بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران ✔️ متخصص کاشت ایمپلنت

 

متخصص ایمپلنت

 

بهترین متخصص ایمپلنت دندان کیست؟ بهترین متخصص برای ایمپلنت دندان را از کجا بشناسیم؟ پزشک متخصص ایمپلنت چقدر در موفقیت ایمپلنت تاثیر دارد؟ در این مطلب به اهمیت این موضوع می پردازیم و یکی از بهترین متخصصان ایمپلنت دندان در دندانپزشکی روشا را معرفی می کنیم.

کاشت ایمپلنت دندان راهی برای جایگزین کردن دندان های از دست رفته در افراد است که بسیاری از ما در طول زندگی خود با آن مواجه شده ایم. ما در این مطلب قصد داریم شما را با فرآیند کاشت ایمپلنت آشنا کرده و هم چنین بهترین مراکز تخصصی کاشت ایمپلنت دندان را خدمت شما عزیزان معرفی نماییم. پس اگر شما نیز قصد کاشت ایمپلنت را دارید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

 

یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین موارد در انجام کارهای دندانپزشکی خصوصا کارهای زیبایی و ایمپلنت دندان انتخاب پزشک متخصص می باشد. در مورد ایمپلنت دندان نیز این تصور اشتباه است که میتوانید به دندانپزشکی مراجعه کنید و ایمپلنت دندان خود را انجام دهید. 

برای انجام یک ایمپلنت دندان اصولی، بدون درد و ماندگار نیاز به انتخاب پزشک متخصص ایمپلنت خوب دارید. متخصص ایمپلنت دندان تاثیر مستقیم بر روی موفقیت ایمپلنت دندان و همچنین آسودگی خاطر شما دارد به نحوی که اگر بیماری های جانبی که در امر ایمپلنت تاثیرگذار هستند نداشته باشید. 

با انتخاب بهترین متخصص ایمپلنت دندان تقریبا خیالتان از موفقیت کاشت ایمپلنت راحت است.

متخصص ایمپلنت دندان

بهترین متخصص ایمپلنت دندان

همان طور که گفته شد دندانپزشک متخصص ایمپلنت، دندان پزشکانی هستند که در شاخه کاشت ایمپلنت دارای تخصص و مهارت هستند.

اگر به دنبال ماهر ترین و بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران هستید کلینیک دندانپزشکی تخصصی ایمپلنت روشا، با همکاری بهترین متخصص ایمپلنت در تهران، متخصص کاشت ایمپلنت دکتر امیرشهریار و بهترین مختصص جراحی ایمپلنت و با کیفیت ترین خدمات را در زمینه کاشت ایمپلنت در اختیار شما عزیزان قرار خواهد داد.

بهترین دندانپزشک متخصص ایمپلنت در تهران، با فراگیری دوره های تخصصی ایمپلنت و هم چنین کسب تجربیات ارزنده ای در حوزه ایمپلنت و با دانش علمی خود خواهد توانست تا با کیفیت ترین پروسه های کاشت ایمپلنت را انجام داده و لبخندی زیبا و ماندگار را به بیماران خود هدیه دهند.

متخصص ایمپلنت دندان دکتر امیر شهریار

دکتر امیر شهریار متخصص ایمپلنت

کلینیک دندانپزشکی روشا به کمک متخصصین ایمپلنت و جراحان فک و صورتی که در اختیار، می تواند بهترین خدمات را در زمینه کاشت ایمپلنت به شما ارائه می دهد که یکی از بهترین متخصص ایمپلنت، دکتر امیرشهریار می باشد. دکتر امیر شهریار با تجربه فراوان در زمینه جراحی فک و کاشت دندان جزو بهترین متخصصین ایمپلنت در تهران می باشد. دکتر امیرشهریار از برترین متخصص ایمپلنت دندان و جراحی فک و صورت می باشد.

اطلاعات دندانپزشکی روشا

اطلاعات تماس
09307777221 – 021-91091002
آدرس
سعادت آباد، سرو غربی، خیابان ریاضی، بخشایش 17 غربی، پلاک 83 ، طبقه اول

 

 

سوابق متخصص ایمپلنت دندان در دندانپزشکی روشا، دکتر امیرشهریار

  • دکتر امیرشهریار متخصص ایمپلنت دندان و جراحی فک و صورت

 

متخصص ایمپلنت دکتر امیر شهریار بهترین متخصص ایمپلنت دندان در دندانپزشکی روشا

 

مرکز تخصصی ایمپلنت دندان روشا در جنت آباد

 

مراکز بسیار زیادی در استان تهران و دیگر شهر های کشور ایران در زمینه کاشت ایمپلنت و جراحی های لثه فعالیت می کنند اما یافتن بهترین مرکز ایمپلنت همواره دغدغه افرادی بوده است که در پی کاشت با کیفیت ترین ایمپلنت هستند.

 

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در تهران

 

مرکز تخصصی کاشت ایمپلنت روشا، از بهترین مرکز کاشت ایمپلنت غرب تهران بوده است با به کار گیری پیشرفته ترین و به روز ترین تجهیزات و دستگاه ها می کوشد برترین خدمات را به هم وطنان عزیز ارائه دهد.

رمز موفقیت و ماندگاری مرکز تخصصی ایمپلنت روشا، توجه به نیاز بیماران و به کار گیری برترین اساتید و بزرگان رشته دندانپزشکی و استفاده از تجارب ارزنده این عزیزان می باشد.

بنابراین اگر به دنبال بهترین مرکز ایمپلنت دندان در جنت آباد، مرکز ایمپلنت تهران و دریافت خدمات تخصصی در زمینه دندانپزشکی هستید، کلینیک روشا بهترین انتخاب خواهد بود.

 

تفاوت ایمپلنت و بریج چیست ؟؟؟! حتما مقاله زیر را مطالعه کنید.

ایمپلنت دندان چیست؟

متخصص ایمپلنت دندان

 

ایمپلنت درمانی برای دندان های از دست رفته است و در این درمان به کمک جایگذاری یک پایه تیتانیومی، درمان انجام می شود.

اما فرآیند ایمپلنت به این سادگی گفته شده نیست و گاهی بیماران برای کاشت ایمپلنت دچار مشکلاتی می شوند که نیازمند مداخلات بیشتری می باشد. به طور مثال استخوان فک برخی از افراد دارای ضخامت مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت نیست، در این گونه موارد متخصص جراحی لثه یا متخصص ایمپلنت، با پیوند استخوان در فک، به بازسازی استخوان فک برای کاشت ایمپلنت کمک خواهد کرد.

 

مهم به علت حساسیت بالای عمل کاشت ایمپلنت دندان، بهتر است برای انجام ایمپلنت به متخصصان ماهر مراجعه نمایید.

 

اجزای تشکیل دهنده ایمپلنت دندان

متخصص ایمپلنت دندان

 

دندان هایی زیبا و سالم حق مسلم شماست
کلینیک روشا، با دارا بودن کادر مجرب متشکل از متخصصان مختلف دندانپزشکی شامل، متخصص فک و صورت و هم چنین متخصص پروتز ایمپلنت و نیز با به کارگیری پیشرفته ترین ابزار و دستگاه ها و مرغوب ترین متریال، بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به بیماران مختلف ارائه می دهد.

ایمپلنت های دندانی از کنار هم قرار گرفتن اجزای بسیار متنوعی حاصل می شوند که کیفیت و دوام هر قطعه تعیین کننده کیفیت نهایی ایمپلنت دندانی خواهد بود.

اگر می خواهید در مورد اجزای مختلف یک ایمپلنت و نحوه کار گذاشتن آن در فک اطلاع یابید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

در زیر به قطعات تشکیل دهنده ایمپلنت اشاره ای خواهیم داشت. کیفیت ایمپلنت دندان به تمامی این اجزا مرتبط است.

 

اجزای ایمپلنت دندان

 

  • فیکسچر: (Fixture) ایمپلنت دندانی در واقع قسمتی از ایمپلنت است که در استخوان فک جای گذاری می شود، جنس این قطعه عموما تیتانیومی می باشد.
  • اباتمنت: اباتمنت ها در واقع واسطه هایی از جنس تیتانیوم، طلا و یا چینی هستند که برای نصب تاج دندان پروتزی به ایمپلنت استفاده می شوند.
  • پروتز ایمپلنت: پروتز ایمپلنت در واقع بخشی از ایمپلنت هستند که در فضای دهان دیده می شوند و از تاجی پروتزی به شکل دندان طبیعی ساخته شده اند. ریستوریشن ها می توانند از جنس، فلز یا چینی و یا ترکیبی از این دو باشد. پروتز ها  توسط پیچیده شدن روی اباتمنت و با استفاده از چسب های مخصوص روی اباتمنت چسبانده می شوند. در صورتی پروتزها روی اباتمنت پیچ بخورد در نهایت سوراخ پیچ به وسیله موادی هم رنگ دندان مانند کامپوزیت، ترمیم می شود.

 

✔️ به غیر از جنس ایمپلنت، متخصص ایمپلنت دندان نیز تاثیر بسزایی در موفقیت ایمپلنت دندان و کاشت اجزای ایمپلنت دارد.

 

برای آشنایی کامل با ایمپلنت دندان و قیمت ایمپلنت دندان به مقاله زیر مراجعه نمایید.

مراحل کاشت ایمپلنت دندان چگونه است؟

بهترین متخخص ایمپلنت

شاید بسیاری از افراد از انجام ایمپلنت ترس داشته باشند و تصور کنند که مراحل ایمپلنت یک فرآیند تهاجمی، دردناک و آزار دهنده خواهد بود اما شاید اگر با مراحل مختلف انجام ایمپلنت و جزییات آن آشنا باشید استرس شما کمتر شده و خیلی از استرس ها ممکن است بی مورد باشد.

بنابراین، ما در این مطلب به طور مختصر مراحل کاشت ایمپلنت دندانی را توضیح خواهیم داد و به شما خواهیم گفت که هنگامی که به قصد کاشت ایمپلنت به کلینیک دندانپزشکی مراجعه می کنید چه فرایندی قرار است برای کاشت دندان اتفاق بیفتد.

هنگامی که شما برای کاشت ایمپلنت به دندانپزشک متخصص ایمپلنت مراجعه می کنید، او در ابتدا در مورد سابقه پزشکی و دندان پزشکی شما سوال می کند در واقع این سوالات، به دندان پزشک کمک می کند تا اگر لازم باشد روش درمانی خود را با توجه به بیماری زمینه ای شما و شرایط خاص شما، به گونه ای تغییر دهد تا خطری شما را تهدید نکرده و در عین حال؛ بهترین نتیجه از درمان شما حاصل شود.

مراحل ایمپلنت دندان را بصورت کامل میتوانید در مطلب زیر ببینید (ویدئو و تصاویر ایمپلنت)

کاشت ایمپلنت توسط بهترین متخصص ایمپلنت دندان

متخصص ایمپلنت

پس از آن متخصص ایمپلنت شما با استفاده از ابزار تشخیصی مانند عکس دندان، و هم چنین قالب گیری از دندان و لثه شما و حتی گاهی سی تی اسکن از دندان، سعی خواهد کرد که به آنالیز کردن شرایط دندان ها و استخوان موجود در فک بپردازد.

در این مرحله دو حالت ممکن است اتفاق بیوفتد اولین حالت زمانی است که استخوان فک شما برای جای گذاری ایمپلنت مشکلی نداشته و نیازی به مداخلات بیشتر وجود ندارد و دومین حالت زمانی است که استخوان فک شما به دلایل مختلفی مانند گذشت مدت طولانی از زمان از دست دادن دندان مورد نظر و عدم جای گذاری به موقع دندان، دچار تحلیل شده است که در این شرایط استخوان شما برای نگهداری ایمپلنت کاشته شده به اندازه کافی قدرتمند نخواهد بود و لازم است استخوان فک شما تقویت شود و به همین دلیل از درمان پیوند استخوان برای شما انجام می شود.

پیوند استخوان توسط بهترین متخصص ایمپلنت

در پیوند استخوان با قرار دادن موادی به نام پودر استخوان در داخل فک، استخوان فک شروع به بازسازی می کند و پس از مدتی به تراکم لازم برای کاشت خواهد رسید.

پس از آن که استخوان مورد نیاز برای کاشت ایمپلنت ساخته شد، ایمپلنت به عنوان ریشه دندان در فک شما و در محل دقیق، جای گذاری می شود به این منظور جراح یک برش کوچک در لثه شما ایجاد خواهد کرد.

پس از جراحی ، فیکسچر در درون فک شما قرار داده شد حدود 5 ماه زمان لازم است تا پایه ایمپلنت به خوبی به استخوان فک شما جوش بخورد.

کاشت کلار توسط پزشک متخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت دندان

دکتر امیر شهریار پس از گذشت مدت زمان لازم ، جراحی دوم را روی دندان شورع میکند در جراحی دوم برشی در سطح لثه روی ایمپلنت داده می شود تا ایمپلنت کاشته شده مشخص شود سپس یک قطعه گرد فلزی به نام کلار یا هیلینگ کپ روی ایمپلنت قرار می گیرد این قطعه باعث خواهد شد که لثه به درستی در اطراف ایمپلنت ترمیم شود.

کلار باید 10 تا 14 روز روی ایمپلنت باقی بماند تا لثه به درستی ترمیم شود و مانند یک دندان طبیعی ایمپلنت را در بر گیرد.

پس از گذشت این مدت یک اباتمنت و تاج موقت روی ایمپلنت قرار می گیرد.

تاج موقت ایمپلنت چیست؟

شاید بگویید چرا در ابتدا تاج موقت قرار داده می شود و فورا تاج دائمی استفاده نمی شود؟

تاج موقت از مواد نرم تری نسبت به تاج دائمی ساخته می شود و به همین علت در مقابل فشار های جویدن به حفاظت از ایمپلنت کمک می کند و علاوه بر آن، این تاج باعث خواهد شد تا استخوان فک فرصت قوی تر شدن پیدا کند. بعد از گذشت دو تا سه هفته تاج دائمی ساخته می شود و به اباتمنت سیمان می شود و یا اینکه روی اباتمنت پیچیده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری