3

قیمت ایمپلنت کره ای | بررسی کامل ایمپلنت کره ای (سال 99)

دسترسی سریع

قیمت ایمپلنت کره ای سال 99

قیمت ایمپلنت کره ای های این مطلب بصورت مداوم بروزرسانی می شود. قیمت های ایمپلنت کره ای مربوط به (دیماه سال 99) می باشد. مقایسه قیمت انواع ایمپلنت کره ای.

قیمت ایمپلنت کره ای بر اساس فاکتورهای مختلفی تعیین می شود. دو فاکتور اصلی که بر قیمت ایمپلنت تاثیر دارند عبارت اند از: 

قیمت ایمپلنت کره ای بر اساس نوع ایمپلنت و قیمت پایه ایمپلنت بر اساس برند کشور سازنده. مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد طبق سر فصل‌های زیر ارائه میگردد:

 

 

قیمت ایمپلنت کره ای

مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت کره ای بدون درد
جدول قیمت ایمپلنت های کره ای
نام برند ایمپلنتکشور سازندهقیمت ایمپلنتضمانت
SNU 3/500/000—-
Sewon medix 4/000/0002 سال
Cis4/500/0005 سال
Megagen5/990/00010 سال

 

خیلی مهم قیمت ایمپلنت کره ای های جدول بالا ، هزینه جراحی ایمپلنت و ایمپلنت شما به همراه روکش PFM می باشد. و ضمانت ذکر شده در جدول منظور ضمانت فیکسچر می باشد که بصورت شرکتی ارائه می گردد.

در دندانپزشکی روشا بهترین جنس های ایملپنت کره ای مرود استفاده قرار می گیرد. در مشاوره رایگان تمامی هزینه ها توسط پزشک متخصص تعیین میگردد و هیچگونه هزینه ای به درمان شما اضافه نمیگردد. برای مشاوره رایگان شماره خود را در فرم زیر ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند.

 

 

 

سوالات مهم اما در مورد ایمپلنت کره ای سوالاتی همیشه در ذهن شما عزیزان هست که در ادامه به تمامی این سوالات جواب میدهیم. سوالاتی همچون: 

قیمت ایمپلنت کره ای در تهران چقدر است؟
قیمت ایمپلنت کره ای کاملا بستگی به نوع ایمپلنت و جنس آن دارد. بصورت کلی قسمت ایمپلنت کره ای از مبلغ 3.000.000 الی 6.000.000 می باشد.
قیمت ایمپلنت کره ای Cis چقدر است؟
این برند ایمپلنت کره ای، در کنار قیمت مناسب، دارای درصد موفقیت بالایی است. قیمت حدودی این برند ایمپلنت کره ای 4.500.000 تومان می باشد.
بهترین نوع ایمپلنت کره ای کدام است؟
درخصوص بهترین نوع ایمپلنت کره ای نمی توان به طور قطع نظر داد و ترجیحا درباره این مورد از دندانپزشک متخصص ایمپلنت خود مشورت بگیرید.

 

جشنواره تخفیف زمستانی روشادنت

قیمت ویژه ایمپلنت دندان

مشاهده قیمت ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان چیست ؟

قیمت انواع ایمپلنت کره ای به صورت کلی در شرایطی که  تک پایه و یا برای فک کامل استفاده شوند متفاوت هستند.
اگر دندان خود را از دست داده اید و برای کاشت ایمپلنت کره ای مردد هستید و بدنبال قیمت مناسب هستید؛ در ادامه این مطلب، قیمت انواع ایمپلنت کره ای در دی ماه سال 99 را مقایسه کرده ایم. با ما همراه باشید. ♥
قیمت ایمپلنت کره ای

ایمپلنت دندان نوعی درمان برای دندان های از دست رفته و بی دندانی است. ایمپلنت یکی از بهترین درمان برای بی دندانی است. ایمپلنت ساختار کارکردی شبیه به دندان طبیعی دارد و به همین دلیل دارای طول عمر بالایی می باشد.

در ایمپلنت در درون فک، پایه ای از جنس تیتانیوم که به آن فیکسچر گفته می شود (Fixture) قرار داده می شود.

این پایه درون فک قرار می گیرد و بعد از گذشت مدتی به استخوان جوش میخورد. سپس پلی بین پایه و روکش به نام اباتمنت قرار داده می شود و روکش بر روی آن نصب می شود.

 

 

برند های متفاوت و زیادی برای ایمپلنت موجود است که هرکدام دارای کیفیت مخصوص خود هستند. ایمپلنت کره ای نیز یکی از انواع برندهای ایمپلنت هستند که در کنار قیمت مناسب، دارای کیفیت بالایی هستند و توانستند توجه افراد زیادی به خود جلب کنند.

ایمپلنت کره ای دارای برند های متفاوتی هستند که قصد داریم آن ها را به طور خلاصه معرفی کنیم و قیمت ایمپلنت کره ای را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

 

 

ایمپلنت های کره ای توانسته اند در بازار ایران نسبت به دیگر برندهای ایمپلنت در بازار پیشی بگیرند.

ایمپلنت کره ای در بین مراجعه کنندگان و پزشکان ایران محبوبیت بسیار زیادی دارند و این محبوبیت بخاطر کیفیت عالی و درجه یک و قیمت مناسب ایمپلنت های کره ای می باشد.

برندهای کره ای با توجه به کیفیت خوب، از نظر هزینه نیز بسیار مقرون بصرفه هستند. به علاوه  شرط اول داشتن ایمپلنتی خوب و ماندگار انتخاب پزشک متخصص ایمپلنت است.

 

ایمپلنت کره ای  Sewon medix 

 

قیمت ایمپلنت کره ای -sewon medix
ایمپلنت کره ای

 

ایمپلنت Sewon medix یکی از برندهای معروف ایمپلنت کره ای می باشد که در ایران موجود می باشد. این ایمپلنت ها قیمت های پایین تری نسبت به ایمپلنت های امریکایی و اروپایی می باشد و در عین حال دارای کیفیت مناسبی است. ایمپلنت کره ای sewon medix دارای 2 سال ضمانت می باشد.

 

قیمت ایمپلنت کره ای Sewon medix

 

برند ایمپلنتقیمت + روکش
Sewon medix4/000/000

 

ایمپلنت کره ای Cis

یکی دیگر از انواع ایمپلنت های کره ای، ایمپلنت کره ای Cis می باشد. این برند ایمپلنت کره ای، در کنار قیمت مناسب، دارای درصد موفقیت بالایی است. ایمپلنت کره ای Cis دارای کیفیت بسیار مناسبی می باشد و در ایران از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

قیمت ایمپلنت کره ای Cis

 

برند ایمپلنتقیمت ایمپلنت + روکش
Cis4/500/000

 

ایمپلنت کره ای Megagen 

قیمت ایمپلنت کره ای

 

ایمپلنت کره ای مگاژن یکی از ایمپلنت های معروف و پرطرفدار کره است.

این نوع ایمپلنت بعد از اینکه توسط کمپانی مشهور اشترومن خریداری شد، محبوبیت بیشتری پیدا کرد.

 

قیمت ایمپلنت کره ای مگاژن

 

ایمپلنت مگاژن دارای انواع مختلفی است که قیمت قرار داده شده در زیر قیمت ایمپلنت فوری آن می باشد.

این برند ایمپلنت دارای ضمانت 10 ساله می باشد.

 

برند ایمپلنتایمپلنت + روکش
مگاژن
5/990/000

تحویل روکش موقت پس از جراحی

 

قیمت ایمپلنت کره ای Osstem

ایمپلنت کره ای Osstem

قیمت ایمپلنت آستم

 

ایمپلنت کره ای Osstem برترین ایمپلنت کره ای می باشد، که دارای بالاترین نرخ موفقیت و پرفروش ترین ایمپلنت کره ای در جهان می باشد.

کیفیت عالی فیکسچرهای ایمپلنت های Osstem این ایمپلنت را به یکی از مطمئن ترین و قابل اعتماد ترین ایمپلنت های جهان تبدیل کرده است.

ایمپلنت آستم پرفروش ترین ایمپلنت دنیا می باشد که کیفیت عالی به همراه قیمت مناسب باعث این امر شده است. 

 

قیمت ایمپلنت کره ای Osstem

ایمپلنت کره ای آستم توسط انجمن غذا داروی آمریکا تایید شده است.

این برند ایمپلنت کره ای بواسطه کیفیت عالی ساخت و متریال های استفاده شده دارای 10 سال ضمانت می باشد.

 

برند ایمپلنتقیمت ایمپلنت + روکش
Osstem5/500/000

 

بهترین نوع ایمپلنت کره ای چیست ؟

قیمت ایمپلنت کره ای

 

در خصوص بهترین نوع ایمپلنت کره ای نمی توان به طور قطع نظر داد و ترجیحا درباره این مورد از دندانپزشک متخصص ایمپلنت خود مشورت بگیرید. ما در مرکز دندانپزشکی روشا با استفاده از بهترین برندهای ایمپلنت در ایران و مجرب ترین پزشکان در خدمت شما مراجعه کنندگان عزیز هستیم.

 

برای مشاهده کامل برندهای ایمپلنت دندان و قیمت آنها به مقاله زیر مراجعه کنید.

 

برند ایمپلنت، در موفقیت درمان چه تاثیری دارد؟

قیمت ایمپلنت کره ای

 

درمان ایمپلنت درمانی، پیچیده است و به فاکتور های متفاوتی بستگی دارد. از این فاکتور های میتوان به مهارت و تخصص دندانپزشک شما، سلامت فک و وضعیت جسمی شما و در نهایت به برند ایمپلنت شما بستگی دارد.

مهارت و تخصص دندانپزشک شما می تواند، باعث می شود شما بهترین نتیجه را از درمان خود بگیرید.

همچنین درمان ایمپلنت، به علت اینکه استحکام آن به استخوان فک بستگی دارد به میزان سلامتی استخوان فک شما بستگی دارد. در صورتی که استخوان محل ایمپلنت، دارای ضعف باشد، از درمان های جانبی مانند پیوند استخوان و سینوس لیفت استفاده می شود.

ایمپلنت کره ای و سیگار کشیدن

آیا بعد از ایمپلنت دندان می توان سیگار کشید یا خیر ؟ آیا سیگار برای ایمپلنت ضرر دارد یا خیر ؟

همچنین عادت های روزانه مانند سیگار کشیدن میتواند سبب بروز مشکل در درمان شود و درصد موفقیت ایمپلنت را پایین بیاورد. بیماری هایی مانند دیابت و یا برخی بیماری های دیگر خود را باید با دندانپزشک خود درمیان بگذارید تا درصد موفقیت درمان شما به خوبی بررسی گردد.

 

آیا ایمپلنت کره ای خوبه ؟

قیمت ایمپلنت کره ای

بعد از فاکتور های بالا، به برند ایمپلنت می رسیم . برند های ایمپلنت متفاوتی در بازار ایران موجود می باشد.

ایمپلنت های کره ای نیز در ایران به دلیل قیمت مناسب تر و پایین تر نسبت به بقیه برند ها و همچنین کیفیت مناسب آن، علت معروفیت این برند شده است.

انتخاب برند ایمپلنت را بهتر است برای بهترین نتیجه به دندانپزشک متخصص ایمپلنت خود بسپارید زیرا او با آگاهی بیشتر می تواند گزینه ها خوبی را به شما معرفی کند. اما بهتر است بدانید با توجه به کیفیت و قیمت ایمپلنت کره ای بهترین گزینه در حال حاضر ایمپلنت کره ای می باشد.

 

بهترین مارک ایمپلنت کره ای در ایران

 

ایمپلنت کره ای ITI Straumann یکی از 5 تا برند بسیار عالی جهان است. این برند دارای تنوع قطعه بسیار زیادی است و همچنین قیمت بالایی دارد. البته پزشک متخصص ایمپلنتی که از این نوع ایمپلنت استفاده میکند نیز باید دارای مهارت و تبحر کافی باشد تا کاشت و استفاده از این نوع ایمپلنت با موفقیت روبرو شود.

 

قیمت ایمپلنت کره‌ای  Neo Biotech  بسیار مناسب است و یکی از دلایل محبوبیت آن نیز همین قیمت مناسب آن است که باعث محبوبیت بسیار بالای آن شده است. در استفاده از این برند هم مانند دیگر برندها به مهارت کافی پزشک و مراقبت‌های لازم  بعد از کاشت ایمپلنت اشاره نمود.

 

یکی از معروف‌ترین برندهای ایمپلنت برند DIO است. این نوع ایمپلنت زیر مجموعه شرکت  DSI است که جزو برترین شرکت‌هایی است که در کره جنوبی وجود دارد. که البته این شرکت انواع مختلفی از ایمپلنت را تولید میکند که میتوانند در مقابل ایمپلنت‌های اروپایی و آمریکایی قرار بگیرند. البته این برند پس از برند OSSTEM میتواند یکی از گران ترین قیمت ایمپلنت کره‌ای از گران‌ترین هزینه برخوردار باشد.

در ابتدا این برند ایمپلنت کره ای ضعف های زیادی داشت که در ادامه و طی مدت زمان کمی توانست بروزرسانی های لازم را انجام دهد. در حال حاضر قسمتی از سهام این شرکت به شرکت آمریکایی واگذار شد. ایمپلنت دندان Dio بعد از ایمپلنت کره ای Osstem دومین ایمپلنت کره ای گران قیمت می باشد.

 

این شرکت در سال 1995 تاسیس شده است. ایمپلنت کره‌ای OSSTEM جزو اولین برندهای آسیا است و در رده، ده ایمپلنت برتز جهان قرار میگیرد  که این برند دارای دو کارخانه در دو کشور آمریکا و آلمان است. این شرکت دارای 4 سیستم ایمپلنت با نام‌های  MS، US، SS و TS  است که در ایران اغلب از TS استفاده میشود.

این شرکت دارای تنوع بسیار بالایی در محصولات خود است بدین صورت که حتی برای بیماران دیابتی و امثال آنها از سطح CA استفاده میکند. جهت تهیه سطح CA فیکچسر را در محلولی به نام کلسیم کلراید قرار میدهند و به همین صورت نتیجه سطح فیکچسر هیدروفیل است که باعث میشود روند استخوان سازی بسیار با سرعت صورت بگیرد.

 

مشاوره رایگان در دندانپزشکی روشا در جنت آباد

در مرکز تخصصی دندانپزشکی روشا از بهترین مواد و تجهیزات بروز در خدمت شما عزیزان هستیم. برای مشاوره رایگان ایمپلنت دندان با شماره  09307777221 تماس بگیرید و یا نام و شماره خود را در فرم زیرا وارد کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

در کلینیک دندانپزشکی روشا در جنت آباد تمامی درمان های تخصصی توسط بهترین و مجرب ترین متخصصان و جراحان انجام می گیرد. در کلینیک دندانپزشکی روشا درمان تخصصی ایمپلنت (کاشت دندان)  توسط بهترین متخصص لثه و ایمپلنت یا متخصص فک و صورت در ایران انجام می شود. در مجموعه ما بهترین ایمپلنت ها با بهترین متریال و تجهیزات بروز استفاده می شود که ایمپلنت کره ای های موجود در دندانپزشکی روشا در جنت آباد جزو بهترین های جهان هستند.

 

 

 

  1. نازنین گفت:

    خیلی قیمتاتون مناسبه به نسبت مراکز دیگه واقعا ممنونم من سه واحد ایمپلنت انجام دادم واقعا راضیم از کیفیت 👍 ممنون

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .