قیمت لمینت دندان طرح لبخند 1402

قیمت لمینت دندان

لمینت دندان یک درمان زیبایی دندانپزشکی می باشد که می تواند زیباترین و بهترین لبخند را برای شما با ارمغان آورد. اگر قصد انجام این را دارید و می خواهید درباره قیمت لمینت دندان در تهران بیشتر بدانید، با ما همراه باشید.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت های دندانی (Dental laminate) یک لایه نازکی هستند که بر روی بخشی بیرونی دندان چسبانده می شوند و به رفع عیوب دندانی اعم از رنگ، سایز و فرم آن می پردازند. لمینت دندان دارای طول عمر، استحکام و زیبایی بیشتری به نسبت رقبای خود هستند.

قیمت لمینت دندان در تهران چقدر است ؟

هزینه لمینت دندان در تهران 4.000.000 الی 10.000.000 تومان به ازای قیمت هر واحد و هزینه حدودی لمینت دندان کامل ( لمینت طرح لبخند ) بین 30.000.000 الی 130.000.000 تومان در سال 1402 می باشد که این هزینه وابسته به نوع، تعداد لمینت و شرایط دندان های جلو متفاوت می باشد.

قیمت لمینت فک بالا

قیمت لمینت فک بالا بین 30.000.000 الی 100.000.000 تومان می باشد که این هزینه وابسته به تعداد واحد 6 الی 10 واحد لمینت با هزینه انواع لمینت دندان با کیفیت محاسبه شده است.    

قیمت لمینت فک پایین

به طور کلی لمینت فک پایین به تعداد واحد کمتری نیاز دارد و قیمت لمینت فک پایین بین 30.000.000 ال 80.000.000 تومان می باشد.

قیمت بهترین نوع لمینت دندان چقدر است ؟

بهترین نوع لمینت دندان تاپ ایمکس ( top emax) می باشد که به عنوان گرانترین لمینت دندان نیز شناخته می شود و قیمت بهترین لمینت تاپ ایمکس 10.000.000 تومان به ازای هر واحد می باشد.

جدول قیمت لمینت دندان 1402

در جدول زیر می توانید با قیمت لمینت دندان به ازای هر واحد در سال 1402 به همراه ضخامت و میزان ضمانت آن آشنا شوید. متخصص لمینت دندان شما در کلینیک دندانپزشکی روشا در جنت آباد شما را در انتخاب بهترین نوع لمینت دندان مناسب با شکل فک، دندان های شما و هزینه لمینت دندان راهنمایی کند و می توانید از مشاوره رایگان ما در کلینیک دندانپزشکی روشا بهره مند شوید.

در نظر داشته باشید که جدول زیر همواره بروزرسانی می شود.

نوع لمینتقیمتضمانت
قیمت لمینت زیرکونیا B4.900.000 تومان1 سال
قیمت لمینت زیرکونیا A5.500.000 تومان2 سال
قیمت لمینت Vita6.000.000 تومان2 سال
قیمت لمینت IPS Emax8.000.000 تومان5 سال
قیمت لمینت فلدسپاتیک8.500.000 تومان5 سال
قیمت لمینت گلس سرامیکی8.500.000 تومان5 سال
قیمت لمینت Real Life9.000.000 تومان5 سال
قیمت لمینت تاپ ایمکس10.000.000 تومان10 سال
جدول قیمت لمینت دندان 1402

تخصصین ما در کلینیک دندانپزشکی روشا شما را در انتخاب بهترین نوع لمینت دندان متناسب با فرم دهان و دندان و هزینه لمینت دندان بصورت رایگان ویزیت و راهنمایی میکنند. 

پیشنهاد ویژه
قیمت لمینت دندان طرح لبخند در سال 1402 و در طرح تخفیف ویژه نیز بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با تکمیل فرم این صفحه از طرح ویژه تخفیف قیمت لمینت دندان طرح لبخند بهره مند شوید. , و یا با شماره های زیر تمس بگیرید. 02191091002  |  7777221-0930 

قیمت لمینت دندان اقساطی

یکی از مواردی که افراد را می تواند از انجام درمان زیبایی لمینت دندان باز دارد، هزینه آن است. انجام یک لمینت دندان زیبا، بادوام و طول عمر بالا مسلماً هزینه زیادی دارد و در صورت انجام غیر اصولی آن می تواند معایب بسیار زیادی داشته باشد.

کلینیک دندانپزشکی روشا برای افرادی که قصد انجام لمینت دندان دارند، شرایط ویژه ای فراهم کرده است که بتوانند هزینه لمینت دندان خود را به صورت اقساط بلند مدت تنها با داشتن دسته چک پرداخت کنند. با استفاده از این شرایط می توانید قیمت لمینت قسطی خود در 2 الی 12 ماه به صورت اقساط پرداخت فرمایید.

قیمت انواع لمینت دندان

لمینت دندان نیز مانند هر درمانی دارای انواع مختلفی است که هر کدام از آنها دارای هزینه، استحکام و زیبایی مخصوص به خود هستند. در ادامه به بررسی انواع لمینت دندان و قیمت آنها می پردازیم.

قیمت انواع لمینت
قیمت انواع لمینت

قیمت لمینت سرامیکی زیرکونیا

لمینت های زیرکونیا از مواد دی اکسید زیرکونیوم ساخته می شود و یک لمینت تمام سرامیک محسوب می شود که قیمت لمینت زیرکونیا به ازای هر واحد 5.000.000 الی 5.500.000 تومان می باشد. لمینت زیرکونیا دارای استحکام و زیست سازگاری بسیار بالایی می باشد.

قیمت لمینت ایمکس

لمینت ایمکس یکی دیگر از انواع لمینت تمام سرامیک می باشد که از جنس لیتیوم دی سیلیکات ساخته می شود و قیمت لمینت ایمکس 7.000.000 الی 10.000.000 تومان می باشد.

قیمت لمینت بدون تراش لومینیرز

لمنیت های لومینیرز به لمینت بدون تراش معروف هستند که در عین که قطری کمتر از یک لنز چشم دارند، استحکام و زیبایی بسیار بالایی ارائه می دهند و قیمت لمینت لومینیرز به ازای هر واحد در حدود 7.000.000 الی 9.000.000 تومان می باشد.

قیمت لمینت فلدسپاتیک

لمینت فلدسپاتیک از پودرهای شیشه از جنس دی اکسید سیلیکون ساخته می شوند که  شفافیت و زیبایی زیادی دارند و قیمت لمینت فلدسپاتیک به ازای هر واحد 6.500.000 الی 7.500.000 تومان می باشد.  

قیمت لمینت دندان متحرک

لمینت دندان متحرک را با هیچ وجه نمیتوان با لمینت ثابت دائمی مقایسه کرد و لمینت دندان های متحرک اشکالات و معایب بسیار زیادی دارند. قیمت لمینت دندان های متحرک در حدود 500.000 الی 1.000.000 تومان می باشد.

لمینت دندان متحرک در کلینیک دندانپزشکی روشا انجام نمی شود.

لمینت دندان متحرک
لمینت دندان متحرک

قیمت لمینت طلا

لمینت دندان طلا یک نوع خاص لمینت با طرفداران مخصوص به خود می باشد و قیمت لمینت دندان طلا وابسته به نرخ روز طلا محاسبه می شود.

امکان انجام لمینت دندان طلا در کلینیک دندانپزشکی روشا وجود دارد.

مقایسه قیمت لمینت دندان در ایران و جهان

هزینه های دندانپزشکی در ایران به نسبت سایر کشور های جهان بسیار مناسب می باشد و قیمت لمینت دندان در ایران نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. همچنین لمینت های دندانی در ایران از نظر زیبایی، عمر کیفیت قابل رقابت در سطح جهانی را دارا می باشند. در جدول زیر قیمت لمینت دندان در ایران و جهان مقایسه می کنیم.

کشورقیمت
ایران$100 – $200
ترکیه$180 – $200
آمریکا  و کانادا$925 – $2,500
دوبی2500 – 5000 درهم
انگلیس£500 – £1950
مقایسه قیمت لمینت دندان در ایران و جهان

تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت

لمینت و کامپوزیت دندان هر کدام دارای انواع مختلفی هستند که شامل هزینه مخصوص به خود هستند و به طور کلی هزینه لمینت دندان از کامپوزیت بیشتر می باشد و به طور میانگین تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت بین 2.000.000 الی 6.000.000 تومان به ازای هر واحد می باشد.

علت تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت

لمینت های دندانی هزینه بیشتری به نسبت کامپوزیت های دارند و این موضوع بدون علت نمی باشد. مهم ترین علت های تفاوت قیمت لمینت این موضوع است که لمینت دندان به صورت سفارشی در لابراتور تولید می شوند و روند درمان چند جلسه طول می کشد اما کامپوزیت دندان در یک جلسه 2 ساعته به پایان می رسد.

همچنین لمینت های دندانی استحکام، زیبایی، طول عمر و مقاومت بیشتری در برابر تغییر رنگ دارند و این موضوع یکی دیگر از علت های تفاوت قیمت لمینت و کامپوزیت دندان می باشد.

قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می شود ؟

به طور قیمت لمینت دندان وابسته به عوامل مختلفی دستخوش تغییر می شود و می تواند هزینه نهایی لمینت دندان را تحت تاثیر قرار دهد. همچنین هزینه لمینت دندان معمولا به صورت هر واحد اعلام می شود، اما هزینه کلی آن وابسته به فرد به فرد متفاوت است.

قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می شود ؟
قیمت لمینت دندان چگونه محاسبه می شود ؟

به طور کلی هزینه لمینت دندان حاصل ضرب تعداد واحد لمینت در قیمت هر واحد می باشد. با ما همراه باشید تا کلیه عوامل موثر بر قیمت لمینت دندان را محاسبه کنیم.

تعداد واحد لمینت

تعداد واحد لمینت دندان را می توان مهم ترین عامل در هزینه نهایی لمینت دندان نامید. تعداد واحد لمینت مورد نیاز هر فرد متفاوت است و دقیق آن با مشورت پزشک و فرد تعیین می شود.

تعداد واحد لمینت وابسته به طرح لبخند و میزان حساسیت فرد تعیین می شود که به طور معمولا دندان های که در هنگام لبخند زدن دیده می شوند، لمینت برای آنها انجام می شود. گاهی ممکن است فرد برای دو فک یا یک فک خود لمینت انجام دهد.

نوع و جنس لمینت دندان

امروزه لمینت های دندان متفاوتی وجود دارند که تفاوت آنها در میزان استحکام، مواد سازنده و ضخامت آنها می باشد که هر چه کیفیت آن بیشتر باشد، مسلما طول عمر و هزینه آن بیشتر خواهد بود.

کیفیت و سرعت لابراتور

لمینت دندان قالب گیری توسط پزشک برای شما انجام می شود و به لابراتور ارسال می شود. روکش های لمینت در لابراتور به صورت سفارشی برای شما تولید و ساخته می شود. هر چه قدر کیفیت، دقت و سرعت لابراتور بیشتر باشد، هزینه هر واحد لمینت دندان شما افزایش پیدا خواهد کرد. به دنبال مراکزی برای لمینت باشید که با لابراتورهای خوب همکاری می کنند.

میزان مهارت و تخصص پزشک

حساسیت در درمان های زیبایی معمولا بالا است و باید فرد به فکر نتیجه نهایی خوب به همراه عوارض کم باشد. می توان گفت مهم ترین عوامل در کاهش عوارض و زیبایی لمینت شما به مهارت پزشک شما بستگی دارد.

لمینت های دندانی در صورتی که به درستی انجام نشود، ممکن است باعث عوارض متعددی بشود که دندانپزشک شما به کمک انجام درمان های مورد نیاز، ارائه طرح درمان مناسب و انجام اصولی لمینت از بروز عوارض جلوگیری می کند.

هر چه مهارت دنداپزشک بیشتر باشد، مسلما هزینه دستمزد آن بیشتر خواهد بود و بر روز هزینه نهایی لمینت دندان شما موثر است.

هزینه درمان های جانبی لمینت

در برخی موارد به تشخیص پزشک ممکن است انجام برخی درمان ها قبل از لمینت اعم از عصب کشی، ترمیم، جرمگیری و……  وجود داشته باشد که به طور مستقیم نمی توان آنها را هزینه لمینت نامید اما برای روی هزینه نهایی برای شما موثر هستند.

فیلم لمینت دندان

در این بخش برای شما عزیزان فیلم لمینت دندان را قرار داده ایم تا کاملا از روند انجام درمان لمینت دندان آگاه شوید و بتوانید بدرستی درمان خود را انتخاب نمائید.

در این فیلم لمینت دندان نحوه درمان لمینت از ابتدا تا انتها و قراردادن روکش های لمینت را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

پرسش و پاسخ قیمت لمینت دندان

قیمت لمینت بیشتره یا کامپوزیت ؟

لمینت های دندانی به صورت سفارشی بعد از قالب گیری در لابراتور تولید می شوند و استحکام، زیبایی و طول عمر بیشتری دارند. به همین علت قیمت لمینت دندان بیشتر از کامپوزیت دندان می باشد.

لمینت دندان به صرفه تر است یا کامپوزیت ؟

 از نظر هزینه، کامپوزیت دندان قیمت کمتری را دارا می باشد اما اگر بخواهیم طول عمر، استحکام را در نظر بگیریم، لمینت دندان می تواند در بلند مدت صرفه بسیار زیادی داشته باشد.

آیا لمینت دندان گران است ؟

لمینت دندان بهترین درمان برای پوشاندن عیوب دندانی است و این لمینت ها با متریال با کیفیت و به صورت سفارشی در لابراتور ها ساخته می شوند تا بتوانند چندین سال بدون آسیب بر روی دندان های شما باقی بمانند. به همین علت لمینت های دندانی گران محسوب نمی شود و می توانید به آن به چشم یک سرمایه گذاری بر روی سلامتی و زیبایی خود نگاه کنید.

آیا بیمه هزینه لمینت دندان را پوشش می دهد؟

متاسفانه لمینت های دندانی یک درمان زیبایی در نظر گرفته می شوند و هزینه آن توسط شرکت های بیمه به دلیل درمان زیبایی بودن این درمان مورد پوشش قرار داده نمی شود.

کاربرد لمینت دندان

ممکن است این سوال برای هر کس پیش بیاید که لمینت دنداین در چه مواردی کاربرد دارد و بسیار مورد استفاده قرار گرفته میشود. لمینت دندان در واقع در شرایطی کاربرد بالایی دارد که دندان طبیعی افراد دارای نقص های کانتور، بد شکلی و یا بد رنگی باشد. در این شرایط بهتر است از لمینت دندانی استفاده نمود. در ادامه مواردی که لمینت دندان بسیار کاربرد دارد را نام خواهیم برد:

 • استفاده از لمینت دندان برای مواقعی که دندان به دلیل عصب کشی، استفاده بیش از حد از فلوراید، تاثیر رزین پرکننده و مصرف تتراسایکلین دچار عوض شدن رنگ بشود بسیار مناسب است.
 • برخی دندان های اصلی به دلیل ساییدگی دچار تغییرات زیادی شده اند که میتوان با استفاده از لمینت دندانی آن را ترمیم نمود.
 • دندان‌هایی که متاسفانه بر اثر اتفاقات مختلفی دچار ترک خوردگی یا شکسته شدن شده‌اند باید با لمینت دندانی ترمیم شده و زیبایی خود را به دست آورند.
 • افرادی که دارای دندان‌های نا مرتب، نا منظم و ناهموار هستند گزینه مناسبی برای این روش هستند.
 • افرادی که در نظم دندان‌هایشان دچار مشکل فاصله شده‌اند میتوانند با استفاده از این روش مشکل خود را حل کنند.

مزایای لمینت دندان

لمینت دندان ها فواید بسیار زیادی از جمله اصلاح طرح لبخند، ترمیم دندان های آسیب دیده، اصلاح رنگ دندان ها و… دارند که در ادامه تمامی مزایای  لمینت دندان را ذکر میکنیم.

مزایای لمینت دندان
مزایای لمینت دندان

مزیت لمینت دندان چیست و چه فوایدی دارد ؟ 

 • لمینت دندان سرامیکی دارای استحکام بالاتری نسبت به بقیه می باشد.
 • لمینت دندان های سرامیکی دارای زیبایی چشم گیر و بالایی هستند.
 • لمینت های سرامیکی می توانند لکه های مادر زادی را بپوشانند و دندان ها را بسیار سفید تر کند.
 • لمینت دندان های سرامیکی برای بستن و کم کردن فواصل دندانی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • لمینت های سرامیکی برای دندان های لب پر شده و یا دندان هایی که دارای شکستگی هستند استفاده می شود.
 • لمینت های سرامیکی برای دندان های به سمت داخل دهان انحراف دارد استفاده می شوند.
 • لمینت دندان سرامیکی مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ دارند.
 • قیمت لمینت دندان بسیار مناسب است و دارای طول عمر بالایی هستند.
 • لمینت های سرامیکی برای بعضی از به هم ریختگی های ساده دندان استفاده می شود.
 • بهترین درمان برای افزایش طول دندان هایی که کوتاه هستند لمینت دندان است.

شناخت بیشتر نوع مختلف لمینت

امروزه لمینت دندان یکی از محبوب ترین روش های دندانپزشکی زیبایی است و با پیشرفت روز به روز آن، انواع لمینت دندان مختلفی معرفی شده اند. هر کدام از این انواع لمینت های دندانی دارای کاربرد، زیبایی، استحکام و …. مخصوص به خود هستند و هر چه میزان کیفیت آن بیشتر باشد، مستقیماً بر روی هزینه لمینت دندان موثر است. در ادامه به معرفی انواع لمینت دندان می پردازیم.

معرفی انواع لمینت دندان

لمینت زیرکونیا

لمینت های زیرکونیا از جنس اکسید زیرکونیوم به صورت تمام سرامیک ساخته می شوند که به همین علت سازگاری بسیار بالایی با بدن انسان دارند و در فرد ایجاد حساسیت نمی کند. این لمینت از نظر عایق دمایی بسیار مناسبی می باشد و برای دندانهای حساس بسیار مناسب می باشد.

لمینت های زیرکونیا به طور کلی دارای قیمت مناسبی در کنار زیبایی، استحکام و طول عمر مناسبی هستند و به همین این نوع لمینت دارای ارزش خرید بسیار بالایی می باشد.

لمینت ایمکس

لمینت های ایمکس معمولا از جنس لیتیوم دی سیلیکات ساخته می شوند و یکی از دیگر از انواع لمینت های سرامیکی هستند. لمینت های ایمکس دارای استحکام بسیار زیادی است و در برابر شکستگی مقاومت بسیار بالایی دارد. این روکش به علت استحکام بسیار بالایی که دارد می تواند به صورت بسیار نازک ساخته شود و کمترین میزان تراش برای لمینت دندان مورد نیاز باشد.

لمینت های ایمکس دارای طول عمر، زیبایی، استحکام بسیار بالایی هستند و هزینه به نسبت سایر لمینت ها بیشتر می باشد.

لمینت فلدسپاتیک

لمینت های فلدسپاتیک از ترکیبات پودر های شیشه ( دی اکسید سیلیکون ) ساخته می شوند که این شفافیت آن ها زیبایی بسیار زیادی به آنها ارائه می دهد. لمینت های فلدسپاتیک هزینه و زیبایی مناسبی دارند و دارای استحکام قابل قبولی می باشد.

لمینت دندان متحرک

لمینت های متحرک شامل روکش های پیش ساخته یا سفارشی برای دندان هستند که به صورت یکجا بر روی دندانها قرار می گیرند و تا حدودی عیوب دندان ها را می پوشانند. این روکش های با صورت ثابت بر روی دندانها قرار نمی گیرند. لمینت های متحرک در برابر سایر لمینت ها هزینه بسیار پایینی دارند و نرخ رضایت معمولا در این لمینت پایین می باشد.

چرا بعضی افراد نمی توانند لمینت دندان انجام دهند ؟ 

همان طور که میدانید برای انجام هر یک از روندهای درمانی ابتدا باید توسط پزشک متخصص بررسی شود این روش برای شما مناسب است یا خیر؟  افراد بسیار زیادی هستند که گزینه مناسبی برای برخی از درمان ها نیستند. در خصوص انجام لمینت دندان هم همینطور است و برخی افراد به دلایلی که در ادامه ذکر میکنیم نمی توانند عمل لمینت دندان را انجام دهند.

در ادامه قصد داریم افرادی که کاندید مناسبی برای لمینت دندانی نیستند را نام ببریم:

 1. افرادی که دارای پوسیدگی دندان هستند و به همین علت بیماری‌ های لثه ای ناسالم برای آن‌ها فعال میشود که تا قبل از ترمیم نمی توانند لمینت دندان انجام دهند.
 2. برخی از افراد به دلیل پرکردگی، شکستگی یا پوسیدگی دندان‌هایشان بسیار ضعیف شده است ک بهتر است از روش لمینت دندان استفاده نکنند.
 3. در صورت کافی نبودن مینای دندان، لمینت به خوبی پیوند نخواهد خورد و دچار مشکل میشود.
 4. افرادی که متاسفانه دچار مشکل دندان قروچه هستند و در خواب به صورت غیر ارادی دندان های خود را بهم میسابند اگر لمینت دندانی انجام دهند لمینت دچار شکستگی و ترک خوردگی میشود. به همین علت افرادی که دچار دندان قروچه هستند بهتر است هرگز از لمینت دندان استفاده نکنند.
مراقبت های لمینت دندان

مراقبت های بعد از لمینت دندان

مراقبت های لازم پس از لمینت دندان چیست ؟ چگونه از لمینت دندان مراقبت کنیم ؟  بعد از لمینت دندان چکار کنم ؟

همانطور که میدانید لمینت دندان عمر بسیار زیادی دارد به شرطی که به خوبی از آن مراقبت شود. معمولا بین 10 الی 20 سال میتوانید از لمینت سرامیکی خود استفاده کنید به شرطی که از آن به خوبی استفاده نمائید و مراقبت های لازم را انجام دهید.

عمر مفید لمینت دندان در صورت مراقبت خوب بین 20 الی 10 سال است.

اگر دندان پزشک لمینت های سرامیکی را به درستی بر روی دندان ها بچساند و جنس استفاده شده سرامیک لمینت ها و مارک لمینت دندان دارای کیفیت بالا باشد لمینت ها دچار شکستگی نشده و یا از روی دندان ها نمی افتند. البته مهم ترین نقش را برای جلوگیری از این مشکلات خود بیمار ایفا می کند.

بیمار اگر بهداشت دهانی خود را به خوبی رعایت کند و تمامی توصیه های پزشک متخصص لمینت خود را انجام دهد. از گاز زدن مواد غذایی خیلی سفت مانند ته دیگ جلوگیری کند و تمامی این موارد به درستی انجام شود هرگز لمینت های سرامیکی دچار مشکل نخواهد شد.

البته که نمیخواهیم شما را نگران کنیم و منظور از مراقبت‌های لازم یکسری نکات بهداشتی و احتیاطی است که باید برای تداوم و ماندگاری بالای لمینت دندان انجام دهید. مراقبت هایی که باید پس از انجام این فرآیند درمانی رعایت کنید استفاده از مسواک حداقل 2 مرتبه در طول روز است، استفاده از نخ دندان حداقل 1 مرتبه در روز، استفاده از دهانشویه برای شستن دندان و دهان حداقل 1 مرتبه در طول روز و ضدعفونی کردن دهان است.

دقت کنید که نباید فعالیت هایی که موجب شکستن و خرد شدن بخش هایی از لمینت میشود انجام دهید. و البته عدم استفاده از سیگار و دخانیات میتواند طول عمر و دوام آن را افزایش دهد. برخی افراد عادت به خوردن بسیار زیاد چای، قهوه و نوشیدنی های رنگی دارند و همین باعث میشود رنگ لمینت های آن ها تغییر کند.

لمینت دندان بازیگران

آیا تابحال به این سوال فکر کرده اید که چرا بازیگران طرح لبخند بسیار زیبا و جذابی دارند؟! شاید این سوال در ذهن شما هم باشد که بازیگران از چه روشی برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده میکنند؟ برای داشتن لبخندی زیبا و درخشان هزینه لمینت دندان لازم است که امروزه بازیگران مطرح این هزینه را برای زیبایی لبخند خود انجام میدهند.

امروزه با پیشرفت علم زیبایی و دندانپزشکی، بازیگران سینما و تلویزیون اعم از ایرانی و خارجی طرح لبخند زیبا و جذابیت چهره خود را با لمینت دندان طرح بخند میسازند و تعداد بازیگرانی که لبخند زیبایی نداشته اند و یا دندان های زرد و پوسیده ای داشته اند که با هزینه لمینت دندان توانسته اند لبخندی زیبا و جذاب را بدست آورند و همچنین در حرفه خود پیشرفت بسزایی داشته باشند.

در ادامه تصاویری از لمینت دندان بازیگران را میتوانید مشاهده کنید.

لمینت دندان بازیگران

لمینت دندان محمد رضا گلزار

تفاوت لمینت سرامیکی با کامپوزیت ونیر

لمینت دندان سرامیکی نسبت به کامپوزیت ونیرها دارای استحکام بالاتری می باشند و در مقابل تغییر رنگ نسبت به کامپوزیت ونیر مقاومت بیشتری دارند. لمینت های سرامیکی دارای طول درمان بیشتری نسبت به کامپوزیت ونیر هستند و برای انجام کار چند مرتبه باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. (معمولا 3 الی 5 جلسه)

کامپوزیت ونیر تقریبا طی یک تا دو جلسه انجام می شود. لمینت دندان سرامیکی یک روکش از جنس سرامیک است که بر روی دندان های اصلی با مواد مخصوصی چسبیده می شوند ولی کامپوزیت ونیر یک ماده خمیری شکل می باشد که با شکل دادن آن بر روی دندان ها و صیقل دادن و سفت کردنش بر روی دندان ها درست می شود.

لمینت های سرامیکی دارای قیمت بالاتری نسبت به کامپوزیت ونیر هستند. لمینت های سرامیکی طول عمر بیشتری نسبت به کامپوزیت ونیر دارند. طول عمر لمینت دندان سرامیکی در صورت رعایت نکات بهداشتی و توصیه های پزشک معمولا 5 الی 10 سال است که در مقابل کامپوزیت ونیر با رعایت همین شرایط حداکثر 2 الی 5 سال عمر میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرات کابران

 1. سمیرا گفت:

  من 4 واحد لمینت دندان پیش دکتر مهدی پور انجام دادم الان تقریبا 5 ماه و واقعا راضیم هیچ مشکلی نداره ممنون

 2. حاجی گفت:

  سلام ممنون از خدمات خوبتون لمینت دندان انجام دادم و واقعا راضیم فقط ایکاش فضای کلینیک رو بهتر کنید.

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری