قیمت ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی

امروزه ایمپلنت دندان به عنوان بهترین و اصولی ترین روش درمانی برای پر کردن جای خالی دندان استفاده می شود. امروزه برندهای مختلفی به تولید ایمپلنت دندان می پردازند و یکی از کشور های پیشرو در این صنعت کشور آلمان می باشد. در این مقاله ما به تمام پرسش های شما درباره ایمپلنت آلمانی پاسخ خواهیم داد.

ایمپلنت آلمانی چیست ؟

پایه یا فیکسچر ایمپلنت مهم ترین جز این درمان هستند و این پایه با کیفیت و هزینه متفاوت توسط برند ها تولید می شوند و در صورتی که دفتر مرکزی این برند ها در کشور آلمان قرار داشته باشد، به نام ایمپلنت آلمانی شناخته می شود. امروزه برند های مشهور و با کیفیت بسیار بالا در کشور آلمان مشغول فعالیت هستند که رقیب سرسخت برای ایمپلنت سوئیسی و آمریکایی محسوب می شود.

قیمت ایمپلنت آلمانی چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت آلمانی در تهران به طور میانگین 10.000.000 الی 15.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش و ضمانت می باشد و قیمت ایمپلنت آلمانی icx حدودا 11 میلیون ، قیمت ایمپلنت بگو ( bego ) حدودا 14 میلیون، قیمت ایمپلنت آرگون 16 میلیون تومان می باشد.

ایمپلنت آلمانیقیمت
ایمپلنت icx9.500.000 الی 13.500.000
ایمپلنت general12.000.000 الی 15.000.000
ایمپلنت bego13.000.000 الی 16.000.000
ایمپلنت Argon15.000.000 الی 19.000.000
قیمت ایمپلنت آلمانی

به طور کلی قیمت ایمپلنت آلمانی بیشتر از ایمپلنت کره ای و کمی کمتر از ایمپلنت های سوئیسی می باشد.

ضمانت ایمپلنت آلمانی در کلینیک روشا

شما با انجام ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی روشا، می توانید از ضمانت آن نیز بهره مند شوید و ایمپلنت های آلمانی در مرکز ما دارای ضمانت های ویژه هستند. ایمپلنت ای سی ایکس دارای 5 سال ضمانت و ایمپلنت آرگون دارای 20 سال ضمانت می باشد.

عمر ایمپلنت آلمانی

به طور کلی عمر مفید ایمپلنت دندان در حدود 20 الی 30 سال است اما این طول عمر وابسته به برند، کیفیت استخوان و لثه، مهارت پزشک و مراقبت های فرد متفاوت می باشد و در صورتی که این موارد به خوبی رعایت شوند، این طول عمر می تواند تا مادام العمر ادامه پیدا کند.

درباره عمر ایمپلنت های آلمانی باید گفته شود که به طور کلی این دسته از ایمپلنت طول عمر و کیفیت بالایی دارند اما نمی توان صرفاً به آلمانی بودن آن اکتفا کرد. کیفیت هر برند آلمانی با برند دیگر آلمانی متفاوت می باشد و باید کیفیت برند سازنده را در نظر بگیرید.

کیفیت ایمپلنت آلمانی

از دلایل محبوبیت زیاد ایمپلنت های آلمانی، وجود برند های با کیفیت و مدرن در این کشور می باشد و از نظر کیفیت در جهان مطرح هستند. درباره کیفیت آلمانی می توان به طور حدودی گفت که کیفیت آن کمتر از ایمپلنت سوئیسی است اما این اختلاف بسیار ناچیز است.

البته این مقایسه به صورت کلی صحیح نیست و باید صرفا مقایسه بین برند به برند انجام شود و ممکن است بسیاری از برند های ایمپلنت آلمانی از برخی برند های سوئیسی بهتر باشند.

انواع ایمپلنت آلمانی

در این قسمت از مقاله قصد داریم به بررسی و معرفی برند های ایمپلنت آلمانی محبوب در ایران بپردازیم.

ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس

ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس ( icx ) در سال 2004 فعالیت خود را آغاز کرده است و این ایمپلنت با نام کمپانی مدنتیس نیز شناخته می شود که محصولات آن در بیش از 54 کشور جهان توزیع و مورد استفاده قرار می گیرد و دفتر مرکزی آن در نزدیک شهر بن آلمان قرار دارد.

ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس
ایمپلنت آلمانی ای سی ایکس

ایمپلنت آلمانی icx در بین 10 سیستم موفق ایمپلنت آلمانی قرار دارد که به تولید ایمپلنت های مقرون به صرفه و با کیفیت شهرت دارد. به همین دلیل این کمپانی سریع توانست سهم بازار زیادی به خود اختصاص دهد و در کنار آن کیفیت مناسب و قابل اطمینانی ارائه می دهد و همچنین دارای گواهینامه ce اروپا نیز می باشد.

انواع ایمپلنت icx

 1. ICX-DIAMOND®
 2. ICX-ACTIVE LIQUID
 3. ICX-Premium
 4. ICX-ZYGOMA®
 5. ICX–mini Implant

ایمپلنت آلمانی آرگون

شرکت ارگون در سال 1999 توسط ریچارد دوناکا تاسیس شد و این شرکت از یک تجارت کوچک به یک تولید کننده بزرگ بین المللی تبدیل شده است و امروزه محصولات آن در بیش از 17 کشور توزیع شده است.

انواع ایمپلنت آرگون

 1. K3Pro Sure
 2. K3Pro Rapid
 3. K3Pro Short

ایمپلنت آلمانی بگو

ایمپلنت بگو ( bego ) در سال 1890 در شهر برمن آلمان توسط یک خانواده تاسیس شد و امروزه محصولات این برند در بیش از 83 کشور توزیع و مورد استفاده قرار گرفته است. این شرکت با سوابق و تجربه بالا در این 100 سال، موفق به کسب جوایز بسیار زیادی شده و ایمپلنت بسیار با کیفیت و قابل اطمینانی تولید می کند.

ایمپلنت آلمانی بگو
ایمپلنت آلمانی bego

انواع ایمپلنت بگو

 1. BEGO Semados® S implants
 2. BEGO Semados® SC/SCX implants
 3. BEGO Semados® RS/RSX implants
 4. BEGO Semados® RI implants
 5. BEGO Semados ® S implants TG

ایمپلنت آلمانی جنرال

شرکت ایمپلنت جنرال ( General Implants ) یک تولید کننده است که در سال 1998 تاسیس شد و محصولات آن در بیش از 6 کشور در حال توزیع و استفاده است.  این شرکت بیش از 15 سال است که به تولید ایمپلنت با کیفیت و درجه یک می پردازد. ایمپلنت های Easy Cut این شرکت دارای حداقل تهاجم و خونریزی است.

انواع ایمپلنت جنرال

 1. Easy Cut
 2. Easy Fast
 3. Easy Kon

ایمپلنت آلمانی dentsply Sirona

این شرکت از ترکیب دو شرکت dentsply و Sirona شکل گرفت و می توانیم از آن به عنوان یک ایمپلنت آلمانی آمریکا یاد کنیم. شرکت dentsply در سال 1899 در نیویورک و Sirona در سال 1877 ارلانگن آلمان تاسیس شد. این شرکت به تولید تجهیزات دندانپزشکی می پردازد که امروزه محصولات آن در بیش از 120 کشور توزیع شده است و به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تجهیزات پزشکی شناخته می شود.

ایمپلنت های آلمانی XiVE یکی از محصولات ایمپلنت محبوب dentsply Sirona می باشد.

ایمپلنت ریتر المان

ایمپلنت ریتر ( Ritter ) در سال 1887 در آلمان برای تولید و توسعه در زمینه دندانپزشکی تاسیس شد و ایمپلنت های این شرکت در بیش از 3 کشور توزیع و مورد استفاده قرار می گیرد. ایمپلنت آلمانی ریتر، پایه های خود را کشور خود ضمانت مادام العمر می کند و در ساخت ایمپلنت های این شرکت از تیتانیوم گرید 5 استفاده می شود.

بهترین ایمپلنت آلمانی چیست ؟

برند ایمپلنت های مختلفی امروزه در آلمان مشغول فعالیت هستند و هر کدام دارای تکنولوژی و هزینه مخصوص به خود هستند و هر بهترین ایمپلنت آلمانی برای هر فرد متفاوت است اما به طور کلی از نظر کیفیت ایمپلنت آرگون، بگو و ای سی ایکس دارای سابقه و کیفیت بالایی هستند.

مزایا ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت های آلمانی امروزه محبوبیت زیادی در ایران و جهان دارند و این موضوع به علت مزایای این ایمپلنت ها می باشد که ادامه به بررسی آنها می پردازیم :

 • هزینه مناسب به نسبت ایمپلنت های سوئیسی، آمریکایی
 • کیفیت بالا بیشتر از بسیاری از ایمپلنت های اروپایی
مزایا و معایب ایمپلنت آلمانی
مزایا و معایب ایمپلنت آلمانی

معایب ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت آلمانی در کنار مزایای بسیار زیادی که دارد، در برخی شرایط می تواند معایبی نیز به همراه داشته باشد که شامل :

 1. هزینه بالا به نسبت ایمپلنت های کره ای
 2. ممکن است در برخی موارد دسترسی به تجهیزات به علت تحریم با مشکل مواجه شود

مقایسه ایمپلنت آلمانی با رقبا

در این بخش برای شناخت بهتر شما از ایمپلنت های آلمانی بهتر است وضعیت آن را به نسبت رقبای خود بدانید تا شناخت بهتری از این دسته ایمپلنت های داشته باشید.

ایمپلنت آلمانی یا سوئیسی

اگر بخواهیم ایمپلنت آلمانی را ایمپلنت سوئیسی مقایسه کنیم، اولین موضوع مورد مقایسه کیفیت است. در اصل برای مقایسه ها باید برند به برند در نظر گرفته شود اما کیفیت ایمپلنت آلمانی به ایمپلنت سوئیسی کاملا نزدیک است اما اگر بخواهیم یک کدام را انتخاب کنیم، ایمپلنت های سوئیسی کیفیت بهتری با اختلاف بسیار کمی دارند. از نظر هزینه، ایمپلنت های آلمانی هزینه های کمتری به نسبت ایمپلنت های سوئیسی دارند.

ایمپلنت آلمانی بهتره یا کره ای

امروزه ایمپلنت های کره ای با پیشرفت روز افزون خود کیفیت بسیار مناسبی دارند اما ایمپلنت های آلمانی هنوز هم کیفیت بالاتری به نسبت آن دارند. نقطه قوت ایمپلنت های کره ای در برابر ایمپلنت های آلمانی، هزینه ایمپلنت مقرون به صرفه آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرات کابران

 1. حافظ گفت:

  قیمت‌هایی که نوشته شده فقط قیمت پایه ایمپلت هستن یا تمام شده؟

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری