قیمت متفاوتی می باشند.

قیمت ایمپلنت

بسیاری از درمان ها به دلیل مشکلات فکی و … نیاز به درمان های اضافی دارند. یکی از این درمان ها پیوند استخوان می باشد. این درمان در وقتی انجام می شود که در قسمت درمان ایمپلنت ، استخوان کافی برای جوش خوردن پایه ایمپلنت وجود نداشته باشد. جراح دندان پزشکی مقداری از این مواد را در قسمت مورد نظر جای گذاری می کنند تا تراکم استخوان بیشتر شود. جراحی دیگری نیز به نام سینوس لیفت وجود دارد. وقتی فر بخواد در محل خاصی از دهان خود که به سینوس منتهی می شود ایمپلنت بگذارد این درمان را برای افزایش تراکم استخوانی انجام می دهند. تمامی این جراحی ها ممکن است در قیمت ایمپلنت تاثیر بگذارد

قیمت ایمپلنت ها با توجه به موارد دکر شده یعنی برند ایمپلنت ها ، پروتز های ایمپلنت ها ، جراحی های قبل و بعد و همین طور جراحان متخصص متفاوت می باشد. برای مشاهده قیمت ایمپلنت می تواند به پست هزینه ها مراجعه کرده و یا با شماره 44624157-021 تماس بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری