قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای

امروزه بیش از 1500 برند ایمپلنت در کشور های مختلف مشغول به فعالیت هستند که یکی از کشور های پیشرو در این صنعت کشور کره می باشد. در این مقاله به بررسی قیمت ایمپلنت کره ای به همراه معرفی انواع برند آن می پردازیم.

ایمپلنت کره ای چیست ؟

پایه ایمپلنت دندان را می توان مهم ترین جز آن نام برد و این پایه ها دارای تکنولوژی و متریال ساخت پیچیده است و به همین علت برند های مختلفی به تولید آن می پردازند که در صورتی که کارخانه تولید آن در کشور کره باشد،  آن را ایمپلنت کره ای می نامند.

ایمپلنت های کره ای محبوبیت زیادی در سطح جهان دارا می باشند و علت این محبوبیت داشتن هزینه مقرون به صرفه، در کنار کیفیت مناسب می باشد. امروزه ایمپلنت های کشور کره در کشور های اروپایی و آمریکایی محبوبیت زیادی را دارا می باشند.

ایمپلنت کره ای خوبه ؟

با پیشرفت روز افزون کیفیت ایمپلنت های کره ای و هزینه مناسب آنها، می توان علت محبوبیت زیاد آنها را متوجه شد و در پاسخ به سوال ایمپلنت کره خوبه ؟ باید گفت اگر به دنبال هزینه و کیفیت مناسب هستید، ایمپلنت کره ای بهترین انتخاب است.

قیمت ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت کره ای به طور میانگین 5.000.000 الی 8.000.000 تومان به ازای هر واحد بدون روکش می باشد و ایمپلنت بایوتم، مگاژن و اوستم حدودا 8 میلیون، ایمپلنت دیو ( dio ) و دنتیوم حدود 7 میلیون و دنتیس، cis حدودا 6 میلیون می باشد.

قیمت ایمپلنت کره ای
قیمت ایمپلنت کره ای

قیمت ایمپلنت های کره ای بسیار اقتصادی و به صرفه می باشد و کنار آن کیفیت مناسبی را ارائه می دهند. قیمت ایمپلنت های کره ای از ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی کمتر می باشد.

جدول تعرفه ایمپلنت کره ای

جدول قیمت ایمپلنت کره ای های این مطلب بصورت مداوم بروزرسانی می شود. قیمت های ایمپلنت کره ای مربوط به (سال 1402) می باشد.

نام برند ایمپلنتقیمت ایمپلنت دندان بدون روکش
بایوتم 🇰🇷8.500.000
مگاژن 🇰🇷8.500.000
اوستم 🇰🇷8.500.000
اوست 🇰🇷7.500.000
cis 🇰🇷7.500.000
sewon medix 🇰🇷6.500.000
dio 🇰🇷7.500.000
دنتیس 🇰🇷7.500.000
ایمپلنتیوم ( دنتیوم ) 🇰🇷8.500.000
قیمت ایمپلنت کره در سال 1402

مزایا و معایب ایمپلنت کره ای

ایمپلنت های کره ای دارای خصوصیات مخصوص به خود هستند و هر برند نیز می تواند ویژگی مختص به خود را داشته باشد. در این قسمت به بررسی مزایا و به معایب ایمپلنت دندان می پردازیم.

مزایای ایمپلنت کره ای

 1. هزینه مناسب
 2. وجود قطعات و دسترسی آسان در ایران
 3. وجود تنوع بالا
 4. کیفیت مناسب

معایب ایمپلنت کره ای

 1. وجود برخی برند های غیر معتبر و بی کیفیت  
 2. کیفیت کمتر به نسبت ایمپلنت های اروپایی و آمریکایی

عمر ایمپلنت کره ای

مر ایمپلنت ایمپلنت کره ای به طور میانگین بین 15 تا 25 سال است که در صورت مراقبت صحیح، استفاده از برند مناسب، سلامت جسمی و استخوان و مراجعه به پیش متخصص با تجربه می تواند تا مادام العمر ادامه دار باشد.

انواع ایمپلنت کره ای

امروزه برند های کره مختلفی در کره مشغول فعالیت هستند و بسیاری از آنها در ایران نیز موجود می باشد که در ادامه به بررسی انواع مارک ایمپلنت کره ای محبوب می پردازیم.

انواع برند ایمپلنت کره ای
انواع برند ایمپلنت کره ای

ایمپلنت کره ای دنتیس

ایمپلنت کره ای دنتیس ( dentis ) در سال 1987 تاسیس شد و امروزه محصولات این کشور در بیش از 70 کشور به فروش می رسد و دارای گواهینامه ce و fda می باشد و جزء ایمپلنت های با سابقه کره ای می باشد .  

ایمپلنت کره ای بایوتم

ایمپلنت کره ای بایوتم ( biotem )  یک ایمپلنت اقتصادی و با کیفیت است که در سال 2006 فعالیت خود را در بوسان کره آغاز کرده و 2009 موفق با دریافت گواهینامه ce شده و در سال 2017 گواهینامه fda خود را را دریافت کرد.

ایمپلنت کره ای biotem
ایمپلنت کره ای بایوتم

ایمپلنت کره ای چاروم

ایمپلنت کره ای چاروم یکی از محصولات شرکت MEDIMECCA می باشد که این شرکت فعالیت خود را 2006 با ایمپلنت های Chaorum آغاز به کار کرد و در ابتدا با نام CHAORUM & HONORST مشغول به فعالیت بود.

ایمپلنت کره ای دیو

ایمپلنت دیو ( dio ) دومین تولید کننده ایمپلنت و اولین از نظر ارزش بازار است که در سال 1982 تاسیس شده و دارای گواهینامه ce و fda می باشد و امروزه محصولات آن در بیش از 45 کشور جهان به فروش می رسد.

ایمپلنت dio کره
ایمپلنت کره ای دیو

ایمپلنت کره ای snuc

ایمپلنت SNUCONE در سال 1997 تاسیس شده و این شرکت با انعقاد قرارداد با شرکت هایی در چین، روسیه، کشورهای خاورمیانه و چند کشور آسیایی دیگر، تعداد کشور های صادراتی خود را گسترش داده است و دارای گواهینامه ce است.

ایمپلنت کره ای مگاژن

ایمپلنت کره ای مگاژن ( megagen ) در سال 2002 تاسیس شد و تا 2006 گواهینامه های ce و fda خود را دریافت کرد و ایمپلنت مگاژن بزرگ ترین مرکز تولید ایمپلنت در آسیا را دارا می باشد.

ایمپلنت کره ای megagen
ایمپلنت مگاژن کره ای

ایمپلنت کره ای cmi

ایمپلنت cmi یکی از محصولات شرکت neobiotech می باشد که در سال 2000 تاسیس شده و دارای گواهینامه ce و fda می باشد و محصولات آن در بیش از 70 کشور به فروش می رسد.

ایمپلنت کره ای اوستم

ایمپلنت اوستم یک ایمپلنت کره ای که در سال 1997 تاسیس شد و دارای گواهینامه ce و fda است که محصولات آن در بیش از 80 کشور به فروش می رسد و به عنوان اولین در آسیا و پنجمین برند در جهان در زمینه تولید ایمپلنت دندان است. 

ایمپلنت کره ای ossetem
ایمپلنت کره ای آستم

ایمپلنت کره ای ایمپلنتیوم  ( دنتیوم )

ایمپلنتیوم یکی از محصولات برند ایمپلنت دنتیوم ( dentium ) کره می باشد که در سال 2000 در سئول تاسیس شد به همراه گواهینامه ce و fda است و محصولات آن در بیش از 80 کشور به فروش می رسد.

ایمپلنت کره ای cis و سون مدیکس

ایمپلنت کره ای cis یکی از ایمپلنت های کره ای است که در سال 2006 تاسیس شد و در سال 2012 به سون مدیکس تغییر نام داد و دارای گواهینامه های ce، fda و gmp می باشد.

ایمپلنت Sewon medix
ایمپلنت Sewon medix

ایمپلنت کره ای وان کیو

ایمپلنت وان کیو ( one Q ) یکی از محصولات برند ایمپلنت دنتیس می باشد که دارای کیفیت ساخت مناسب و دارای CE و FDA می باشد.

بهترین برند ایمپلنت کره ای

بهترین برند ایمپلنت کره ای برای شما وابسته به شرایط شما، توسط متخصص ایمپلنت به شما معرفی می شود اما بهترین برند های ایمپلنت کره ای را می توان بایوتم، اوستم و مگاژن معرفی کرد که دارای گواهینامه های مختلف، کیفیت و هزینه مناسب می باشد.

مقایسه ایمپلنت کره ای با رقبا

ایمپلنت کره ای رقبای بسیار زیادی در کشور های مختلف جهان دارد که در ادامه به بررسی ایمپلنت های کره ای با سایر کشور ها می پردازیم.

ایمپلنت کره ای یا سوئیسی، آلمانی و آمریکایی
ایمپلنت کره ای یا سوئیسی، آلمانی و آمریکایی

تفاوت ایمپلنت کره ای و آلمانی

ایمپلنت های کره ای و آلمانی هر دو در ایران برند های فعالی در ایران دارند و برای قضاوت صحیح باید برند با برند مورد مقایسه قرار بگیرند. مهم ترین تفاوت ایمپلنت کره ای و آلمانی در قیمت آنها می باشد و ایمپلنت کره ای هزینه کمتری دارا می باشد.

از نظر کیفیت، اگر از برند با کیفیت آلمانی استفاده کنید، کیفیت آن بالاتر خواهد بود.

فرق ایمپلنت کره ای و سوئیسی

ایمپلنت های سوئیسی امروزه از نظر کیفیت در رده های اول جای دارند و ایمپلنت اشترومن سوئیس به عنوان بهترین ایمپلنت دنیا شناخته می شود. از نظر تفاوت ایمپلنت کره ای و سوئیسی از نظر کیفیت سوئیس و مقرون به صرفه بودن به ایمپلنت های کره ای می رسد.

فرق ایمپلنت کره ای با آمریکایی

این دو کشور از نظر بازه قیمتی کاملا با یکدیگر متفاوت هستند و ایمپلنت های آمریکایی معمولاً گران و ایمپلنت کره ای با قیمت مناسب است. البته در نظر داشته باشید ایمپلنت آمریکایی طول عمر بالاتری دارد و از نظر کیفیت با ایمپلنت سوئیسی قابل مقایسه است.

انواع برند ایمپلنت کره ای به طول خلاصه :

 1. Sewon medix
 2. Cis
 3. Avest
 4. biotem
 5. OSSTEM
 6. MEGAGEN
 7. DIO
 8. Dentis
 9. DENTIUM 

پرسش و پاسخ ایمپلنت کره ای

آیا ایمپلنت کره ای خوب است ؟

ایمپلنت کره ای را می توان بهترین انتخاب در رعایت تعادل هزینه و کیفیت می باشد. ایمپلنت کره ای از کیفیت خوبی برخوردار هستند و به نسبت ایمپلنت های اروپایی یا آمریکایی هزینه کمتری دارا می باشند.

عمر ایمپلنت کره ای چند سال است ؟

عمر مفید ایمپلنت کره در حدود 20 الی 25 سال می باشد که این طول عمر وابسته به کیفیت برند، میزان مراقبت، شرایط استخوان و دهان، نوع کاشت می تواند کم یا زیاد شود. در صورتی که شرایط مناسب و مراقبت ها به خوبی رعایت شود، می تواند تا مادام العمر عمر کنند.

نظرات در مورد ایمپلنت کره ای

افرادی که ایمپلنت های کره ای با کیفیت و معتبر انجام داده اند، از ایمپلنت های خود بسیار راضی هستند. کیفیت و کشور سازنده ایمپلنت در کیفیت و میزان رضایت افراد بسیار پر اهمیت می باشد اما باید در نظر داشته باشید میزان تخصص پزشک و شرایط استخوانی شما هم تاثیر زیادی در میزان رضایت دارند.

پادکست صوتی ایمپلنت کره ای

لازم بذکر است که برای بهبود خدمت رسانی و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی شما مراجعه کنندگان عزیز، هزینه ایمپلنت کره ای را در کلینکی دندانپزشکی روشا در جنت آباد می توانید بصورت اقساطی تهیه کنید. برای اطلاع از شرایط حتما تماس بگیرید و یا شماره خود را در فرم موجود در این مطلب ثبت نمایید.

در این فایل صوتی کارشناس کلینیک در مورد ایمپلنت کره ای و طرح اقساطی ایمپلنت کره ای توضیح میدهد. (زمان 40 ثانیه)

پادکست ایمپلنت کره ای

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرات کابران

 1. نازنین گفت:

  خیلی قیمتاتون مناسبه به نسبت مراکز دیگه واقعا ممنونم من سه واحد ایمپلنت انجام دادم واقعا راضیم از کیفیت 👍 ممنون

 2. Ali گفت:

  سلام.آیا ایمپلنت فیکسچر توسط دکتر متخصص و جراح فک و دندان انجام میشود؟؟

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری