ایمپلنت دندان در سعادت آباد

ایمپلنت دندان در سعادت آباد

معتبرترین مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در سعادت آباد تهران، کلینیک دندانپزشکی روشا است که با بهره‌گیری از به‌روزترین دانش و تجهیزات روز دنیا و بهترین مواد اولیه ارائه خدمات می‌کند.

هر کس به هر دلیل و در هر سنی ممکن است مجبور به کشیدن دندان های اصلی خود شود. در گذشته این پیشامد برای اغلب افراد ناگوار بود. تغییر حالت چهره و فرم صورت باعث پایین آمدن اعتماد به نفس در این افراد می شد. امروزه با پیشرفت علم پزشکی، کاشت دندان یا ایمپلنت دندان از دست رفته به سادگی امکان پذیر شده است. بر خلاف دیگر روش های جایگزینی، در ایمپلنت، ریشه و دندان هر دو جایگزین می شوند. بدین ترتیب دندان جدید از زیبایی، دوام و ماندگاری بالاتری نسبت به دیگر روش ها برخوردار می باشد.

در ادامه قصد داریم شما را با بزرگترین و معتبرترین مرکز ایمپلنت دندان در سعادت آباد آشنا کنیم. کلینیک دندانپزشکی روشا همان گزینه مدنظر ماست که خدمات خود را با بهترین مواد اولیه و بروز ترین تجهیزات و مطمئن ترین برندها به انجام می رساند.

ایمپلنت دندان در سعادت آباد

اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در سعادت آباد یا یک مرکز ایمپلنت معتبر هستید، می توانید به سعادت آباد، سرو غربی، خیابان ریاضی، بخشایش 17 غربی، پلاک 83 ، طبقه اول مراجعه کنید یا با شماره 02191091002 تماس حاصل فرمایید.

بهترین متخصص ایمپلنت در سعادت آباد

اگر به دنبال بهترین متخصص ایمپلنت در سعادت آباد در سعادت آباد می گردید، باید بگوییم روشا با همکاری با بهترین متخصص و با تجربه مشغول همکاری هست و در سال 1402 بیش از 10000 واحد ایمپلنت موفق داشته است.

بهترین متخصص ایمپلنت در سعادت آباد

مزایای ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی روشا

برای ایمپلنت دندان در سعادت آباد، به شما کلینیک دندانپزشکی روشا را پیشنهاد می کنیم. شاید بپرسید چرا؟ در این مرکز معتبر، کلیه خدمات مرتبط با کاشت دندان به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. در ادامه شما را با مزایای ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی روشا بیشتر آشنا خواهیم کرد.

ایمپلنت دندان با وجود ضرورتی که دارد اگر به درستی انجام نگیرد مشکلات عدیده ای را در بیمار به وجود خواهد آورد. بر همین اساس و به منظور تشخیص دقیق محل قرارگیری ریشه ها، از دانش رایانه کمک گرفته می شود. در این روش کاشت دندان با کمترین برش و خونریزی به انجام رسیده و بهترین نتیجه حاصل خواهد شد.

روش دیجیتالی کاشت دندان، تخصصی بوده و در اغلب مراکز معتبر نیز انجام نمی گیرد. کلینیک دندانپزشکی روشا برای ایمپلنت دندان در سعادت آباد از روش دیجیتال یاری گرفته و این کار را بدون کوچکترین خطری برای کلیه بیماران و به خصوص افراد مبتلا به بیماری های قلبی، عروقی و افراد مسن به انجام می رساند.

مزایای ایمپلنت دندان در کلینیک روشا

کلینیک دندانپزشکی روشا به عنوان معتبرترین مرکز ایمپلنت دندان در سعادت آباد، قالب گیری دندان ها را به کمک دستگاه های پیشرفته انجام می دهد. قالب گیری یکی از مراحل مهم و حساس در کاشت دندان است.

در کلینیک روشا این کار به کمک اسکنرهای دیجیتال و به طور کاملا دقیق انجام می گیرد. بدین ترتیب تصویری سه بعدی از کل دندان ها تهیه شده و قالب گیری به واسطه تصاویر موجود با دقت بالا انجام می پذیرد.

در کلینیک دندانپزشکی روشا می توانید یک روزه و فوری دندان از دست رفته خود را با روش ایمپلنت جایگزین نمایید. این روش معمولا برای کاشت دندان های جلو مورد استفاده قرار گرفته و کلیه مراحل کشیدن دندان، کاشت ایمپلنت و قرار دادن پروتز موقت در یک جلسه انجام می گیرد.

کلینیک دندانپزشکی روشا به عنوان بزرگترین مرکز ایمپلنت دندان در سعادت آباد، خدمات خود را با قیمت ارزان و خارج از عرف ارائه نمی دهد. شالوده کلیه فعالیت ها در این مجموعه بر صداقت و شفافیت استوار گشته است.

کلیه هزینه ها در ویزیت اولیه و به صورت دقیق و شفاف به مراجعه کننده اعلام می شوند. نرخ خدمات ارائه شده در این مجموعه برای ایرانیان و غیرایرانیان یکسان تعریف شده است.

انجام ایمپلنت دندان در اماکن نامعتبر و توسط افراد غیر متخصص کار چندان هوشمندانه ای نیست. کاشت غیر اصولی دندان، بیمار را با مشکلات عدیده ای همراه ساخته و حتی ممکن است خطرات جانی برای او در پی داشته باشد. اگر قصد ایمپلنت دندان در سعادت آباد را دارید مطمئن ترین مکان برای شما کلینیک دندانپزشکی روشا می باشد.

در این کلینیک، از ایمپلنت ها با تنوع برند و کیفیت بالا استفاده می شود. همین امر سبب شده که دندان کاشته شده، طول عمر و دوام بالایی داشته، سلامتی شما را تضمین کرده و مدت زمان زیادی قابل  استفاده باشد. تنوع بالایی که در ایمپلنت های موجود در بازار وجود دارد، تشخیص برندهای اصل از فیک را با چالش و دشواری همراه ساخته است. متخصصین با تجربه روشا با تشخیص ایمپلنت اصل و مرغوب، خیال شما را از نتیجه کار آسوده خواهند ساخت.

ایمپلنت دندان در سعادت آباد و در کلینیک دندانپزشکی روشا با ارائه ضمانت نامه کتبی صورت می گیرد. آنچه کیفیت مواد اولیه ایمپلنت و اصالت آن را تعیین می کند، ضمانت نامه آن است. برای ایمپلنت دندان ضمانت نامه های مختلفی وجود دارند.

برخی از ضمانت نامه ها مادام العمر و برخی دیگر مدت دار هستند. بدین ترتیب چنانچه در طول زمان گارانتی، در هر یک از قطعات ایمپلنت، مشکلی پیش آمد، مشکل بیمار با مراجعه به کلینیک و بدون پرداخت هزینه برطرف خواهد شد. در چنین مواقعی معمولا قطعه آسیب دیده با قطعه سالم جایگزین می شود.

برای انجام ایمپلنت دندان در سعادت آباد تهران هرگز نگران پرداخت هزینه ها نباشید. در کلینیک دندانپزشکی روشا خدمات با کیفیت بالا و مطابق با رضایت مراجعه کنندگان صورت می پذیرد.شما در کنار این مجموعه، قادر خواهید بود با پرداخت هزینه به صورت اقساط بلند مدت، دندان های خود را زیبا و سالم نمایید. ما برای کارمندان، طرح های ویژه پرداخت در نظر گرفته ایم تا بیماران بدون نگرانی و محدودیت، فقط به سلامتی دندان های خود بیندیشند.

ضرورت ایمپلنت دندان

اغلب افراد تصور می کنند که ایمپلنت دندان تنها جنبه زیبایی شناسی داشته و انجام آن چندان ضرورتی ندارد. این یک تصور کاملا اشتباه است و این ذهنیت غلط به دلیل عدم آگاهی در ذهن عوام به وجود آمده است.

در پاسخ به این سوال که آیا ایمپلنت دندان ضروری است؟ باید گفت بله. عدم جایگزینی دندان از دست رفته مشکلات جدی را برای شما به همراه خواهد داشت. کاشت دندان به حفظ موقعیت دندان های دیگر کمک کرده و از تحلیل لثه و استخوان فک پیشگیری خواهد کرد. با ایمپلنت دندان، عمل جویدن غذا به روال طبیعی انجام خواهد شد. فشاری که در زمان جویدن غذا به استخوان فک وارد می شود، سبب تحریک آن شده و به حفظ سلامت و تراکم این استخوان کمک بسزایی خواهد کرد.

از جنبه دیگر داشتن دندان های سالم و کامل، عمل جویدن غذا را بهبود بخشیده و این امر به حفظ سلامت دستگاه گوارش و افزایش ایمنی بدن منجر خواهد شد. دندان ایمپلنت شده به دندان طبیعی شباهت زیادی داشته و با حفظ زیبایی دهان و چهره سبب افزایش اعتماد به نفس در افراد می شود.

سخن پایانی

در این مطلب سعی بر آن داشتیم تا شما را با معتبرترین کلینیک ایمپلنت دندان در سعادت آباد آشنا کنیم. شما با مراجعه به وب سایت کلینیک دندانپزشکی روشا، به صورت مجازی ویزیت شده و از کلیه خدمات این مجموعه تخصصی نظیر ایمپلنت دندان، کامپوزیت، لمینت، و … به بهترین شکل ممکن بهره مند خواهید شد. تیم پشتیبانی و کارشناسان متخصص در این مجموعه به صورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات، نیازها و مشکلات شما خواهند بود. برای سلامتی خود به حرفه ای ها اعتماد کرده و معتبرترین ها را برگزینید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری