قیمت ایمپلنت آلمانی – انواع برندهای ایمپلنت دندان

 

قیمت ایمپلنت آلمانی

قیمت ایمپلنت آلمانی 

 

قیمت ایمپلنت آلمانی دارای هزینه های متفاوتی می باشد به علت این که شرایط هر کسی برای درمان فرق دارد. ایمپلنت آلمانی مدل ها و مارک های مختلفی دارد که در قیمت ایمپلنت آلمانی تاثیرگذار خواهد بود. به همین علت قیمت های متفاوتی دارند.

نام برندقیمت هر واحد بدون روکشضمانت ایمپلنت
ایمپلنت icx7.500.0005 سال
ایمپلنت Argon10.500.00020 سال
قیمت ایمپلنت آلمانی

بابت هر واحد روکش ایمپلنت پی اف ام درجه یک مبلغ 3/500/000 و روکش زیرکنیا درجه یک مبلغ 4/500/000 به هزینه های ایمپلنت افزوده می شود.

برترین مارک و برند ایمپلنت آلمانی، ایمپلنت ICX  میباشد که مورد استفاده قرار می گیرد و علی الرقم کیفیت خوبی که دارد هزینه ایمپلنت آلمانی ICX نیز مناسب و مقرون بصرفه می باشد.

از مهم ترین عواملی که میتواند کیفیت ایمپلنت آلمانی را برتر از دیگر ایمپلنت‌ها کند کیفیت و تضمین ایمنی ثابت آن است. قیمت ایمپلنت آلمانی از قیمت ایمپلنت کره‌ای بالاتر است اما در مقابل برخی ایمپلنت‌های سوئیسی و آمریکایی قیمت ایمپلنت آلمانی بسیار معقول‌تر است. در کمپانی‌های ساخت ایمپلنت دندانی در کشور آلمان ایمنی بیمار هنگام تولید و آزمایش کالای تولید شده تضمین میشود.

اما همیشه سوالاتی در ذهن مراجعه کنندگان عزیز می باشد که ما در این مقاله سوالات شما را توضیح می دهیم و قیمت ایمپلنت آلمانی و دیگر ایمپلنت های برتر جهان را به شما معرفی می کنیم. 

سوالات متداولی همچون: 

ایمپلنت دندان چیست ؟
اگر فردی دندان خود را به هر دلیلی از دست بدهد. ، می تواند از طریق درمان ایمپلنت جای دندان از دست رفته را پر کند.
قیمت ایمپلنت دندان آلمانی ICX ؟
ایمپلنت های ICX ساخت کشور آلمان می باشد و یکی از برند های آلمانی می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. دارای ضمانت 10 ساله می باشد.
قیمت ایمپلنت دندان کامل چقدر هست ؟
شرایط متفاوت استخوان فک تاثیر به سزایی در تفاوت قیمت ایمپلنت دارد. بهترین کار مطالعه کامل این مطلب و تماس و مشاوره رایگان است.
سینوس لیفت چیست ؟
در بالای استخوان فضای خالی برای سینوس وجود دارد که در آن جا تراکم استخوان پایین می باشد و برای کاشت ایمپلنت مناسب نمی باشد. در این شرایط سینوس لیفت لازم است.

 

مشاوره رایگان ایمپلنت آلمانی

اگر به مشاوره رایگان ایمپلنت برای طرح درمان خود احتیاج دارید می توانید از طریق فرم زیر اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

کارشناسان ما بصورت کامل شما را راهنمایی میکنند و بصورت کامل هزینه ها و درمان شما را توضیح می دهند تا با خیالی آسوده برای درمان خود اقدام نمایید.

 

 

 

 

قیمت ایمپلنت آلمانی 

قیمت ایمپلنت آلمانی

 

در صورتی که ایمپلنت شما در معرض دید باشد یکی از بهترین گزینه‌ها استفاده از ایمپلنت آلمانی است.

ایمپلنت آلمانی همیشه جزو بهترین ایمپلنت های موجود در جهان بوده اما اگر نمیدانید ایمپلنت چیست در ادامه پاسخ سوال شما را می دهیم. در صورتی که دندان یا تعدادی از دندان‌های خود را از دست داده‌اید قطعا پس از مراجعه به پزشک نام کاشت ایمپلنت به گوش شما رسیده باشد.

چندین سال است که بهترین جایگزین برای پر کردن جای خالی دندان کاشت ایمپلنت است. ایمپلنت در واقع یک پایه فلزی است که اغلب از جنس تیتانیوم ساخته میشود.

فلز تیتانیوم نیز سازگاری بسیار بالایی با بدن انسان دارد و واکنش آلرژیک نشان نخواهد داد. البته درصد بسیار کمی از افراد به  فلز تیتانیوم حساسیت داشته و برای این دسته از افراد از انواع دیگری مانند زیرکونیا استفاده میشود.

ایمپلنت آلمانی | ایمپلنت‌ها در کشورهای مختلف، در کمپانی‌های مختلف و با متریال مختلفی ساخته میشود. یکی از کشورهایی که جزو بزرگترین تولیدکنندگان ایمپلنت در دنیاست کشور آلمان است. آلمان از بزرگترین تولیدکنندگان اروپا و چهارمین کشور برتر در ساخت ایمپلنت است. از نظر کیفیت کشور آلمان ایمپلنت‌ های بسیاری با کیفیتی تولید میکند که میتواند بازار ایمپلنت دندان را در جهان هدایت کند.

ایمپلنت آلمانی icx در ایران بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد و البته دارای هزینه کمتری نسبت به دیگر برندهای مشابه است این نوع ایمپلنت درصد بسیار کمی ممکن است دچار لق شدن پروتز شود. قیمت ایمپلنت آلمانی icx متوسط رو به بالا است اما نسبت به مزایا و طول عمری که دارد استفاده از آن بسیار رایج است. برای مشاهده قیمت ایمپلنت آلمانی و دیگر ایمپلنت ها در ادامه جدول قیمت ایمپلنت آلمانی را مشاهده نمایید.

نکته اگر دارای کیفیت و تراکم کافی در استخوان نبودید بهتر از ایمپلنت درجه یک مانند ایمپلنت آلمانی و ایمپلنت کره ای  استفاده کنید.

 

برای مشاهده مقاله قیمت ایمپلنت کره ای و آشنایی با انواع ایمپلنت کره ای مطلب زیر را از دست ندهید.

 

قیمت ایمپلنت آلمانی

 

ایمپلنت دندان چیست؟

ایمپلنت یک روش درمان برای رفع مشکل بی دندانی می باشد. اگر فردی دندان خود را به هر دلیلی از دست بدهد. ، می تواند از طریق درمان ایمپلنت جای دندان از دست رفته را پر کند. ایمپلنت از یک پیچ یا فیکسچر تیتانیومی ساخته شده است.

این فیکسچر به علت جنسی که دارد در استخوان فک قرار داده می شود و پس از گذشت مدت زمانی به استخوان فک جوش می خورد. بخش دیگر ایمپلنت روکش آن است که پس از موفقیت جوش خوردن فیکسچر به استخوان ، متخصص ایمپلنت یک روکش با جنس انتخابی شما ساخته و آن را روی فیکسچر سوار می کند. ایمپلنت دندانی در واقع یک دندان واقعی می باشد که به دست انسان ساخته شده است.

پایه ایمپلنت مانند یک پیچ است که درون استخوان فک قرار میگیرد. پایه ایمپلنت حکم ریشه طبیعی دندان را اجرا میکند. پس از آنکه ایمپلنت با استخوان فک شما به صورت کامل جوش خورد به وسیله یک قطعه اتصال بین پوشش سرامیکی یا تاج دندان را به پایه ایمپلنت برقرار میکنند.

ایمپلنت‌ها دارای درجه‌های مختلفی است که بسته به زمان کاشت ایمپلنت میتواند متفاوت باشد برای مثال اگر خواستید ایمپلنت فوری انجام دهید باید از ایمپلنت‌های درجه یک استفاده کنید.

 

قیمت ایمپلنت آلمانی

 

قیمت ایمپلنت دندان آلمانی به چه صورتی محاسبه می شود:

قیمت ایمپلنت دندان کامل چقدر است؟

بهترین روش محاسبه قیمت ایمپلنت های دندانی یک جلسه مشاوره رایگان می باشد تا با توجه به بررسی های کامل و بودجه در نظر گرفته شده بهترین پیشنهاد برای فرد متقاضی داده شود.

قیمت ایمپلنت دندانی همان طور که گفته شد متفاوت می باشد. ایمپلنت های دندانی با جراحی های مختلف مانند : پیوند استخوان ، سینوس لیفت و… و برند های مختلف ایمپلنت ، متخصصان مختلف و روکش های متفاوت دارای قیمت متفاوتی می باشد.

شرایط متفاوت استخوان فک تاثیر به سزایی در تفاوت قیمت ایمپلنت دارد. فیکسچر های ایمپلنت دندانی با توجه به تیپ های استخوانی متفاوت می باشند. متخصص از فرد متقاضی می خواهد که با گرفتن عکس CBCT که مخصوص درمان ایمپلنت می باشد وضعیت استخوانی او را بررسی کند. این عکس های تمامی وضعیت فک ، تراکم های استخوانی و حتی زاویه فک را نشان می دهد.

 

قیمت ایمپلنت آلمانی

 

بهترین برند های ایمپلنت دندان

برندهای ایمپلنت دندانی تاثیر زیادی بر قیمت ایمپلنت می گذارند. به طور مثال یک ایمپلنت سوئیسی با یک ایمپلنت کره ای دارای قیمت متفاوتی می باشد.

 

ایمپلنت برند  ITI

این ایمپلنت ها ساخت کشور سوئیس بوده و از بالاترین کیفیت برخوردار می باشند. این ایمپلنت ها در شهر بازل سوئیس ساخته شده و به علت صادرات بسیار بالای آن در اروپا و بازدهی فوق العاده اش دارای طرفداران زیادی در بین مردم و دندان پزشکان است.

قیمت ایمپلنت iti

 

بهترین ایمپلنت آلمانی 

ایمپلنت آلمانی  ICX

ایمپلنت های ICX ساخت کشور آلمان می باشد و یکی از برند های آلمانی می باشد که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشند. این ایمپلنت ها با توجه به درمان های بالایی که داشته اند دارای شکست بسیار کمی می باشند. ایمپلنت های آلمانی ICX به علت اتصال بسیار خاصی که بین فیکسچر و روکش ها دارد باعث می شود که لقی لثه ایجاد نشود.

 

قیمت ایمپلنت آلمانی iti

 

ایمپلنت برند Sewon Medix

این ایمپلنت های دندانی ساخت کشور کره می باشد و نسبت به قیمت خود دارای کیفیت بالایی است. این برند ایمپلنت به علت کیفیت بالا و قیمت پایین تر از ICX و ITI دارای طرفداران بالایی است.

 

قیمت ایمپلنت آلمانی چقدر است؟

همانطور که در قسمت های بالایی نیز گفته شد، قیمت ایمپلنت آلمانی به عوامل متفاوتی بستگی دارد. اما به صورت حدودی می توان گفت: قیمت ایمپلنت آلمانی در کلینیک روشا به ازای هر پایه از 8.000.000 الی 14.000.000 متغیر خواهد بود. در نظر داشته باشید که این مبلغ فقط هزینه پایه ایمپلنت ها می باشد و در آن روکش ایمپلنت محاسبه نشده است. 

برای مشاهده کامل قیمت های ایمپلنت و بهترین قیمت ایمپلنت دندان به مقاله زیر مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

  1. حافظ گفت:

    قیمت‌هایی که نوشته شده فقط قیمت پایه ایمپلت هستن یا تمام شده؟

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 7.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری