قیمت ایمپلنت کره ای 1402

ایمپلنت کره ای

امروزه ایمپلنت های دندانی در کشور های متفاوتی تولید می شوند که هرکدام کیفیت و هزینه مخصوص به خود را دارا می باشند. ایمپلنت کره ای در ایران دارای محبوبیت زیاد می باشد زیرا قیمت ایمپلنت کره ای بسیار مناسب می باشد و درصد موفقیت بسیار بالایی را دارا می باشند. با ما همراه باشید تا با انواع برند ایمپلنت کره ای، مزایا، معایب و قیمت آن آشنا شوید.

ایمپلنت کره ای چیست ؟

امروزه بیش از 60 کشور در جهان به تولید ایمپلنت دندان می پردازند و در صورتی که دفتر مرکزی یا کارخانه تولید این ایمپلنت در کشور کره قرار داشته باشد، به اصطلاح با نام ایمپلنت های کره ای شناخته می شود. امروزه ایمپلنت های کره ای در ایران و جهان محبوبیت زیادی دارد و بعضی از برند های با کیفیت آن توانایی رقابت با ایمپلنت های اروپایی را دارند. بیشترین علت محبوبیت ایمپلنت های کره ای درصد موفقیت بالا و هزینه مناسب می باشد.

ایمپلنت کره ای چیست ؟
ایمپلنت کره ای چیست ؟

مزایای ایمپلنت کره ای

اولین مزایای بزرگ ایمپلنت کره ای می توان به هزینه مناسب در کنار کیفیت مشابه به ایمپلنت های اروپایی اشاره کرد و به همین علت محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. دومین مزایای ایمپلنت کره ای دسترسی آسان به و عدم کمبود قطعات این ایمپلنت ها در ایران است و در صورت نیاز با مشکل تهیه مواجه نخواهید شد.

معایب ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای نیز بدون معایب نیستند و مهم ترین معایب آن کیفیت پایین تر به نسبت ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی است. دومین معایب ایمپلنت های کره ای وجود برند های معتبر و غیر معتبر در بین برند های آن است و باید در حین انتخاب انتخاب برند سازنده ایمپلنت کره ای، دقت بالایی داشته باشید و راجب کیفیت آن تحقیق کنید.

قیمت ایمپلنت کره ای 1402 چقدر است ؟


قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 به ازای هر واحد ایمپلنت کره ای درجه 1 مبلغ 11.000.000 تا 12.000.000 تومان، ایمپلنت کره ای درجه 2 مبلغ 9.000.000 تا 10.000.000 تومان و ایمپلنت های اقتصادی کره ای مبلغ 7.000.000 تا 8.000.000 تومان هزینه دارد که این مبلغ به همراه هزینه روکش، جراحی و ضمانت در تهران می باشد.

جدول قیمت ایمپلنت کره ای

جدول قیمت ایمپلنت کره ای های این مطلب بصورت مداوم بروزرسانی می شود. قیمت های ایمپلنت کره ای مربوط به (سال 1402) می باشد.

نام برند ایمپلنتقیمت ایمپلنت دندان بدون روکش
ایمپلنت کره ای بایوتم 🇰🇷7.500.000
ایمپلنت کره ای مگاژن 🇰🇷7.500.000
ایمپلنت کره ای اوستم 🇰🇷7.500.000
ایمپلنت کره ای اوست 🇰🇷6.500.000
ایمپلنت cis 🇰🇷5.500.000
sewon medix 🇰🇷4.500.000
dio 🇰🇷6.500.000
ایمپلنت دنتیس 🇰🇷5.500.000
ایمپلنتیوم ( دنتیوم ) 🇰🇷6.500.000
قیمت ایمپلنت کره در سال 1402

قیمت انواع برند ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای برند های مختلفی را دارا می باشند و در ادامه به بررسی قیمت و برند آن های می پردازیم.

قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم

ایمپلنت کره ای بایوتم ( biotem ) یکی از ایمپلنت های با کیفیت کره ای می باشد که در سال 2006 تاسیس و در سال 2009 گواهینامه CE را برای ایمپلنت خود دریافت کرده است. قیمت ایمپلنت کره ای بایوتم 11.000.000  تومان به ازای هر واحد به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای اوستم

ایمپلنت اوستم یا آستم ( osstem ) در سال 1997 تاسیس شد و در سال های 2001 الی 2002 موفق به دریافت مجوز های FDA و CE شده است. قیمت ایمپلنت کره ای اوستم 11.000.000 تومان به همراه روکش، هزینه جراحی و پایه به ازای هر واحد می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن

ایمپلنت مگاژن ( megagen ) یکی ایمپلنت های باکیفیت و هزینه مناسب کره ای می باشد که در سال 2002 تاسیس شده و در سال 2005 مجوز FDA برای ایمپلنت های خود دریافت کرده و قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن به طور میانگین 11.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن
قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن

قیمت ایمپلنت کره ای دیو

ایمپلنت کره ای دیو ( dio )  از ایمپلنت های محبوب کره ای می باشد که در سال 2002 تاسیس شده و در طول مدت سال های 2006 تا 2008 مجوز های FDA و CE خود را دریافت کرده است. قیمت ایمپلنت کره ای دیو به طور میانگین 10.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیس

ایمپلنت دنتیس ( Dentis ) در سال 2005 تاسیس شده و ایمپلنت های شرکت مجوز های CE و FDA خود را دریافت کرده است. قیمت ایمپلنت کره ای دنتیس 9.000.000 تومان به همراه روکش پی اف ام می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم

ایمپلنت ایمپلنتیوم یکی از محصولات شرکت دنتیوم  (DENTIUM  )  می باشد که در ایران این محصول در ایران محبوبیت زیادی دارد. شرکت دنتیوم در سال 2000 در سئول تاسیس و در سال 2004 مجوز FDA خود را دریافت کرده است. قیمت ایمپلنت کره ای دنتیوم یا همان ایمپلنتیوم 10.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای cmi

ایمپلنت کره ای سی ام ای ( cmi ) یکی محصولات شرکت Neobiotech می باشد. این شرکت در سال 2000 فعالیت خود را به صورت محدود آغاز و 2008 به صورت عمومی آغاز کرد. قیمت ایمپلنت کره ای CMI ، 10.000.000 تومان به ازای هرواحد به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای  cis

ایمپلنت CIS از ایمپلنت های کره ای با هزینه بسیار مناسب می باشد. قیمت ایمپلنت کره ای Cis به ازای هر واحد 9.000.000 تومان به همراه روکش می باشد.  

قیمت ایمپلنت کره ای snuc

قیمت ایمپلنت کره ای snuc  به ازای هر واحد 10.000.000 تومان به همراه روکش می باشد که از دسته ایمپلنت های کره ای با هزینه مناسب می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای اوست

ایمپلنت های کره ای Avest از ایمپلنت هایی است که کیفیت بالا و هزینه بسیار مناسبی دارد. قیمت ایمپلنت کره ای اوست 10.000.000 تومان به همراه روکش می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای Sewon medix 

ایمپلنت Sewon medix یکی از برندهای معروف ایمپلنت کره ای است که در ایران موجود می باشد. این ایمپلنت ها قیمت های پایین تری نسبت به ایمپلنت های امریکایی و اروپایی دارند و در عین حال دارای کیفیت مناسبی هستند. قیمت ایمپلنت کره ای Sewon Medix  مبلغ 8.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش می باشد.

ایمپلنت Sewon medix
ایمپلنت Sewon medix

انواع برند ایمپلنت کره ای

برند های متفاوت و زیادی برای ایمپلنت موجود است که هرکدام دارای کیفیت مخصوص خود هستند. ایمپلنت کره ای نیز یکی از انواع برندهای ایمپلنت هستند که در کنار قیمت مناسب، دارای کیفیت بالایی هستند و توانستند توجه افراد زیادی از جمله پزشکان متخصص ایمپلنت دندان را به خود جلب کنند.

انواع برند ایمپلنت کره ای
انواع برند ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای دارای برند های متفاوتی هستند که قصد داریم آن ها را به طور خلاصه معرفی کنیم و قیمت ایمپلنت کره ای را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. برخی از انواع ایمپلنت برند یا مارک های کره ای موجود در ایران :

 1. Sewon medix
 2. Cis
 3. Avest
 4. biotem
 5. OSSTEM
 6. MEGAGEN
 7. DIO
 8. Dentis
 9. DENTIUM 

بهترین ایمپلنت کره ای

هر برند ایمپلنت کره ای کاربرد، هزینه و کیفیت مخصوص به خود را دارد و وابسته به شرایط فرد ممکن است برند های مختلفی به او پیشنهاد شود. اما برای بهترین ایمپلنت های کره ای از نظر کیفیت می توان به برند های بایوتم، اوستم و مگاژن اشاره کرد.  

در نظر داشته باشید بهترین نوع ایمپلنت کره ای نمی توان به طور قطع نظر داد و ترجیحا درباره این مورد از دندانپزشک متخصص ایمپلنت خود مشورت بگیرید. ما در مرکز دندانپزشکی روشا با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت در ایران و مجرب ترین پزشکان در خدمت شما مراجعه کنندگان عزیز هستیم.

در این مرکز بهترین ایمپلنت های کره ای را ارائه میدهیم که شما عزیزان می توانید با ویزیت رایگان و تکمیل فرم موجود در همین صفحه شماره خود را ثبت کنید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشاورین و متخصصین ما با شما تماس بگیرند.

فرق ایمپلنت کره ای و سوئیسی

مهم ترین تفاوت ایمپلنت کره ای و سوئیسی در قیمت و کیفیت ساخت آنها می باشد. سوئیس از دسته کشور های پیشرو در صنعت ایمپلنت می باشد و کیفیت آنها در بالاترین حد قرار داد. به همین علت ایمپلنت های سوئیسی کیفیت بیشتری به نسبت ایمپلنت های کره ای دارا می باشند اما ایمپلنت های کره ای هزینه مناسب تری دارا می باشند.

البته میزان دسترسی به قطعات ایمپلنت کره ای به نسبت سوئیسی بیشتر می باشد و ممکن است پزشک در تهیه برخی قطعات ایمپلنت های سوئیسی با مشکل مواجه شود.

پرسش و پاسخ ایمپلنت کره ای

آیا ایمپلنت کره ای خوب است ؟

ایمپلنت کره ای را می توان بهترین انتخاب در رعایت تعادل هزینه و کیفیت می باشد. ایمپلنت کره ای از کیفیت خوبی برخوردار هستند و به نسبت ایمپلنت های اروپایی یا آمریکایی هزینه کمتری دارا می باشند.

آیا ایمپلنت کره ای خوب است ؟
آیا ایمپلنت کره ای خوب است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای در تهران چقدر است ؟

قیمت ایمپلنت کره ای در سال 1402 به طور میانگین 8.000.000 الی 12.000.000 تومان به ازای هر واحد به همراه هزینه جراحی، روکش و اباتمنت می باشد.

عمر ایمپلنت کره ای چند سال است ؟

عمر مفید ایمپلنت کره در حدود 20 الی 25 سال می باشد که این طول عمر وابسته به کیفیت برند، میزان مراقبت، شرایط استخوان و دهان، نوع کاشت می تواند کم یا زیاد شود. در صورتی که شرایط مناسب و مراقبت ها به خوبی رعایت شود، می تواند تا مادام العمر عمر کنند.

نظرات در مورد ایمپلنت کره ای

افرادی که ایمپلنت های کره ای با کیفیت و معتبر انجام داده اند، از ایمپلنت های خود بسیار راضی هستند. کیفیت و کشور سازنده ایمپلنت در کیفیت و میزان رضایت افراد بسیار پر اهمیت می باشد اما باید در نظر داشته باشید میزان تخصص پزشک و شرایط استخوانی شما هم تاثیر زیادی در میزان رضایت دارند.

پادکست صوتی ایمپلنت کره ای

لازم بذکر است که برای بهبود خدمت رسانی و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شما مراجعه کنندگان عزیز، هزینه ایمپلنت کره ای را در کلینکی دندانپزشکی روشا در جنت آباد می توانید بصورت اقساطی تهیه کنید. برای اطلاع از شرایط حتما تماس بگیرید و یا شماره خود را در فرم موجود در این مطلب ثبت نمایید.

در این فایل صوتی کارشناس کلینیک در مورد ایمپلنت کره ای و طرح اقساطی ایمپلنت کره ای توضیح میدهد. (زمان 40 ثانیه)

پادکست ایمپلنت کره ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرات کابران

 1. نازنین گفت:

  خیلی قیمتاتون مناسبه به نسبت مراکز دیگه واقعا ممنونم من سه واحد ایمپلنت انجام دادم واقعا راضیم از کیفیت 👍 ممنون

 2. Ali گفت:

  سلام.آیا ایمپلنت فیکسچر توسط دکتر متخصص و جراح فک و دندان انجام میشود؟؟

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 7.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری