مراقبت های پس از ارتودنسی دندان

برای خواندن مقاله کامل مراقبت های ارتودنسی به مقاله زیر مراجعه کنید .

مراقبت های ارتودنسی

توصیه های کلینیک روشا پس از اردتودنسی

ارتودنسی روشا

از مهم ترین موارد برای درمان ارتودنسی دندان مراقبت های بعد از آن است تا شما بتوانید نتیجه ای موفق از آن دریافت نمایید ، به یاد داشته باشید که مراقبت های شما از دندان ها تاثیرات به سزایی در دوره ی درمان و ترتیب جایگاهی دندان ها خواهد داشت بنابراین توجه به توصیه های ارتودنتیست و البته دقت در نگهداری ارتودنسی در روزهای اول بسیار حائز اهمیت است.

اقدامات پس از درمان

علیرغم هر نوع تجهیزات ارتودنسی که استفاده می کنید، پس از درمان ارتودنسی در بزرگسالان استفاده از ریتینر (ارتودنسی نامرئی، براکت فلزی قدیمی و براکت شفاف)، برای دوام داشتن تغییرات ضروری است. اگر برای نگه داشتن دندان در جای مناسب از ریتینر استفاده نکنید، دندان ها به جای قبلی خود بر میگردند که این باعث اتلاف وقت و زحمات شما می شود! نگران نباشید، دندانپزشکان در مرکز دندانپزشکی روشا نحوه مراقبت درست و استفاده از ریتینر پس از اتمام درمان را به شما آموزش خواهند داد.

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری