فیلم ایمپلنت دندان

فیلم ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان یک درمان دندانپزشکی است که بر روی جایگزینی کاربرد دارد و می تواند بی دندانی در بدترین شرایط نیز درمان کند. ایمپلنت دندان مراحل بسیار مختلفی دارد که در این مقاله می توانید فیلم ایمپلنت دندان به صورت صفر تا صد مشاهده کنید.

فیلم صفر تا صد ایمپلنت دندان

در فیلم ایمپلنت دندان قرار داده شده، می توانید با صفر تا صد مراحل ایمپلنت دندان به صورت خلاصه آشنا شوید. در این حالت از یک سرجیکال گاید برای قرار داده پایه ایمپلنت استفاده شده است. سرجیکال گاید به کمک ایمپلنت دیجیتال ساخته می شود و باعث می شود که پزشک پایه ایمپلنت را در دقیق ترین جای ممکن قرار دهد.

بیشتر بخوانید » ایمپلنت دندان چیست ؟

پس قرار دادن پایه مدت زمانی مورد نیاز است تا این پایه به استخوان فک جوش بخورد و سپس روکش ایمپلنت به کمک اباتمنت بر روی آن قرار می گیرد. در ادامه فیلم ایمپلنت دندان جلو فک بالا را مشاهده می فرمایید.

فیلم ایمپلنت دندان

فیلم عمل جراحی ایمپلنت دندان

ایمپلنت دندان دارای مراحل مختلفی است که مهم ترین مراحل آن، جراحی ایمپلنت دندان نام دارد. در مرحله جراحی ایمپلنت، ابتدا به کمک یک دریل، سوراخ کوچکی در درون استخوان ایجاد می شود و سپس پایه ایمپلنت شما در درون استخوان قرار داده می شود.

مرحله جراحی ایمپلنت حساسیت بسیار زیادی دارد و طول عمر ایمپلنت شما در آینده نیز بستگی خواهد داشت و کاشت صحیح مهم ترین نکته است.

فیلم جراحی ایمپلنت دندان

فیلم قالب گیری ایمپلنت دندان

بعد از جوش خوردن پایه ایمپلنت به استخوان، نوبت به انجام قالب گیری ایمپلنت دندان می رسد. قالب گیری ایمپلنت دندان به روش های مختلفی انجام می شود که در ویدیو زیر می توانید به صفر تا مراحل آن آشنا شوید.

فیلم قالب گیری ایمپلنت دندان

فیلم گذاشتن روکش ایمپلنت

گذاشتن تاج یا پروتز ایمپلنت دندان، اخرین مرحله آن است که به دو صورت پیچی و چسبی این مراحل انجام می شود که در فیلم زیر می توانید با مراحل آن بهتر آشنا شوید.

فیلم قرار دادن روکش ایمپلنت

فیلم ایمپلنت دندان به همراه سینوس لیفت

سینوس لیفت یکی از درمان های مکمل برای ایمپلنت است که در برخی شرایط خاص ممکن است توسط متخصص برای فرد تجویز شود. در این استخوان فرد تحلیل رفته و سینوس او به سمت پایین مایل شده است. به همین دلیل فضای کافی برای قرار داده ایمپلنت وجود ندارد.

در جراحی سینوس لیفت، ابتدا سینوس به بالا فرستاده شد و در آن ناحیه پیوند استخوان انجام می شود و پس از اتمام این درمان، جراحی ایمپلنت دندان انجام می شود.

فیلم ایمپلنت دندان به همراه سینوس لیفت

فیلم ایمپلنت دندان به همراه پیوند استخوان

ایمپلنت دندان یک پایه به شکل پیچ دارد که در درون استخوان قرار داده می شود و برای انجام صحیح درمان، به استخوان کافی نیاز دارد که قبل از جراحی ایمپلنت برای فرد پیوند استخوان انجام می شود.

فیلم ایمپلنت با پیوند استخوان

فیلم ایمپلنت دندان کامل فک پایین

ایمپلنت دندان می تواند بی دندانی در هر ناحیه را درمان نماید و در فیلم زیر می توانید یک نمونه ایمپلنت کامل را به کمک 4 پایه ایمپلنت مشاهده کنید.

فیلم ایمپلنت دندان کامل فک پایین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری