بهترین مرکز ایمپلنت دندان در غرب تهران

بهترین مرکز ایمپلنت غرب تهران

اگر قصد انجام ایمپلنت دندان را دارید و به دنبال بهترین مرکز برای ایمپلنت در غرب تهران هستید، با ما همراه باشید تا بهترین مرکز ایمپلنت در غرب تهران را به شما معرفی کنیم. همچنین به یاد داشته باشید بهترین بودن به فقط به گفتار نیست و ما آن را اثبات می کنیم.

مرکز تخصصی ایمپلنت روشا

مرکز ایمپلنت دندان تخصصی روشا یک مرکز ایمپلنت جنت آباد می باشد که با سابقه انجام بیشتر از صدها ایمپلنت موفق به عنوان یک مرکز بسیار معتبر برای شما شناخته شود.

بهترین مرکز ایمپلنت دندان در غرب تهران کجاست ؟

کلینیک دندانپزشکی روشا واقع در جنت آباد مرکزی ، روبروی بلوار بعثت ، ساختمان بانک شهر ، طبقه دوم قرار دارد و برای ارتباط با ما می توانید از طریق موارد زیر اقدام فرمایید.

شماره تماس : 02191091002

مشاوره رایگان روشا

مزایای مرکز ایمپلنت روشا در غرب تهران

انجام ایمپلنت دندان در مرکز تخصصی ایمپلنت دندان در روشا دارای مزایای زیادی نسبت به سایر مراکز می باشد که در ادامه به آنها می پردازیم.

قبل و بعد ایمپلنت دندان در روشا

قبل و بعد ایمپلنت دندان در روشا

همکاری با بهترین متخصصین

متخصص ایمپلنت مهم ترین عامل در موفقیت و کیفیت ایمپلنت شما می باشد و پیدا کردن یک متخصص خوب ممکن است کمی سخت و دشوار باشد. در کلینیک دندانپزشکی روشا بر روی تخصصی انجام شدن یک درمان تمرکز ویژه ای دارد و هر درمان و هر بخش آن توسط یک متخصص بسیار با تجربه انجام خواهد شد.

همچنین می توانید درباره آنها و رضایت افراد دیگر تحقیق کنید و سپس اقدام به انجام ایمپلنت دندان در کلینیک دندانپزشکی روشا فرمایید.

اقساط بلند مدت بدون سود

اگر قصد انجام ایمپلنت دندان در تعداد و کیفیت بسیار بالا را داشته باشید، شاید از نظر بودجه مالی ممکن است تحت فشار قرار بگیرید اما کلینیک دندانپزشکی روشا برای اینکه بتوانید در کنار درمان با کیفیت بتوانید هزینه های آن را به راحتی پرداخت کنید، برای شما عزیزان امکان پرداخت اقساطی ایمپلنت به چند روش فراهم شده است.

همچنین امکان چند روش اقساط وجود دارد که در جدول زیر می توانید با شرایط اقساط مرکز تخصصی ایمپلنت روشا آشنا شوید.

تعداد ایمپلنتاقساط بدون دسته چکاقساط با دسته چک
1 الی 3 واحد70 درصد نقد و مابقی در جلسه قالب گیری50 درصد نقد و مابقی طی 5 چک
4 الی 7 واحد70 درصد نقد و مابقی در جلسه قالب گیری40 درصد نقد و مابقی طی 6 چک
بالای 7 واحد70 درصد نقد و مابقی در جلسه قالب گیری30 درصد نقد و مابقی طی 7 چک

تجهیزات پیشرفته

ایمپلنت دندان یک درمان پیشرفته می باشد که همواره در توسعه است. هر کدام از انواع و تجهیزات که در ایمپلنت دندان مورد استفاده قرار می گیرد، دارای کاربرد و مزایای مخصوص به خود می باشد. در کلینیک روشا ایمپلنت دندان به انواع روش ایمپلنت دیجیتال، پانچ ،prf ، پلاسماتراپی و ایمپلنت یک روزه وجود دارد.

گارانتی

گارانتی یکی از خدماتی که در قبال ضمانت یک محصول یا خدمت ارائه می شود. در کلینیک روشا در کنار تمام موارد گفته شده، نسبت به ایمپلنت های شما گارانتی به شما ارائه می دهد تا شما با خیالی آسوده به انجام درمان خود بپردازید.

حتی در کلینیک دندانپزشکی روشا برخی از ایمپلنت های دندانی ضمانت مادام العمر دارا می باشند تا دیگر هیچ شکی در کیفیت و کلینیک روشا وجود نداشته باشد. در ادامه با برخی از ضمانت ایمپلنت ها آشنا خواهید شد.

برند ایمپلنتکشور سازندهضمانت
بایوتمکره15 سال
آیرسسوئیسمادام العمر
آرگونآلمانمادام العمر
زیمرآمریکامادام العمر
اشترومن SLA Activeسوئیسمادام العمر

تنوع بالای برند

امروزه کشور های مختلفی به تولید ایمپلنت دندان می پردازند و هر کشور دارای کارخانه های تولید ایمپلنت متفاوتی می باشند. در کلینیک دندانپزشکی روشا انواع برند های آمریکایی ، سوئیسی ، اروپایی ، کره ای و ایرانی وجود دارد و همچنین امکان انجام بهترین برند های ایمپلنت دنیا را دارا می باشد.

شفافیت هزینه

کلینیک دندانپزشکی روشا از همان روز اول مشاوره هزینه های شما به صورت شفاف به شما اعلام خواهد کرد و در طول درمان هزینه ی اضافه از شما دریافت نخواهد شد.

ویزیت مجازی و مشاوره رایگان

در قدم اول شما می توانید از مشاوره تخصصی و رایگان روشا استفاده کنید. در قدم اول به صورت ویزیت مجازی شرایط شما از نظر استخوان و تعداد ایمپلنت بررسی می شود و به تمام پرسش های شما پاسخ داده می شود. همچنین در انتخاب برند، نوع ایمپلنت به شما راهنمایی های لازم ارائه می شود.

در قدم بعد که نیاز به مراجعه حضوری و معاینه دارد، طرح درمان شما به صورت کامل به شما ارائه می شود و میتوانید حالا با اطلاعات کامل درباره ایمپلنت خود تصمیم بگیرید.

معایب مرکز ایمپلنت روشا در غرب تهران

کلینیک تخصصی روشا تمرکز ویژه ای بر کیفیت و تخصصی انجام شدن درمان دارد و به عنوان یک مرکز ایمپلنت ارزان شناخته نمی شود و این موضوع را به یاد داشته باشید که هیچ ارزانی بی دلیل نیست.

تفاوت مرکز ایمپلنت روشا در غرب تهران با سایر مراکز

همانطور که در مقدمه گفته شد، کلینیک دندانپزشکی روشا همواره خود را با بهترین ها مقایسه کرده و می توانید خدمات خاصی که کلینیک دندانپزشکی روشا ارائه می دهد حتی با مراکز معتبر ایمپلنت دندان مقایسه فرمایید.

موضوعمراکز غیر معتبراغلب مراکز ایمپلنت معتبرمرکز تخصصی ایمپلنت روشا
1جراح دیجیتال و پانچ🗙🗙
2شفافیت هزینه + پرینت روز اول🗙🗙
3قالب گیری با اسکنر دیجیتال🗙🗙
3تفاوت نرخ برای غیر ایرانی ها🗙
4ایمپلنت یک روزه🗙
5اصل بودن ایمپلنت🗙
6گارانتی مکتوب + پاسپورت🗙
7مکان ثابت🗙
8قیمت ارزان🗙🗙
9روکش موقت فوری🗙
10انجام prf همزمان با جراحی🗙🗙
11پلاسما تراپی🗙🗙
12پشتیبانی 24 ساعته🗙🗙
13پرداخت اقساطی بدون سود🗙🗙
14ویزیت مجازی🗙🗙
15تنوع برندهای ایمپلنت🗙🗙

ایمپلنت دیجیتال چیست ؟

در ایمپلنت دیجیتال کاشت پایه به کمک عکس های مخصوص و شبیه ساز های سه بعدی انجام می شود و جراحی به صورت حداقل برش و خونریزی انجام می شود. این ایمپلنت ها دقت بسیار بالایی دارند و امکان بروز عوارض بسیار کاهش پیدا میکند.

prf چیست؟

به طور کلی پی ار اف محصولی است که از خون خود فرد به دست می آید و رشته های پروتئینی ( فیبرین ) با پلاکت به دست آمده از خون فرد غنی می شود. این ماده به کمک شایانی در بهبود سریع استخوان و بافت نرم دارد.

پلاسما تراپی چیست ؟

پلاسما تراپی در این ایمپلنت سبب بهبود سریع تر زخم و از بین رفتن عفونت خواهد شد.

ایمپلنت فوری غرب تهران

یکی از موضوعاتی که در ایمپلنت دندان ممکن است برای برخی افراد خوشایند نباشد، طول درمان ایمپلنت است که چند ماه به طول می انجامد. به همین علت به فکر انتخاب ایمپلنت فوری می افتند. در مسئله اول باید گفته شود ایمپلنت فوری نیاز به شرایط خاصی دارد که توسط متخصص قابل تعیین است و باید شرایط استخوانی و دهانی مناسب باشید.

در کلینیک تخصصی ایمپلنت روشا امکان انجام ایمپلنت فوری با ایمپلنت های مخصوص وجود دارد به صورتی که ریسک درمان حتی بالا نرود و هر چه سریع تر زیبایی خود را بازیابی کنید.

بهترین متخصص ایمپلنت در غرب تهران

متخصص ایمپلنت را می توان مهم ترین عامل در موفقیت درمان ایمپلنت شناخت و باید در انتخاب بسیار دقت داشته باشید. در کلینیک دندانپزشکی روشا علاوه بر اینکه جراحی ایمپلنت توسط متخصص فک و صورت انجام می شود، روکش ایمپلنت نیز توسط متخصص پروتز های دندانی انجام می شود.

ایمپلنت دیجیتال در غرب تهران

ایمپلنت دیجیتال به وسیله عکس ها و تجهیزات مخصوص انجام می شود و محل قرار گیری پایه ایمپلنت دندان با دقت بسیار زیادی تعیین می شود. به همین علت ایمپلنت شما به صورت حداقل برش و خونریزی انجام شده و امکان کاشت شل و بسیاری از عوارض کاسته خواهد شد.

فوق تخصص ایمپلنت در غرب تهران

به طور کلی فوق تخصص ایمپلنت به عنوان یک رشته دندانپزشکی وجود ندارد اما افراد می توانند با فلوشیپ و تجربه زیاد در این درمان، دارای تخصص زیاد و یا فوق تخصص شوند.

مرکز ایمپلنت دندان در غرب تهران قیمت

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در غرب تهران به از مبلغ 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

هزینه ایمپلنت دندان وابسته به برند، تعداد، نوع متفاوت می باشند و اگر می خواهیند درباره قیمت ایمپلنت دندان اطلاعات بیشتر کسب کنید، از لینک زیر دیدن فرمایید.

قیمت ایمپلنت دندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری