قیمت لمینت دندان در سال 1402 (لمینت طرح لبخند و لمینت سرامیکی)

قیمت لمینت دندان در سال 1402

قیمت لمینت دندان در تهران در سال 1402 به ازای هر واحد به طور میانگین  2.500.000 الی 3.000.000 تومان برای لمینت های زیرکونیا و 4.000.000 الی 7.000.000 تومان به ازای لمینت های با کیفیت هزینه در بر دارد.

قیمت لمینت دندان 1402 بسیار مقرون به صرفه است. برخلاف تفکر عموم هزینه لمینت دندان (Dental laminate) آنچنان که فکر می کنید گران قیمت نیست. قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید.

متخصین ما در کلینیک دندانپزشکی روشا شما را در انتخاب بهترین نوع لمینت دندان متناسب با فرم دهان و دندان و هزینه لمینت دندان بصورت رایگان ویزیت و راهنمایی میکنند. 

پیشنهاد ویژه
قیمت لمینت دندان طرح لبخند در سال 1402 و در طرح تخفیف ویژه نیز بسیار مناسب می باشد. شما می توانید با تکمیل فرم این صفحه از طرح ویژه تخفیف قیمت لمینت دندان طرح لبخند بهره مند شوید. , و یا با شماره های زیر تمس بگیرید. 02191091002  |  7777221-0930 

خوشبختانه امروزه در دندان پزشکی روش های زیاد و متعددی برای درمان ها زیبایی و جود دارد. یکی از این درمان ها لمینت سرامیکی نام دارد. لمینت ها از تعدادی روکش جنس سرامیک با کیفیت ساخته شده و بر روی هر دندان به صورت جداگانه گذاشته می شود و علاوه بر تغییر رنگ دندان ها، به هم ریختگی ها جزئی دندان ها را درست می کند و می تواند رضایت بیمار را جذب کند.

لمینت سرامیکی به علت زیبایی چشم گیر و شفافیت بالا، کیفیت ساخت خوب، استحکام زیاد، درست کردن نا مرتبی های جزئی دندان های و پوشاندن مشکلات دندانی ماند شکستگی دندان های، ترک خوردگی و یا لکه های مادر زادی دارای طرفداران بسیاری در میان مردم است. در این مقاله ما به توضیح لمینت سرامیکی و قیمت لمینت دندان می پردازیم. 

 

 

قیمت لمینت دندان

 

لمینت دندان چیست و چه کاربردی دارد ؟ 

لمینت دندان چیست و به چه دردی می خورد ؟ با توجه به بیشتر شدن روابط اجتماعی در جامعه قطعا همه افراد به دنبال زیبایی و جذابیت در ناحیه لب و دندان خود هستند. با بسیاری از افراد که صحبت میکنیم اعتراف میکنند داشتن دندان‌هایی زیبا، خوشرنگ و خوش فرم توانسته است درصدی موجب موفقیت آن ها در مذاکرات شود و تاثیر بالایی بر فرد مقابل در میان مذاکره دارد.

با استفاده از روش هایی چون لمینت دندان و کامپوزیت دندان هرگونه عیب و نقص در رنگ و طرح دندان فرد از بین رفته و فرم دندان‌ها را نیز میتواند به سمت و سوی جذابیت برد. برای اطلاع از قیمت لمینت دندان در سال 1402 با ما همراه باشید.

با طرح لمینت دندان قسطی دیگر نیاز نیست نگران هزینه لمینت دندان باشید زیرا در دوره های مختلف قسط بندی شده و شما به راحتی به رویای لبخند جذاب و دندان های زیبا دست پیدا میکنید.

برخی از پزشکان در این حوزه روش لمینت دندان را روش اصلاح لبخند می نامند زیرا افرادی هستند که در زندگی و در کودکی به دلایل مختلفی دچار تغییر رنگ دندان، شکستگی دندان، نامتوازن بودن دندان و نداشتن لبخندی زیبا شده باشند و برای اصلاح طرح لبخند خود نیاز به انجام لمینت دندان داشته باشند.

لمینت دندان یک درمان کاملا مناسب برای افرادی است که نیاز به اصلاح طرح لبخند دارند. با استفاده از این روش دندان‌های جلویی فرد رنگ زیبایی به خود گرفته و حتی فرم دلخواه و بی نقصی میگیرد.

 

لمینت دندان یک لایه ای بسیار نازک از جنس سرامیک است که با رنگ دلخواه بیمار بر روی دندان‌های او قرار میگیرد.

اگر میخواهید مدت زمان زیادی لبخند زیبای خود را حفظ کنید بهتر است مراقبت‌های لازم را انجام دهید تا هر چند وقت یکبار نیاز به ترمیم دندان خود نداشته باشید. طبیعی است که بسیاری از افراد به دلیل قیمت لمینت دندان نمیتوانند از این امکان زیبایی در خلق لبخندی بسیار جذاب و ظاهری بسیار زیبا استفاده کنند.

اما اگر در حال حاضر واقعا جزو افرادی هستید که به داشتن دندان هایی زیبا می اندیشید بهتر است به مراکزی مطمئن مانند کلینیک دندانپزشکی روشا مراجعه کنید که به صورت قسطی نیز این فرآیند زیبایی لمینت دندان را برای شما انجام می‌دهند و هزینه لمینت دندان قسطی بسیار مناسب است.

قیمت لمینت دندان

 

در ادامه به موضوعات زیر می پردازیم با ما همراه باشید:

 

 • آخرین قیمت لمینت دندان 1402 
 • لمینت دندان چیست ؟ 
 • کاربرد های لمینت دندان
 • انواع لمینت دندان (اجزای سازنده لمینت)
 • مزیت لمینت دندان سرامیکی
 • چه افرادی نمی توانند لمینت کنند ؟!
 • مراقبت های لازم بعد از لمینت دندان
 • لمینت دندان بازیگران
 • تفاوت لمینت سرامیکی با کامپوزیت ونیر

 

قیمت لمینت دندان 1402  

قیمت لمینت دندان 1402   برخلاف تصور عموم آنچنان که فکر می کنید بالا نیست. آخرین قیمت لمینت دندان در تهران و قیمت لمینت دندان طرح لبخند با توجه به نوع مواد و متریال مصرفی، محل دندانپزشکی یا مطبی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت دندان قیمت مورد نیاز شما، از 1.000.000 تا 7.000.000 تومان در هر دندان متغیر باشد.

لمینت دندان قیمت 1402 را در جدول زیر مشاهده نمائید و برای خرید لمینت دندان و استفاده از مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

متخصص لمینت دندان شما در کلینیک دندانپزشکی روشا در جنت آباد شما را در انتخاب بهترین نوع لمینت دندان مناسب با شکل فک، دندان های شما و هزینه لمینت دندان راهنمایی کند و می توانید از مشاوره رایگان ما در کلینیک دندانپزشکی روشا بهره مند شوید.

نام لمینت دندانضخامت روکشقیمت لمینت دندانضمانت شکستگی
لمینت دندان زیرکونیا B0.6 سانتیمتر2.900.000 تومان1 سال
لمینت دندان زیرکونیا A0.5 سانتیمتر3.500.000 تومان2 سال
لمینت دندان Vita 0.4 سانتیمتر4.000.000 تومان2 سال
لمینت دندان IPS Emax 0.3 سانتیمتر4.950.000 تومان5 سال
فلدسپاتیک0.2 سانتیمتر5.500.000 تومان5 سال
گلس سرامیکی0.2 سانتیمتر5.500.000 تومان5 سال
Real Life0.2 سانتیمتر6.500.000 تومان5 سال
Top emax 0.2 سانتیمتر7.000.000 تومان10 سال
لمینت دندان طلا لمینت دندان طلا
لمینت دندان طلا نیز به قیمت روز طلا محاسبه می شود و برای اطلاعات بیشتر حتما از طریق فرم موجود در این صفحه اطلاعات خود را تکمیل کنید تا با شما عزیزان تماس بگیریم.

لمینت دندان

 

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان که برخی آن را با نام ونیر میشناسند طبق ساخت و جنس به دو نوع متفاوت تقسیم میشود که عبارتند از : سرامیکی و کامپوزیتی. 

پس از انجام لمینت دندان‌ ها بسیار مرتب، سفید و خوش فرم خواهد شد و هنگامی که شما لبخند میزنید دندان هایتان از درخشش بسیار بالایی برخوردار میشود. اغلب هنگامی که میخواهند لمینت دندان سرامیکی را بر روی دندان بچسبانند برای پیوند مستحکمتر دندان و لمینت، کمی دندان طبیعی شما را میتراشند که پس از تراشیدن دندان شما دارای یک سطح بسیار صاف و صیقلی میشود و اگر بخشی از دندان تیره شده باشد در این مرحله تیرگی دندانی از بین میرود.

قیمت لمینت دندان سرامیکی از لمینت کامپوزیتی بالاتر است زیرا زیبایی و درخشندگی بیشتری به دندان‌های شما میبخشد پس مستلزم هزینه بالاتری است. پرسلن ونیر که نام دیگر لمینت سرامیکی است در واقع یک پوسته کاملا نازک است که قطر آن 5 الی 6 میلی متر است و به کمک باندهای مخصوص بر روی دندانی که از قبل تراشیده شده باشد چسبیده میشود.

میزان ثبات رنگ و استحکام لمینت سرامیکی بیشتر از لمینت کامپوزیتی است و به همین علت از زیبایی ظاهری بالاتری نسبت به رقیب خود برخوردار است. با استفاده از لمینت دندان نور به دندان‌ها انعکاس یافته و چون سطح دندان صیقلی و صاف است درصد بسیار کمی ممکن است دچار لک و تغییر رنگ شود به حدی که این درصد را اغلب صفر در نظر میگیرند. 

 

فیلم لمینت دندان

در این بخش برای شما عزیزان فیلم لمینت دندان را قرار داده ایم تا کاملا از روند انجام درمان لمینت دندان آگاه شوید و بتوانید بدرستی درمان خود را انتخاب نمائید.

در این فیلم لمینت دندان نحوه درمان لمینت از ابتدا تا انتها و قراردادن روکش های لمینت را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

 

 

بهترین نوع لمینت دندان چیست ؟ 

سوال اکثر مراجعه کنندگان برای انجام لمینت دندان این است که کدام لمینت دندان برای من خوب است و بهترین نوع لمینت دندان چیست ؟ 

به طور کلی لمینت دندان ها به دو دسته تقسیم می شوند که بهترین نوع لمینت دندان را در این بخش توضیح می دهیم. بهترین مارک لمینت دندان معمولا قیمت های بالایی دارند که به دلیل کیفیت و طول عمر بالا انتخب هوشمندانه ای برای شما هستند و انتخاب بهترین نوع لمینت دندان نسبت به کیفیت لمینت دندان برای شما به صرفه است. 

 

لمینت دندان ایمکس

لمینت دندان ایمکس بدون تردید یکی از بهترین مارک لمینت دندان در جهان می باشد که توسط کمپانی مشهور Ivoclar Vivadent طراحی و تولید شده است و جزو پرفروش ترین و محبوب ترین لمینت دندان ها می باشد.

لمینت دندان ایمکس از لایه ای بسیار نازک و بسیار مستحکم ساخته شده است به همین دلیل محبوبیت بالایی دارد. علی الرقم ظاهری بسیار ظریف و درخشان، بسیار نازک است و مقاومت و طول عمر قابل قبولی نیز دارد.

قیمت لمینت دندان ایمکس سال 1402 طبق جدول می باشد و با 5 سال ضمانت ارائه می گردد.

لمینت دندان IPS Emax0.3 سانتیمتر3.950.000 تومان5 سال

 

لمینت دندان ونیر

لمینت دندان ونیر همان لمینت دندان معروف بازیگران و افراد مشهور است که امروزه در بین سلبریتی ها بسیار زیاد شده است. یکی از بهترین نوع لمینت دندان همین لمینت دندان ونیر مارک MAC است که به دلیل در دسترس قرار نداشتن برای عموم و قیمت بسیار بالاف فقط برخی از پزشکان و افراد مشهور از این مدل استفاده می کنند. 

لمینت دندان ونیر از سرامیک ساخته شده است و شباهت بسیاری به لمینت دندان ایمکس دارد اما کیفیت فوق العاده بالایی دارد و به همین جهت قیمت استفاده از این لمینت دندان هم بالاتر از بقیه می باشد. 

عموما لمینت دندان ها دارای 4 طیف رنگی هستند اما این موضوع در لمینت دندان ونیر MAC متفاوت است و شما می توانید 16 رنگ را انتخاب کنید و تنوع بسیار بالایی برای انتخاب رنگ دارد. 

بهترین لمینت دندان طبیعی لمینت دندان ونیر است که بدلیل ساختار با کیفیت و متریال مناسب، ظاهری کاملا طبیعی و درخشان دارد.

 

کاربرد لمینت دندان

ممکن است این سوال برای هر کس پیش بیاید که لمینت دنداین در چه مواردی کاربرد دارد و بسیار مورد استفاده قرار گرفته میشود. لمینت دندان در واقع در شرایطی کاربرد بالایی دارد که دندان طبیعی افراد دارای نقص های کانتور، بد شکلی و یا بد رنگی باشد. در این شرایط بهتر است از لمینت دندانی استفاده نمود. در ادامه مواردی که لمینت دندان بسیار کاربرد دارد را نام خواهیم برد:

 • استفاده از لمینت دندان برای مواقعی که دندان به دلیل عصب کشی، استفاده بیش از حد از فلوراید، تاثیر رزین پرکننده و مصرف تتراسایکلین دچار عوض شدن رنگ بشود بسیار مناسب است.
 • برخی دندان های اصلی به دلیل ساییدگی دچار تغییرات زیادی شده اند که میتوان با استفاده از لمینت دندانی آن را ترمیم نمود.
 • دندان‌هایی که متاسفانه بر اثر اتفاقات مختلفی دچار ترک خوردگی یا شکسته شدن شده‌اند باید با لمینت دندانی ترمیم شده و زیبایی خود را به دست آورند.
 • افرادی که دارای دندان‌های نا مرتب، نا منظم و ناهموار هستند گزینه مناسبی برای این روش هستند.
 • افرادی که در نظم دندان‌هایشان دچار مشکل فاصله شده‌اند میتوانند با استفاده از این روش مشکل خود را حل کنند.

 

انواع لمینت دندان

لمینت دندان ها یا ونیر که همان روکش های سنتی هستند پس از معاینه و تشخیص پزشک متخصص لمنیت دندان و زیبایی، در لابراتوار ساخته می شوند و در لابراتوار دندانسازی متخصص لمینت دندان روکش دندان شما را بصورتی که کاملا طبیعی و شبیه به دندان های اصلی شما باشد می سازد.

پس از طراحی روکش دندان شما تحویل پزشک شما می شود و پزشک متخصص لمینت برای اینکه روکش های سرامیکی را روی دندان های شما بگذارد لازم است که لایه بسیار نازکی از سطح دندان شما را بتراشد.

 

 بهترین جنس لمینت دندان چیست ؟

بهترین جنس لمینت دندان به شکل ظاهری دندان و فک شما بستگی دارد و همچنین شرایط فعلی دندان های شما در انتخاب نوع لمینت دندان بسیار تاثیرگذار است اما بطور کلی سه نوع لمینت دندان وجود دارد که دارای جنس های متفاوت و همچنین قیمت های گوناگون می باشد که در ادامه بصورت کامل توضیح می دهیم.

انواع لمینت دندان ها به اجزای سازنده روکش ها بستگی دارد و از مواد مختلفی تهیه و ساخته می شوند.

 

سرامیک لیتیوم دی سیلیکات

لمینت با روکش لیتیوم دی سیلیکات معمولا برای افرادی تجویز می شود که دارای عادت به بروکسیم یا دندان‌ قروچه هستند. جنس لمینت دندان های لیتیوم دی سیلیکات بسیار قوی و مستحکم هستند. روکش های لیتیوم دی سیلیکات با فناوری ساخت رایانه ای (CAM) و طراحی رایانه ای (CAD) ساخته می شوند. این نوع لمینت دندان بسیار محکم می باشد و باعث می شود دندان ها هنگام دندان قروچه ساییده نشوند و آسیب نبینند.

 

زیرکونیا یا زیرکونیوم

لمینت زیرکونیا یا زیرکونیوم هم مانند جنس لیتیوم دی سیلیکات از روکش های سرامیکی دیگر بسیار مقاوم تر است و می تواند به استحکام دندان های ضعیف کمک کند. جنس روکش زیرکونیا، از جنس تاج دندان ساخته می شوند و به همین خاطر نسبت به ساییدگی مقاوم هستند. همچنین متریال سفید و غیرشفاف زیرکونیا، باعث می شود سیاهی یا خرابی های لایه زیرین دیده نشود.

درست است که روکش های ونیر مناسب ترین گزینه برای روکش دندان هستند و می توانند به استحکام آن ها کمک کنند، اما برای چسباندن روکش روی دندان لازم است که دکتر متخصص لایه بسیار کمی از دندان را بتراشد و همچنین، عمر مشخصی دارند و همیشگی نیستند پس باید بهترین متریال و دکتر متخصص را انتخاب کنید و به خوبی از آن ها مراقبت کنید تا ظاهرشان زیبا بماند و کارایی خود را حفظ کنند.

 

لمینت سرامیکی توده‌ای و لمینت سرامیکی فشرده

لمینت دندان سرامیکی لمینت دندانی است که از سرامیک فشرده ساخته می شود، ضخیم تر از روکش ونیرهای دیگر هستند و طراحی و ساخت راحت تری دارند. ضخامت لمنیت دندان سرامیکی باعث می شود مستحکم تر باشد و دوام بسیار بیشتری دارند. همچنین، ضخامت بیشتر باعث می شود برای چسباندن روی دندان تراش و دستکاری بیشتری انجام شود و میزان تراش دندان اصلی بیشتر است. تنها تفاوت لمینت دندان توده ای با فشرده این است که استحکام توده ای کمتر از لمینت سرامیکی فشرده است.

 

عکس لمینت دندان سرامیکی

 

فواید لمینت سرامیکی 

لمینت دندان ها فواید بسیار زیادی از جمله اصلاح طرح لبخند، ترمیم دندان های آسیب دیده، اصلاح رنگ دندان ها و… دارند که در ادامه تمامی مزایای  لمینت دندان را ذکر میکنیم.

 

مزیت لمینت سرامیکی چیست و چه فوایدی دارد ؟ 

 • لمینت دندان سرامیکی دارای استحکام بالاتری نسبت به بقیه می باشد.
 • لمینت دندان های سرامیکی دارای زیبایی چشم گیر و بالایی هستند.
 • لمینت های سرامیکی می توانند لکه های مادر زادی را بپوشانند و دندان ها را بسیار سفید تر کند.
 • لمینت دندان های سرامیکی برای بستن و کم کردن فواصل دندانی مورد استفاده قرار می گیرند.
 • لمینت های سرامیکی برای دندان های لب پر شده و یا دندان هایی که دارای شکستگی هستند استفاده می شود.
 • لمینت های سرامیکی برای دندان های به سمت داخل دهان انحراف دارد استفاده می شوند.
 • لمینت دندان سرامیکی مقاومت بسیار بالایی در برابر تغییر رنگ دارند.
 • قیمت لمینت دندان بسیار مناسب است و دارای طول عمر بالایی هستند.
 • لمینت های سرامیکی برای بعضی از به هم ریختگی های ساده دندان استفاده می شود.
 • بهترین درمان برای افزایش طول دندان هایی که کوتاه هستند لمینت دندان است.

 

چرا بعضی افراد نمی توانند لمینت دندان انجام دهند ؟ 

همان طور که میدانید برای انجام هر یک از روندهای درمانی ابتدا باید توسط پزشک متخصص بررسی شود این روش برای شما مناسب است یا خیر؟  افراد بسیار زیادی هستند که گزینه مناسبی برای برخی از درمان ها نیستند. در خصوص انجام لمینت دندان هم همینطور است و برخی افراد به دلایلی که در ادامه ذکر میکنیم نمی توانند عمل لمینت دندان را انجام دهند.

 

در ادامه قصد داریم افرادی که کاندید مناسبی برای لمینت دندانی نیستند را نام ببریم:

 

 1. افرادی که دارای پوسیدگی دندان هستند و به همین علت بیماری‌ های لثه ای ناسالم برای آن‌ها فعال میشود که تا قبل از ترمیم نمی توانند لمینت دندان انجام دهند.
 2. برخی از افراد به دلیل پرکردگی، شکستگی یا پوسیدگی دندان‌هایشان بسیار ضعیف شده است ک بهتر است از روش لمینت دندان استفاده نکنند.
 3. در صورت کافی نبودن مینای دندان، لمینت به خوبی پیوند نخواهد خورد و دچار مشکل میشود.
 4. افرادی که متاسفانه دچار مشکل دندان قروچه هستند و در خواب به صورت غیر ارادی دندان های خود را بهم میسابند اگر لمینت دندانی انجام دهند لمینت دچار شکستگی و ترک خوردگی میشود. به همین علت افرادی که دچار دندان قروچه هستند بهتر است هرگز از لمینت دندان استفاده نکنند.

 

مراقبت های لمینت دندان

 

مراقبت های بعد از لمینت دندان

مراقبت های لازم پس از لمینت دندان چیست ؟ چگونه از لمینت دندان مراقبت کنیم ؟  بعد از لمینت دندان چکار کنم ؟

همانطور که میدانید لمینت دندان عمر بسیار زیادی دارد به شرطی که به خوبی از آن مراقبت شود. معمولا بین 10 الی 20 سال میتوانید از لمینت سرامیکی خود استفاده کنید به شرطی که از آن به خوبی استفاده نمائید و مراقبت های لازم را انجام دهید.

عمر مفید لمینت دندان در صورت مراقبت خوب بین 20 الی 10 سال است.

اگر دندان پزشک لمینت های سرامیکی را به درستی بر روی دندان ها بچساند و جنس استفاده شده سرامیک لمینت ها و مارک لمینت دندان دارای کیفیت بالا باشد لمینت ها دچار شکستگی نشده و یا از روی دندان ها نمی افتند. البته مهم ترین نقش را برای جلوگیری از این مشکلات خود بیمار ایفا می کند.

بیمار اگر بهداشت دهانی خود را به خوبی رعایت کند و تمامی توصیه های پزشک متخصص لمینت خود را انجام دهد. از گاز زدن مواد غذایی خیلی سفت مانند ته دیگ جلوگیری کند و تمامی این موارد به درستی انجام شود هرگز لمینت های سرامیکی دچار مشکل نخواهد شد.

البته که نمیخواهیم شما را نگران کنیم و منظور از مراقبت‌های لازم یکسری نکات بهداشتی و احتیاطی است که باید برای تداوم و ماندگاری بالای لمینت دندان انجام دهید. مراقبت هایی که باید پس از انجام این فرآیند درمانی رعایت کنید استفاده از مسواک حداقل 2 مرتبه در طول روز است، استفاده از نخ دندان حداقل 1 مرتبه در روز، استفاده از دهانشویه برای شستن دندان و دهان حداقل 1 مرتبه در طول روز و ضدعفونی کردن دهان است.

دقت کنید که نباید فعالیت هایی که موجب شکستن و خرد شدن بخش هایی از لمینت میشود انجام دهید. و البته عدم استفاده از سیگار و دخانیات میتواند طول عمر و دوام آن را افزایش دهد. برخی افراد عادت به خوردن بسیار زیاد چای، قهوه و نوشیدنی های رنگی دارند و همین باعث میشود رنگ لمینت های آن ها تغییر کند.

 

لمینت دندان بازیگران

آیا تابحال به این سوال فکر کرده اید که چرا بازیگران طرح لبخند بسیار زیبا و جذابی دارند؟! شاید این سوال در ذهن شما هم باشد که بازیگران از چه روشی برای اصلاح طرح لبخند خود استفاده میکنند؟ برای داشتن لبخندی زیبا و درخشان هزینه لمینت دندان لازم است که امروزه بازیگران مطرح این هزینه را برای زیبایی لبخند خود انجام میدهند.

امروزه با پیشرفت علم زیبایی و دندانپزشکی، بازیگران سینما و تلویزیون اعم از ایرانی و خارجی طرح لبخند زیبا و جذابیت چهره خود را با لمینت دندان طرح بخند میسازند و تعداد بازیگرانی که لبخند زیبایی نداشته اند و یا دندان های زرد و پوسیده ای داشته اند که با هزینه لمینت دندان توانسته اند لبخندی زیبا و جذاب را بدست آورند و همچنین در حرفه خود پیشرفت بسزایی داشته باشند.

 

در ادامه تصاویری از لمینت دندان بازیگران را میتوانید مشاهده کنید.

 

لمینت دندان بازیگران

لمینت دندان محمد رضا گلزار

 

تفاوت لمینت سرامیکی با کامپوزیت ونیر

لمینت دندان سرامیکی نسبت به کامپوزیت ونیرها دارای استحکام بالاتری می باشند و در مقابل تغییر رنگ نسبت به کامپوزیت ونیر مقاومت بیشتری دارند. لمینت های سرامیکی دارای طول درمان بیشتری نسبت به کامپوزیت ونیر هستند و برای انجام کار چند مرتبه باید به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنید. (معمولا 3 الی 5 جلسه)

کامپوزیت ونیر تقریبا طی یک تا دو جلسه انجام می شود. لمینت دندان سرامیکی یک روکش از جنس سرامیک است که بر روی دندان های اصلی با مواد مخصوصی چسبیده می شوند ولی کامپوزیت ونیر یک ماده خمیری شکل می باشد که با شکل دادن آن بر روی دندان ها و صیقل دادن و سفت کردنش بر روی دندان ها درست می شود.

لمینت های سرامیکی دارای قیمت بالاتری نسبت به کامپوزیت ونیر هستند. لمینت های سرامیکی طول عمر بیشتری نسبت به کامپوزیت ونیر دارند. طول عمر لمینت دندان سرامیکی در صورت رعایت نکات بهداشتی و توصیه های پزشک معمولا 5 الی 10 سال است که در مقابل کامپوزیت ونیر با رعایت همین شرایط حداکثر 2 الی 5 سال عمر میکند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرات کابران

 1. سمیرا گفت:

  من 4 واحد لمینت دندان پیش دکتر مهدی پور انجام دادم الان تقریبا 5 ماه و واقعا راضیم هیچ مشکلی نداره ممنون

 2. حاجی گفت:

  سلام ممنون از خدمات خوبتون لمینت دندان انجام دادم و واقعا راضیم فقط ایکاش فضای کلینیک رو بهتر کنید.

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 7.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری