3

ایمپلنت دندان چیست ؟ (بررسی قیمت ایمپلنت دندان و انواع ایمپلنت)

دسترسی سریع

ایمپلنت دندان چیست؟

قیمت ایمپلنت دندان

 

قیمت ایمپلنت دندان به فاکتورهای بسیاری وابسته است که در این مقاله توضیحات کاملی در مورد تعرفه و قیمت ایمپلنت دندان های مختلف می دهیم اما بطور کلی جنس اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت و کشور سازنده آن بسیار مهم و تاثیرگذار در قیمت می باشد.

ایمپلنت پایه ای فلزی از جنس تیتانیوم است که بصورت میله باریکی در فک و بجای ریشه قرار میگیرد. امروزه ایمپلنت دندان بهترین جایگزین برای دندان های از دست رفته می باشد. نکته قابل توجه این است که پس از قرارگیری در فک اگر بصورت کامل و درست مراقبت کنید، این روش کاشت ماندگاری بسیار بالایی دارد.

 

ایمپلنت کره ای پیشنهاد می شود برای اطلاع از ایمپلنت های کره ای مقاله قیمت ایمپلنت کره ای را مطالعه نماید.

 

مرکز تخصصی ایمپلنت روشا مفتخر است با همکاری بهترین و مجرب ترین متخصص ایمپلنت و استفاده از بهترین و بروز ترین مواد و تجهیزات دندانپزشکی کاشت دندان شما عزیزان را با هزینه ای مناسب و تا حد امکان بدون درد انجام دهد. ایمپلنت دندان در این مرکز در صورتی که شرایط استخوان فک بیمار مناسب باشد، بلافاصله پس از کشیدن دندان با قرار دادن پایه انجام می شود. این مرکز ضمانت می کند که در همان ابتدای درمان، تمامی قیمت ایمپلنت دندان به صورت کاملاً شفاف به بیمار ارائه می شود و حین کار هزینه اضافی دریافت نخواهد شد. مشاوره ارائه طرح درمان توسط متخصص ایمپلنت کاملاً رایگان می باشد. آدرس کلینیک: خیابان جنت اباد مرکزی، بالاتر از همت، روبروی بلوار بعثت، ساختمان بانک شهر، طبقه چهارم شماره تماس مرکز تخصصی ایمپلنت روشا: 02144624156

 

قیمت ایمپلنت دندان سال 99

 

مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت دندان بدون درد
جدول قیمت گروه پر طرفدار ترین ایمپلنت ها
نام برند ایمپلنتکشور سازندهقیمت ایمپلنت دندانضمانت
SNUC KOREA2/900/0002 سال
CisKOREA3/200/0005 سال
Sewon medixKOREA2/800/0002 سال
Icx GERMANY3/900/00010 سال
iti(Titanium) اشترومن SWISS5/400/00015 سال

 

 

مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت دندان بدون درد
جدول قیمت ایمپلنت گروه TOP LEVEL
نام برند ایمپلنتکشور سازندهقیمت ایمپلنتضمانت
Zimmer USA6/400/000مادام العمر
iti (roxalid active) اشترومن SWISS7/400/000مادام العمر

 

مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت دندان بدون درد
جدول قیمت گروه رایج ترین ایمپلنت ها
گروهنام برند ایمپلنتکشور سازندهقیمت ایمپلنتضمانت
ایمپلنت اقتصادی SNUC KOREA2/800/0002 سال
CisKOREA3/200/0005 سال
Sewon medix KOREA2/800/0002 سال
ایمپلنت اروپایی Sic یا IHDE SWISS3/900/00010 سال
iti(Titanium) اشترومن SWISS5/400/00015 سال
Icx GERMANY3/900/00010 سال
IdiFRANCE3/800/00010 سال
ایمپلنت های top level iti (roxalid active) اشترومن SWISS7/400/000مادام العمر
Zimmer USA6/400/000مادام العمر

 

مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت دندان بدون درد
جدول قیمت ایمپلنت های فوری ( یک روزه )
نام برند ایمپلنتکشور سازندهقیمت ایمپلنتتحویل روکش
Megagen KOREA3/800/000تحویل روکش موقت پس از جراحی
iti (roxalid active) اشترومن SWISS7/400/000تحویل روکش دائم پس از جراحی

 

هزینه ایمپلنت دندان (روکش زیرکونیا)

 

لازم به توضیح است قیمت ذکر شده در جدول بالا هزینه جراحی ایمپلنت به همراه روکش PFM می باشد و در صورت استفاده از روکش زیرکونیا چهارصد هزارتومان به هزینه های جدول بالا اضافه می گردد.

 

قیمت ایمپلنت اقساطی :

ایمپلنت قسطی شرایط ایمپلنت قسطی در کلینیک دندانپزشکی روشا

قیمت ایمپلنت دندان قسطی در کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا ، به این صورت است که 30% درصد هزینه از شما به صورت پیش پرداخت دریافت می شود. باقی مانده قیمت به صورت ماهیانه در طول درمان از شما دریافت می شود. در صورت پرداخت نقدی 10 درصد از هزینه های درمان ایمپلنت کم می شود.

 

قیمت ایمپلنت دندان و هزینه های جانبی

 

درمانقیمت
جراحی سینوس لیفت1/000/000 تا 2/000/000
پیوند استخوان400/000 تا 2/000/000
کشیدن دندان100/000 تا 300/000
جراحی دندان200/000 تا 500/000

 

قیمت ایمپلنت های گفته شده در جدول بالا، ممکن است برای انجام کاشت دندان نیاز شوند، که در کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا تمامی درمان ها و هزینه ایمپلنت دندان به صورت کاملا شفاف، قبل از شروع درمان به بیمار ارائه می شود.

برای رزرو وقت، ویزیت و مشاوره رایگان با شماره تماس کلینیک روشا 02144624156 تماس بگیرید و یا فرم زیر را تکمیل نمائید.

 

 

 

قیمت ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

 

حتما شما هم بسیار زیاد در مورد نحوه ی کاشت دندان تحقیق و بررسی نموده اید. به چه راه هایی رسیده اید؟ آیا موفق شده اید اطلاعات لازم و کافی در هر زمینه ای بدست آورید؟ باید بگوییم ایمپلنت دندان یکی از روش های موثر و عالی برای کاشت دندان به شمار می رود.

ایمپلنت دندان در اصل به جایگزین کردن ریشه در فک انسان گفته می شود، که کمک می کند تا دندان پروتزی در محل مورد نظر خود قرار گیرد. با این عمل می توان جای خالی دندان هایی که از قبل کشیده شده است و یا خراب شده اند را پر نمود.

ایمپلنت دندان خود به تنهایی در اصل یک پایه محکمی است، که در جای دندان از دست رفته قرار می گیرد. این پایه دندان های ثابت یا متحرک را در برگرفته و جایگزینی مناسب برای دندان های شما به شمار می رود. از این رو اکثر افراد به دلیل استحکام بالای ایمپلنت، اقدام به انجام و استفاده از این عمل می نمایند. 

عملیات کاشت دندان معمولا هم به صورت ایمپلنت تک دندان، و هم به صورت ایمپلنت تمام فک انجام می شود. البته باید بگوییم هر یک از این روش ها مراحل مخصوص به خود را دارند.

 

مراحل ایمپلنت دندان

 

قیمت ایمپلنت دندان

باید بگوییم اولین سوالی که برای تک تک ما به وجود می آید این است که ایمپلنت چگونه انجام می شود؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم مراحل مختلفی برای کاشت وجود دارد. این مراحل کاشت دندان یا ایمپلنت دندان بستگی به شرایط خاصی دارد. اصولا در روش متداول برای این عمل، حدود 5ماه زمان نیاز است.

به طور معمول و در روش متداول مراحل کاشت و تحویل دندان حدود 5 ماه زمان می برد.

مراحل ایمپلنت با عکس زمانی صورت می پذیرد که دکتر از شما بخواهد قبل از شروع مراحل درمان سی تی اسکن انجام دهید تا بتواند میزان استخوان موجود در فک شما و قدرت نگهداری از ایمپلنت دندان را تشخیص دهد تا در صورت نیاز قبل از کاشت ایمپلنت از پیوند استخوان در فک یا جراحی سینوس لیفت استفاده نماید. شما می توانید به صورت فیلم یا از طریق ویدئو مراحل کاشت دندان را مشاهده نمایید. 

 

فیلم مراحل ایمپلنت دندان 

 

 

این که دقیقا مراحل کاشت ایمپلنت چه قدر طول می کشد، بسته به تشخیص پزشک شما دارد. ممکن است میزان استخوان فک شما قادر به نگهداری ایمپلنت دندان نباشد. در این صورت نیاز به پیوند استخوان در فک خود پیدا میکنید یا سینوس های شما بر اثر بی دندانی به سمت پایین آمده باشد که در این صورت هم قبل از کاشت دندان نیاز به جراحی سینوس لیفت دارید.

 

مزایا و معایب ایمپلنت دندان

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

ایمپلنت دندان یا کاشت دندان دارای مزایای بسیار زیادی است و بدون شک بهترین راه برای داشتن دندانهایی طبیعی و با ریشه می باشد اما کاشت ایمپلنت هم مانند تمامی درمان ها اگر توسط متخصص و دندانپزشک حرفه ای و با تجربه انجام نشود و یا به مراقبتها و توصیه های متخصص پس از جراحی توجه نشود میتواند معایبی هم به همراه داشته باشد. از این رو ما در این بخش به هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.

 

مزایای ایمپلنت دندان و کاشت دندانمعایب ایمپلنت دندان و کاشت دندان
بهبود ظاهر: باید بگوییم یکی از مهمترین مزایا ایمپلنت دندان داشتن ظاهری بهتر است.عفونت پیچ ایمپلنت: یکی از معایب احتمالی کاشت دندان عفونت پیچ ایمپلنت است.
آسایش بیشتر: مشکلات بسیاری که دندان مصنوعی به همراه داشت از بین رفته و افراد به آرامش بیشتری می رسند. هزینه : یکی دیگر از معایب استفاده از ایمپلنت دندان، هزینه بالای این نوع از کاشت دندان نسبت به دندان مصنوعی می باشد.
افزایش اعتماد به نفس: استفاده از ایمپلنت دندان منجر می شود تا افراد با اعتماد به نفس بیشتری لبخند بزنند و تعاملات اجتماعی قویتری پیدا کنند.ترمیم مجدد: در بعضی موارد کاشت دندان پس از 15 سال به ترمیم مجدد نیاز پیدا میکند. زیرا نوک دندان های فک بالا بعد از این مدت کمی پایین می آیند.
بهبود ادای کلمات: دندان های مصنوعی معمولا سر می خورند اما ایمپلنت این مشکلات را در بر نخواهد داشت و مانند دندان طبیعی عمل میکند.لق شدن مختصر دندان: این مسئله به ندرت تقریبا سه هفته تا یک ماه بعد از ایمپلنت دندان رخ می دهد که مشکل خاصی بوجود نمی اورد.
بهبود بهداشت دندان و دهان: استفاده از ایمپلنت منجر می شود تا امکان رسیدگی به بهداشت دندان ها بسیار آسان تر شود.ایجاد درد بعد از کاشت: این مسئله موقتی است و بستگی به مهارت متخصص شما در انجام جراحی و آستانه درد شما دارد.
غذا خوردن آسان تر: کسانی که اقدام به ایمپلنت دندان می کنند، نسبت به کسانی که دندان مصنوعی دارند خیلی راحتتر غذا می خورند.تورم و کبودی بعد از کاشت: برخی از افراد ممکن است بعرازجراحی با تورم یا کبودی در ناحیه استخوان فک خود مواجه شوند که جای نگرانی نیست و برطرف می شود.
دوام ایمپلنت: مسلما دوام این نوع کاشت دندان به مراتب بیشتر از روش های دیگر است و می توانید در صورت مراقبت صحیح  مادام العمر از داشتن آن لذت ببرید.احساس بی حسی در لب: در حالتی که ارتفاع استخوان فک پایین کم باشد معمولا بیمار با احساس بی حسی در لب مواجه می شود.
راحتی استفاده از دندان: با ایمپلنت می توانید مطمئن باشید که دندان های شما به هیچ عنوان از دهانتان خارج نمی شوند. از این رو استفاده از ان ها راحت تر خواهد بود.شکسته شدن ایمپلنت دندان: خیلی به ندرت ممکن است پس از کاشت، ایمپلنت دچار شکستگی شود که باید به متخصص خود مراجعه کنید.


با تمام این تفاسیر سوال این است که ایمپلنت خوب است یا نه؟
با فهمیدن مضرات و فواید ایمپلنت می توانیم به راحتی به پاسخ این سوال برسیم. بله باید بگوییم که بدون شک ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن و رفع مشکل بی دندانی می باشد. در کلینیک تخصصی روشا درمان ایمپلنت توسط بهترین متخصص لثه یا بهترین متخصص فک و صورت یا بهترین متخصص ایمپلنت یا کاشت دندان با دارا بودن بهترین و به روزترین تجهیزات دندانپزشکی انجام میشود.

انواع ایمپلنت دندان

قیمت ایمپلنت دندان

 

معمولا ایمپلنت های دندان بر حسب روشی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، به دو روش دو مرحله ای و تک مرحله ای دسته بندی می شوند. ایمپلنت های دو مرحله ای در اولین مرحله با جراحی فک و بخیه زدن لثه آغاز می شوند. پس از مدتی که تقریبا چند ماه طول می کشد، یک جراحی جزئی مجددا برای ترمیم لثه و چسباندن کناره های لثه جهت ایمپلنت دندان نیز انجام می شود. 

ایمپلنت Endosteal (Endosseous) از جمله متداول ترین روش برای ایمپلنت های دو مرحله ای به شمار می رود. که در این روش از انواع پیچ های سیلندری یا تیغه ای برای ایمپلنت دندان استفاده می شود. 

در روش ایمپلنت تک مرحله ای معمولا یک ایمپلنت بلند را در استخوان فک قرار می دهند. باید ایمپلنت از سطح لثه بالاتر باشد. به این صورت پس از این که لثه بخیه زده شد، سر ایمپلنت بیرون می ماند و دیده می شود. اگر پس از چند ماه برای مشاهده سر ایمپلنت نیاز به جراحی باشد، از اباتمنت استفاده می شود.

 

از جمله متداول ترین و راحت ترین ایمپلنت دندان تک مرحله ای، می توانیم به ایمپلنت های Subperiosteal اشاره نماییم. باید بگوییم استفاده از این ایمپلنت برای کسانی که ارتفاع استخوان فکشان کافی نیست و نیاز به استفاده از دندان مصنوعی دارند نیز، مورد استفاده قرار می گیرد.

کلینیک دندان پزشکی تخصصی روشا با بهترین و متخصص ترین دکترهای دندانپزشک، به راحتی و با مقرون به صرفه ترین روش ایمپلنت دندان را انجام می دهند. باید بگوییم برای این عمل تجربه و مهارت بالایی نیاز است. مهارتی که تمامی متخصصین این کلینیک سالهاست با تجربه های بسیار به دست آورده اند.

 

بهترین برند ایمپلنت

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

ما معمولا به دنبال پاسخی برای این سوال هستیم که بهترین مارک ایمپلنت کدام است؟ زیرا با این هزینه ی بالایی که ما برای قیمت ایمپلنت دندان استفاده می کنیم، نیاز به مارک و برندی معتبر و عالی برای انجام این عملیات خواهیم داشت. 

این نکته را باید در نظر داشته باشید که برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت دندان حتما نباید به کشور سازنده آن توجه داشته باشید. زیرا ممکن است یک کشور ایمپلنتی را با کیفیت عالی وارد بازار نماید، اما کارخانه های دیگری در همان کشور ایمپلنت های با کیفیت پایین تر یا بد تولد و وارد بازار کنند.

هر دو محصول برای یک کشور است. اما کیفیت این محصولات با یکدیگر متفاوت خواهد بود. همین مسئله منجر می شود تا شما با مشکلات بسیاری روبرو شوید. پس این که شما از از یک مرکز و کلینیک معتبر و مطمئن برای انجام ایمپلنت دندان استفاده کنید، می تواند از کشور سازنده ایمپلنت مهم تر باشد. بهتر است در زمان انجام این عملیات، حتما از افراد با تجربه و متخصص بهره مند شوید. افراد با تجربه در این زمینه مسلما می توانند به راحتی ایمپلنت مرغوب را شناسایی و مورد استفاده قرار دهند. 

 

مرکز تخصصی ایمپلنت روشا با استفاده از بهترین و معتبرترین برندهای ایمپلنت رضایت و اطمینان شما را جلب خواهد کرد، کافیست در فرم نوبت دهی سایت ثبت نام کنید یا با شماره تلفن 02144624156 و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید و برای مشاوره و ویزیت رایگان با متخصص به کلینیک روشا مراجعه کنید.

 

متخصص ایمپلنت دندان

 

قیمت ایمپلنت دندان

اصولا بهترین متخصص های ایمپلنت افراد تحصیل کرده در این زمینه نیستند. می دانیم که دندان پزشکی با تجربه و مهارت بیشتر، همراه است. از این رو پزشک متخصص ایمپلنت باید علاوه بر تحصیلات عالی در این زمینه، از تجربه بالایی نیز برای ایمپلنت دندان برخوردار باشد.

 

ایمپلنت بدون درد و باکیفیت را با روشا تجربه کنید
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا با داشتن بهترین متخصص ایمپلنت تهران از معتبرترین مراکز کاشت دندان به شمار می رود. دکتر صادق آقاجری یکی از متخصصین ایمپلنت کلینیک دندانپزشکی روشا می باشد که از بهترین متخصص لثه در ایران می باشد. مهارت و تجربه و تخصص ایشان منجر شده است تا در میان پزشکان معتبر نام ایشان نیز به چشم بخورد و بیماران ایشان همیشه از جراحی و مراحل کاشت دندان رضایت داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره و ویزیت رایگان توسط متخصص کافیست با شماره تلفن 02144624156 و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید یا فرم نوبت دهی را تکمیل بفرمایید تا با شما تماس بگیریم.

دکتر متخصص پروتز ایمپلنت باید تجربه بالایی در زمینه پروتز ایمپلنت دندان داشته باشد. تنها در این صورت است که می تواند به بهترین شکل ممکن یک دندان ایده آل و رضایت بخش تحویل بگیرید.تمامی مراحل کاشت دندان اعم از کاشت ایمپلنت و مرحله بعدی که پروتز ایمپلنت می باشد در کلینیک مجهز دندانپزشکی روشا توسط بهترین دندانپزشکان انجام می شود.

تجربه در کارهای عملی مسلما حرف اول را میزند. از این رو باید به دنبال دکتر متخصص جراحی ایمپلنت باشید که علاوه بر تحصیلات بالا  از تجربه و تخصص بالایی نیز در این زمینه برخوردار باشد. 

 

سن مناسب ایمپلنت

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

بهترین زمان برای ایمپلنت چه سنی است ؟

بهترین سن بهترین سن برای ایمپلنت دندان

 

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که بهترین زمان برای ایمپلنت دندان چه سنی است؟ باید بگوییم اصولا افرادی اقدام به کاشت دندان می نمایند، که به دلایلی مختلفی دندان های طبیعی خود را از دست داده اند. اگر افراد زیر 18 سال نیز به این مشکل دچار شده اند، باید تا بعد از 18 سالگی صبر کنند.

ایمپلنت دندان و کاشت دندان محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد بعد از 18سالگی با هر سن و سالی می توانند از داشتن دندان طبیعی لذت ببرند.

از این رو بعد از 18 سالگی تا هر زمان که بخواهید می توانید اقدام به کاشت و ایمپلنت دندان نمایید. زیرا کاشت دندان زیر 18 سال شدنی نیست. این افراد با رشد استخوانی خوب و مناسب فک روبه رو نشده اند. از این رو نمی توانند داوطلبان مناسبی برای کاشت دندان به شمار روند. 

 

طول عمر ایمپلنت دندان

 

یکی از سوالاتی که معمولا بیماران و داوطلبان ایمپلنت از پزشکان خود میپرسند، این است که ایمپلنت چند سال دوام دارد؟ باید بگوییم زمان تقریبی برای طول عمر این روش کاشت دندان 20 سال برآورد شده است. اما این طول عمر می تواند با مراقبت صحیح شما بسیار افزایش یابد.

اگر نحوه نگهداری از دندان های ایمپلنت شده را بدانیم مسلما می تواند این دندان ها را برای مدت طولانی تری در دهان خودمان حفظ کنیم. باید حدالامکان چکاپ های منظمی را در دندانپزشکی داشته باشیم. یعنی هر 6 ماه برای چکاپ ایمپلنت دندان به دندانپزشکی مراجعه نماییم.

بهتر است که پس از هر بار مصرف غذا، روزی دو بار اقدام به مسواک زدن نماییم. از نخ دندان استفاده کردن نیز می تواند لازمه نگهداری بیشتر و بهتر از دندان های ایمپلنت شده باشد. تقریبا نگهداری از ایمپلنت دندان مشابه نگهداری از دندان های طبیعی می باشد.

 

اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

 ایمپلنت ها دارای اجزای مختلف و پیچیده ای نیستند. در ادامه به توضیح هر یک از اجزا می پردازیم.

 

1اولین و مهمترین جزء در میان اجزای ایمپلنت دندان فیکسچر یا پایه است. این پایه که تقریبا شبیه به پیچ می باشد، در استخوان فک کاشته شده و در اصل نقش ریشه را برای دندان ایفا می کند.

2دومین جزء از اجزای ایمپلنت اباتمنت است. این اباتمنت ها همچون پایه ای مجزا هستند که بر روی فیکسچر قرار گرفته و از طرف دیگر محلی برای قرار گرفتن و نگهداری روکش به شمار می روند. شاید باید بگوییم این جز، از اجزای اصلی در ایمپلنت دندان می باشد.

3در انتها نیز روکش ها از اجزای ایمپلنت به شمار می روند. روکش ها نقش تاج دندان را بر عهده دارند. این روکش ها مانند دندان می مانند که بر روی اباتمنت قرار گرفته و شکل دندان به خود می گیرند. 

 

روکش ایمپلنت

انواع روکش ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان

 

پس از آن که دندان های خود را توسط پزشکان و متخصصین کلینیک دندان پزشکی روشا ایمپلنت نمودید، نیاز دارید که از روکش های مناسبی بر روی ایمپلنت دندان خود استفاده کنید.  اما از خودتان می پرسید کدام روکش ایمپلنت بهتر است؟ اصلا چند نوع روکش دندان برای ایمپلنت وجود دارد؟

باید بگوییم روکش های مختلفی بر روی ایمپلنت دندان انجام می شود. معمولا برای روکش تاج ایمپلنت از روش های قدیمی استفاده می شود. زیرا این روش هم مقرون به صرفه است و هم از نظر زیبایی در شرایط مطلوبی قرار دارد.

اصولا پیش از این که بیمار استفاده از دندان های ایمپلنت شده خود را آغاز نماید، پزشک باید درمورد پروتز ایمپلنت و نحوه نگهداری از دندان های بیمار، توضیحات و آموزش های لازم را ارائه نماید.

از این رو باید پزشک اموزش های لازم را در این زمینه به بیمار خود ارائه نماید. روکش هایی همچون روکش ایمپلنت زیرکونیا که از روکش های تمام سرامیک به شمار می روند، می توانند در کنار روکش ایمپلنت پی اف ام، برای دندان های ایمپلنت شده و حفاظت و نگهداری ان مناسب باشند.

 

مرکز تخصصی ایمپلنت دندان روشا

 

افراد بسیاری در تهران هستند که هر روز به دنبال کلینیک تخصصی ایمپلنت هستند. از این رو شما برای ایمپلنت دندان باید دنبال یک کلینیک تخصصی ایمپلنت دندان در تهران باشید که از پزشکان ماهر و متخصص در این زمینه بهره مند می شود.

 

دندانپزشکی روشا
از بهترین کلینیک های دندانپزشکی در تهران، کلینیک دندانپزشکی تخصصی روشا می باشد.

 

شما می توانید با اطمینان خاطر ایمپلنت دندان خود را به پزشکان و متخصصان این کلینیک بسپارید. شاید بهتر است این نکته را بدانید که دندان یکی از مهمترین اعضای بدن به شمار می رود. زیرا اگر شما از دندان مناسبی برخوردار نباشید قادر نخواهید بود به درستی اقدام به صرف غذا نمایید و داشتن دندانی زیبا از مهمترین عوامل برای داشتن ظاهری زیبا و اعتماد به نفس بالا می باشد.

 

درد ایمپلنت دندان

آیا ایمپلنت درد دارد؟

قیمت ایمپلنت دندان

 

معمولا بیشتر افرادی که به ایمپلنت دندان علاقه مند هستند، از ترس درد آن را انجام نمی دهند. اما باید این سوال را بپرسیم که آیا ایمپلنت درد دارد؟ یا این که درد ایمپلنت چه قدر است؟ کاشت  دندان نیز همچون هر نوع عمل دیگری با درد همراه است اما قابل تحمل می باشد.

درد ایمپلنت دندان معمولا درد کاشت دندان است. زمانی که فرد اقدام به ایمپلنت می نماید نیاز به جراحی دارد. این درد اصولا به میزان دردی است که در حین دندان کشیدن احساس می کنید. زیرا لازم است تا لثه برش خورده و ایمپلنت در استخوان فک قرار گیرد. اما اگر توسط متخصص با مهارت و تجربه بالا انجام شود قطعا درد آزاردهنده ای احساس نخواهید کرد.

اما در برخی موارد درد پس از جراحی ایمپلنت بروز می کند. اصولا این درد به دلیل برخی بی احتیاطی های خود بیمار ایجاد می شود. زیرا بیمار به دلایل مختلفی توصیه های بعد از جراحی پزشک را رعایت نمی کند.

 

 

بیمار باید پس از ایمپلنت دندان دهان خود را به صورت مداوم با آب گرم بشویید البته نباید این عمل را به صورت قرقره کردن انجام دهد. باید آب را در دهان بچرخاند و خارج کند. علاوه بر آن بعد از جراحی ایمپلنت تا مدتی که پزشک تعیین میکند نباید غذای سفت مصرف شود. بهتر است از مواد غذایی سرد و نرم در این دوره استفاده شود. هر یک از این کار ها منجر می شود تا التهاب و درد ایمپلنت دندان کاهش یافته و کم کم از بین برود. 

 

مراقبت بعد از ایمپلنت دندان

 

اولین سوالی که بعد از کاشت دندان به ذهنمان خطور می کند این است که حالا بعد از ایمپلنت دندان چی بخوریم؟ مسلما هر پزشک متخصصی برای بیمار خود در این دوره رژیم غذایی ایمپلنت ارائه می نماید. تا بیمار بتواند غذاهای مقوی میل کند بدون این که به دندان های خود آسیبی وارد کند. 

برای تغذیه مناسب بعد از کاشت دندان رژیم غذایی باید سرشار از کلسیم و پروتئین باشد. مواردی که در ادامه ذکر میشود را بسیار فراوان مصرف نمائید.

ویتامین Cکلسیم و پروتئینمیوه ها
مانند آب پرتقال و یا قرص های جوشان و جویدنی
استفاده از ماست پروبیوتیک و شیر فراوان، تخم مرغ و استفاده از مکمل های غذایی.
استفاده از میوه های با پروتئین بالا مانند: موز – آووکادو – زردآلو و مَویز
مصرف قند و شکر یکماه پس از جراحی حتی المقدور از مصرف و قند و شیرینی خودداری نمایید یا حداقل استفاده را داشته باشید.

 

مراقبت بعد از ایمپلنت دندان (implant) بسیار حائز اهمیت است. معمولا باید بعد از کاشت دندان به مدت یک روز از استفاده مسواک در اطراف ناحیه ای که جراحی شده است خودداری نمایید. مراقبت بعد از ایمپلنت می تواند کمک کند تا درد و التهاب در ناحیه کاشت کم شده و یا حتی از بین برود.

شما باید بعد از ایمپلنت دندان به هیچ عنوان آب دهان خود را به بیرون تخلیه نکنید. باید آب دهان خودتان را قورت دهید. این عمل می تواند در کاهش درد دندان شما تاثیر گذار باشد.

اگر درد در ناحیه ایمپلنت زیاد بود می توانید با مسکن درد را کاهش داده یا از بین ببرید. این درد تا زمانی که دندان دچار تورم و التهاب است، وجود خواهد داشت.

 

عوارض ایمپلنت دندان

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

اگر شما پس از کاشت، دچار خونریزی پس از ایمپلنت شدید باید بگوییم به دلایل مختلفی بستگی دارد. می تواند نتیجه بی دقتی و بی مهارتی پزشک مورد نظر باشد، یا می تواند نتیجه یک ایمپلنت ناموفق باشد. اما کلینیک تخصصی روشا مفتخر است با بهره مندی از بهترین متخصصیت ایمپلنت با داشتن کادری مجرب و دلسوز رضایت کامل شما عزیزان را بدست اورد.

در برخی موارد نیز عوارض ایمپلنت ارزان می تواند ناشی از نامرغوب و نامناسب بودن ایمپلنت مورد استفاده باشد. استفاده از سیگار، و حتی بیماری دیابت نیز می تواند در ایمپلنت دندان تاثیرات منفی داشته باشد. 

اگر بخواهیم در مورد عوارض کاشت دندان صحبت کنیم، باید بگوییم  ایمپلنت و سیگار، ایمپلنت و دیابت و… دشمنانی هستند که نباید با یکدیگر رو به رو شوند. بهتر است بگوییم صحبت در مورد عوارض سیگار بر ایمپلنت خود یک مقاله مجزا را در برخواهد گرفت.

 

برای مطالعه تاثیرات سیگار بر ایمپلنت مقاله زیر را از دست ندهید.

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

ایمپلنت فوری چیست ؟

ایمپلنت فوری یکی از روش های متداول در کاشت دندان به شمار می رود. ایمپلنت 1 روزه را بعضی افراد مورد استفاده قرار می دهند. اما این چنین مسئله ای ممکن است؟ بدون شک عوارض ایمپلنت فوری می تواند بالاتر باشد. 

استفاده از روش ایمپلنت دندان در یک روز بدون تردید مزایا و معایبی در بر خواهد داشت. معایب ایمپلنت فوری را می توانید در احتمال شکستن دندان با کوچکترین حرکت، ریسک پذیر بودن و … بیان نماییم. اما از طرفی این نوع ایمپلنت دندان می تواند از هزینه بیشتری نیز برخوردار باشد. 

قیمت ایمپلنت دندان فوری نسبت به ایمپلنت های معمولی بیشتر است. ریسک استفاده از این روش برای ایمپلنت دندان بالاتر است. پس توصیه می شود از روش های معمولی کاشت دندان استفاده نمایید.

 

روش اوردنچر

ایمپلنت بدون درد و باکیفیت را با روشا تجربه کنید
شما می توانید برای کاشت دندان مرغوب و با کیفیت با هزینه ای مقرون به صرفه، به کلینیک دندانپزشکی تخصصی روشا مراجعه نمایید و در جلسه اول از مشاوره و ویزیت رایگان متخصص ایمپلنت بهره مند شوید. کافیست با شماره تماس 02144624156  و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید و یا فرم نوبت دهی زیر را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 

 

قیمت ایمپلنت دندان

روش اوردنچر چیست ؟

در روش اوردنچر مشکل لق بودن دندان مصنوعی برطرف می شود. پس می توانیم بگوییم که دندان مصنوعی احتمال لق شدگی دارد. حال از خودتان می پرسید ایمپلنت یا دندان مصنوعی کدام یک بهتر و به صرفه تر است؟ مسلما ایمپلنت دندان می تواند نسبت به دندان مصنوعی از هزینه بالاتری برخوردار باشد اما بهترین راه داشتن دندان است.

قیمت دندان مصنوعی را اگر با قیمت ایمپلنت دندان مقایسه کنیم، درخواهیم یافت که استفاده از دندان مصنوعی می تواند از هزینه کمتری برخوردار باشد. اما می دانیم که هر هزینه پایین دلیل بر نامطلوب بودن آن روش است. پس می توانیم ایمپلنت را از نظر کیفیت بسیار بهتر و بادوام تر از دندان مصنوعی به شمار آوریم. 

هر چند قیمت اوردنچر نیز می توان بالاتر از دندان مصنوعی و دست دندان باشد. اما مزایای بسیاری که استفاده از این روش وجود دارد منجر می شود افراد آن را به استفاده از دندان مصنوعی ترجیح دهند. 

اگر از شما بپرسند اوردنچر یا دندان مصنوعی؟ کدام را انتخاب می کنید؟ بدون تردید ترجیح می دهید از اوردنچر برای دندان خود استفاده کنید. 

 

تفاوت ایمپلنت با بریج

بریج بهتر است یا ایمپلنت

 

اولین سوالی که از خودتان می پرسید این است که بریج بهتر است یا ایمپلنت؟ باید بگوییم این دو روش برای کاشت دندان از تفاوت های فاحشی برخوردار هستند. افرادی که برای کاشت دندان به پزشک مراجعه می کنند با دو گزینه ایمپلنت یا بریج رو به رو هستند. انتخاب هر یک از این روش ها میتواند مزایا و معایبی داشته باشد.

بریج اصطلاحا به معنای پل است که در دندان پزشکی همانند ایمپلنت زمانی استفاده می شود که در قسمتی به دلیلی دندانی از بین رفته و می خواهیم دندانی را جایگزین آن کنیم.

بریج به وسیله دندان های کناری ، پلی ایجاد کرده و دندان جعلی را در ناحیه بی دندانی درست می کند.

اگر بخواهیم در مورد تفاوت ایمپلنت و بریج صحبت کنیم، باید بگوییم از نظر هزینه بریج مقرون به صرفه تر از قیمت ایمپلنت دندان است. اما از طرف دیگر بریج ممکن است بعد از چند سال نیاز به تعویض داشته باشد. که این می تواند هزینه بیشتری را برای بیمار به بار آورد.

 

مشکلات بریج نسبت به ایمپلنت

یکی از مشکلات بریج نسبت به ایمپلنت تمیز نگه داشتن آنها است. زیرا در این روش نمی توان از نخ دندان استفاده نمود. حتی در زمان مسواک زدن دندان نیز مشکلاتی بروز می کند. علاوه بر این موارد ایمپلنت دندان و بریج تفاوت های بسیار زیاد دیگری نیز با یکدیگر دارند.

در ایمپلنت نیازی به تراشیدن هیچ دندانی وجود ندارد اما در بریج دندان های کناری، لازم است تراش داده شوند برای قرار دادن روکش ها در روش بریج دندان، دندان های کناری تراشیده می شوند و حکم پایه روکش دندان را دارند.

 

مزایای بریج نسبت به ایمپلنت دندان

 1. هزینه درمان کمتر
 2. طول درمان کمتر

 

برای مطالعه تفاوت های بریج و ایمپلنت مقاله زیر را از دست ندهید.

 

پیوند استخوان 

 

قیمت ایمپلنت دندان

 

پیوند استخوان در اصل روشی برای بازسازی استخوان به شمار می رود. برخی از افرادی که متقاضی انجام ایمپلنت دندان هستند، به دلیل بیماری همچون پریودنتال، استخوان های دندان خود را از دست داده اند. یا استخوان های فک این افراد تخریب شده است. 

از این رو برای انجام ایمپلنت دندان نیاز به پیوند استخوان دارند. تا استخوان های فک این بیمار مجددا رشد نموده و بازگردانده شود. پس از آن عملیات کاشت دندان بر روی دهان این شخص انجام شود. با پیوند استخوان می توان حتی کیفیت و کمیت استخوان فک را پیش از ایمپلنت دندان بالا برد.

 

مرکز تخصصی ایمپلنت روشا با دارا بودن بهترین قیمت ایمپلنت دندان، متخصصین ایمپلنت و با دارا بودن کادری مجرب و دلسوز به همراه داشتن تجهیزات مدرن و به روز و مواد باکیفیت مفتخر است تا درمان کاشت دندان شما را به بهترین شکل برای جلب رضایت کامل شما عزیزان به ارمغان آورد. برای مراجعه به این مرکز و ویزیت و مشاوره رایگان با متخصص کافیست با شماره تلفن 02144624156
و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید.

قیمت ایمپلنت دندان در غرب تهران

قیمت ایملپنت دندان

 

باید بگوییم نباید نگران هزینه کاشت دندان باشید. زیرا کاشت دندان شامل بیمه می شود. می توانی به راحتی با استفاده از بیمه، قیمت ایمپلنت دندان خود را کاهش دهید.

اگر بخواهیم در مورد هزینه ایمپلنت خوب صحبت کنیم، باید بگوییم تقریبا تمامی برند ها و مارک های ایمپلنت دندان از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. همین مسئله منجر می شود تا قیمت ایمپلنت دندان بالا باشد.

ایمپلنت بدون درد و باکیفیت را با روشا تجربه کنید
شما می توانید برای کاشت دندان مرغوب و با کیفیت با هزینه ای مقرون به صرفه، به کلینیک دندانپزشکی تخصصی روشا مراجعه نمایید و در جلسه اول از مشاوره و ویزیت رایگان متخصص ایمپلنت بهره مند شوید. کافیست با شماره تماس 02144624156  و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید و یا فرم نوبت دهی زیر را تکمیل فرمایید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

 

 1. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشین. مادر من تقریبا تمام دندان هاش رو از دست داده و خیلی داره اذیت میشه. برای ایمپلنت کردن سوال من اینه که کیفیت ایمپلنت کره ای چطوره؟ و اینکه قیمت ایمپلنت کره ای چقدر هست؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   سلام .
   ایمپلنت های کره ای نسبت به ایمپلنت های اروپایی دارای قیمت به نسبت پایین تری می باشند و در کنار مقرون به صرفه بودن آن ها ، کیفیت و دوام مناسبی به بیماران عزیز ارائه داده اند .
   برای اطلاع از قیمت ایمپلنت کره ای به جدول اول یا جدول پر طرفدار ترین در بالای مقاله مراجعه کنید .

 2. طاهری گفت:

  خسته نباشین. من 27 سالمه و چند ماه پیش به دلیل عصب کشی ناقص مجبور شدم 7 تا از دندان هام رو بکشم. سوال اول اینکه چه مدت بعد از کشیدن دندان میشه ایمپلنت کرد و سوال دوم قیمت ایمپلنت اشترومن رو برای 7 تا دندان چقدر میشه؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   برای ایمپلنت باید وضعیت جسمی و استخوان فک شما توسط متخصص ایمپلنت بررسی بشود .
   برای قیمت های ایمپلنت در جدول های ابتدای مقاله موجود می باشد .
   برای دریافت وقت مشاوره و ویزیت رایگان با شماره 09307777221 می توانید از طریق تماس ، واتساپ و تلگرام ارتباط برقرار کنید .

 3. زهرا گفت:

  سلام. خسته نباشین. خواستم از خدماتی که ارائه میدید تشکر کنم. با اینکه قیمت ایمپلنت آلمانی یک مقدار بالا بود ولی انقدر خدمات عالی بود که می ارزید واقعا! ممنون

 4. مهرداد گفت:

  سلام. میخواستم بپرسم هزینه ی ایمپلنت دندان را میتوان به صورت قسطی پرداخت کرد؟ اگر میشه قیمت ایمپلنت دندان قسطی به چه صورت است؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   بله . در کلینیک دندانپزشکی روشا همواره در تلاش هستیم تا اسباب رضایت شما بیماران عزیز را فراهم کنیم .
   شما می توانید هزینه ایمپلنت را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.
   اقساط به این شکل است که شما مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در ابتدای شروع درمان پرداخت می کنید و الباقی مبلغ در طول درمان به صورت اقساطی دریافت می شوند.
   برای اطلاع از ایمپلنت اقساطی ، چگونگی آن و دریافت مشاوره رایگان به شماره زیر تماس بگیرید .
   09307777221

 5. کامران گفت:

  وقتتون به خیر. من میخوام 4 تا از دندان های فک پایینم رو ایمپلنت کنم. آیا قیمت ایمپلنت فرانسوی با توجه به کیفیت ایمپلنت مناسبه؟ یا بهتره از ایمپلنت های دیگه استفاده کرد؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   همانطور که گفته شد ابتدا باید وضعیت جسمی و استخوان فک شما بررسی شود و سپس دکتر متخصص می تواند بسته به وضعیت شما ، بهترین و مناسب ترین ایمپلنت ها برای شما را ، برایتان معرفی کند و در اخر نیز تصمیم با خوده شما است .
   با شماره زیر برای وقت مشاوره رایگان تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیغام بگذارید.
   09307777221

 6. خشایار گفت:

  سلام خسته نباشین. من حدودا 2 ماه هست که دندانهای 1,2,6 پایین سمت چپ رو کشیدم. اول خواستم بپرسم زمان مناسب ایمپلنت چه زمانی هست؟ و هزینه ایمپلنت فوری چقدر میشه؟

 7. با عرض سلام و خسته نباشید. تعداد زیادی از دندان های فک بالای من کشیده شده و نیاز به ایمپلنت کردن داره. طول درمان ایمپلنت فک بالا و هزینه ایمپلنت فک بالا رو لطفا بفرمایین.

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   نمیتوان به صورت دقیق قیمت ایمپلنت شما را تعیین کرد زیرا ممکن است درمان شما نیاز به درمان های جانبی داشته باشد و همچنین عوامل دیگری همچون تخصص دندانپزشک ، برند ایمپلنت نیز بر روی قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد .
   برای اطلاع از قیمت دقیق نیاز به مشاوره و معاینه توسط متخصص ایمپلنت دارید که برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید .
   09307777221

 8. مهدی گفت:

  با اینکه قیمت ایمپلنت فک کامل بالا بود ولی از زمانی که ایمپلنت کردم زندگی برام شیرین شده  و واقعا راضی هستم. ممنون از خدمات و برخورد خیلی خوبتون.

 9. شیدا گفت:

  سلام دکتر روزتون به خیر. اگر تعداد زیادی از دندانها کشیده شده باشه بهتره که دندانهای باقیمانده کشیده بشه و تمام دندانها ایمپلنت بشه؟ در ضمن لطفا قیمت ایمپلنت فک بالا و پایین و قیمت ایمپلنت فک پایین نیز بفرمایید .

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   نمیتوان به صورت دقیق قیمت ایمپلنت شما را تعیین کرد زیرا ممکن است درمان شما نیاز به درمان های جانبی داشته باشد و همچنین عوامل دیگری همچون تخصص دندانپزشک ، برند ایمپلنت نیز بر روی قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد .
   برای اطلاع از قیمت دقیق نیاز به مشاوره و معاینه توسط متخصص ایمپلنت دارید که برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید .
   09307777221

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .