طراحی لبخند

طراحی لبخند

دندان ها نقش مهمى در چهره ى شما دارند. در زمان خندیدن یا حرف زدن دندان هاى شما نمایان مى شوند و ظاهر آن ها مى تواند به زیبایى چهره شما اضافه کرده و یا آن را خراب کند. دندان هاى با شکل و اندازه ى خوب و فاصله ى متناسب، در کنار دیگر اجزاى صورت، لبخندى جذاب و چهره اى زیبا براى شما مى سازند.

روش های طراحی لبخند کلینیک روشا

1.سفید کردن و جرم گیری دندان: این روش بلیچینگ نیز نامیده می شود. این روش را می توان در کلینیک دندانپزشکی یا خانه انجام داد. دندانهای همه نمی توانند از این روش برای زیبایی استفاده کنند، بنابراین بسیار مهم است که ابتدا با دندانپزشک خود مشورت کنید.

2.ونیر دندان : ونیر یک پوسته نازک است که از مواد چینی یا کامپوزیت ساخته شده است. ونیرها سفارشی ساخته می شوند و به سمت جلو دندان متصل می شوند. یک روکش می تواند برای درمان شرایط دندانی مختلف مانند دندان های تراشیده شده یا حتی برای پوشش فضاهای بین دندان استفاده شود.

3. ایمپلنت دندان : یک ایمپلنت دندانی یک پروتز طراحی شده برای جایگزینی دندان های از بین رفته است. این دندان جایگزین معمولا از تیتانیوم ساخته شده و با جراحی وارد استخوان دندان می شود. بر خلاف پل دندان، ایمپلنت دائمی است. ایمپلنت دندانی طراحی شده است که به عنوان ریشه دندان عمل می کند و می تواند یک دندان مصنوعی مانند تاج، پل یا پروتز را مهار کند.

4. تاج دندان: تاج دندان سفارشی ساخته شده می شود تا متناسب با تمام دندان های شما باشد. تاج ها معمولا از اکریلیک یا پرسلن ساخته شده است که به فلز متصل شده است تا بتواند مقاومت فشار فشار را بگیرد. تاج ها را می توان در دندانپزشکی زیبایی برای درمان دندان هایی که به شکل ضعیف، شکسته، تراشیده شده، پر شده اند، یا برای پوشش فضاهای بین دندان ها استفاده می شود.

5. شکل دهی زیبایی دندانها: همچنین دندانپزشک می تواند دندان را با ثبت یا حذف برخی از مینای دندان تغییر شکل دهد. این روند معمولا دردناک نیست و می تواند اثرات فوری ایجاد کند.

6. پیوند: فرآیندی است که در آن مواد دندانی رنگی به دندان پیوند می زنند. این یک روش است که می تواند برای بهبود یا بهبود ظاهر یک دندان که به شدت جرم گرفته، شکسته و یا تراشیده شده است استفاده می شود.

7. درمان ارتودنسی زیبایی: ارتودنسی فقط برای کودکان نیست. بزرگسالان بیشتر به دنبال درمان ارتودنسی برای مقاصد زیبایی هستند.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری