قیمت ایمپلنت آمریکایی – بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی (سال 1402 )

 

قیمت ایمپلنت آمریکایی

قیمت ایمپلنت آمریکایی چقدر هست ؟ تفاوت ایمپلنت آمریکایی در چیست ؟ هزینه کاشت ایمپلنت آمریکایی در تهران چقدر است ؟ قیمت ایمپلنت آمریکایی در سال جدید چقدره ؟ قیمت و هزینه کاشت ایمپلنت آمریکایی در  سال 1402؟ بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی ؟ 

اینها سوالاتی است که در ذهن افرادی که به ایمپلنت آمریکایی احتیاج دارند می باشد، و در این مقاله بصورت کامل در مورد ایمپلنت آمریکایی و هزینه ایمپلنت آمریکایی توضیح می دهیم با ما همراه باشید…

کشور آمریکا یکی از قوی ترین کشورهایی است که در تولید قطعات ایمپلنت فعالیت دارند. برای ماندگاری، کاشت و جراحی خوب باید از ایمپلنتی استفاده کنید که دارای متریال خوبی باشد و بتواند چندین سال در دهان شما بدون مشکل باقی بماند. یکی از فعال‌ترین کشورهایی که ایمپلنت‌های بسیار با کیفیت میسازد و طول عمر ایمپلنت‌های آن بالا است کشور آمریکا می باشد. البته ماندگاری و طول عمر ایمپلنت دندان به مهارت پزشک در کاشت ایمپلنت و مراقبت‌هایی که فرد از ایمپلنت دارد بسیار بستگی دارد. میزان تنوع و انعظاف پذیری در ایمپلنت‌های آمریکایی بسیار بالا است و همچنین قیمت ایمپلنت آمریکایی نیز از ایمپلنت‌های هم رده خود کمی بالاتر است.

قیمت ایملپنت آمریکایی

 

ایمپلنت آمریکایی

 

آمریکا دارای شرکت های تولید کننده لوازم پزشکی بسیاری است. همچنین در صنعت تولید ایمپلنت های دندانی نیز پیشرو است و شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت می کنند. ایمپلنت آمریکایی بهترین متریال و کیفیت را دارند به همین علت از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و مورد استفاده بسیاری از پزشکان و بیماران قرار میگیرند. ایمپلنت آمریکایی در ایران نیز طرفداران بسیاری دارد و در حال حاضر قیمت ایملپنت آمریکایی در تهران و کلینیک دندانپزشکی روشا بسیار مناسب است.

شما می توانید برای اطلاع کامل از ایمپلنت آمریکایی، ویزیت و مشاوره رایگان توسط متخصصین ما نام و شماره تماس خود را از طریق فرم زیر پر کنید تا مشاورین ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس بگیرند و از تخفیفات ویژه ما بهره مند شوید.

 

نام برندقیمت هر واحد بدون روکشضمانت ایمپلنت
ایمپلنت زیمر21.500.000مادام العمر
قیمت ایمپلنت آمریکایی

بابت هر واحد روکش ایمپلنت پی اف ام درجه یک مبلغ 3/500/000 و روکش زیرکنیا درجه یک مبلغ 4/500/000 به هزینه های ایمپلنت افزوده می شود.

بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی

در ادامه این مقاله ایمپلنت های آمریکایی را به صورت کامل توضیح می دهیم و بهترین مارک ایمپلنت آمریکایی را به همراه جدول قیمت ایمپلنت آمریکایی نام میبریم:

 

ZIMMER ZIMMER
ایمپلنت آمریکایی زیمر

همانطور که می دانید ایمپلنت از بهترین درمان ها برای بی دندانی می باشد. در درمان ایمپلنت پایه ای به نام فیکسچر در درون فک به وسیله جراحی قرار داده می شود و به دلیل ساختاری که دارد به استخوان فک جوش می خورد. سپس اباتمنت و روکش ها بر روی آن قرار می گیرد.

حال ایمپلنت ها ، ساخت کشورهای مختلف و برندهای متفاوتی میباشند که هرکدام دارای تکنولوژی خاص خود هستند تا بتوانند کیفیت و درصد موفقیت ایمپلنت را تا حد بسیار زیادی بالا ببرند.

ایمپلنت آمریکایی، دارای کیفیت های بسیار بالایی می باشد و ایمپلنت های آمریکایی از دسته ایمپلنت های گران محسوب می شوند. ایمپلنت آمریکایی موجود در ایران ایمپلنت ZIMMER یا ایمپلنت آمریکایی زیمر می باشد.

قیمت ایمپلنت آمریکایی

 

ایمپلنت آمریکایی زیمر

 

ایمپلنت زیمر

zimmer یا ایمپلنت زیمر از نوع ایمپلنت های آمریکایی می باشد که دارای سابقه کاری و قدمت بالایی می باشد. این ایمپلنت آمریکایی در بین 5 ایمپلنت برتر دنیا محسوب می شود. همچنین این ایمپلنت ها درصد موفقیت بالایی در بین بیماران کسب کرده اند و رضایت عده ی زیادی را در سرتاسر جهان به دست آورده اند.

ایمپلنت آمریکایی زیمر از دسته ایمپلنت های گرید A محسوب می شود و از نظر قیمت و کیفیت دارای تعادل می باشد اما این ایمپلنت از دسته ایمپلنت های گران در کشور ما محسوب می شود اما به دلیل کیفیت بالا، مشتریان مخصوص خود را دارد.

قیمت ایمپلنت آمریکایی

ایمپلنت های آمریکایی از دسته ایمپلنت با کیفیت و پر هزینه به حساب می آیند و قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر 21.500.000 تومان به همراه روکش می باشد که در کلینیک روشا به همراه ضمانت مادام العمر ارائه می شود.

جدول قیمت ایمپلنت آمریکایی زیمر

نام برندقیمت هر واحد بدون روکشضمانت ایمپلنت
ایمپلنت زیمر21.500.000مادام العمر
قیمت ایمپلنت آمریکایی

بابت هر واحد روکش ایمپلنت پی اف ام درجه یک مبلغ 3/500/000 و روکش زیرکنیا درجه یک مبلغ 4/500/000 به هزینه های ایمپلنت افزوده می شود.
تمامی قیمت ها و اطلاعات این مطلب در تیر ماه سال 1402بروزرسانی شده اند اما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، قیمت ایمپلنت Zimmer یا وقت مشاوره رایگان با متخصص ایمپلنت، با شماره 09307777221 تماس بگیرید، و یا از طریق فرم موجود در بالا یا آخر مطلب شماره خود را ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم.

ایمپلنت آمریکایی

 

BIOMET 3i BIOMET 3i
ایمپلنت دندان آمریکایی تری آی
 

ایمپلنت آمریکایی  BIOMET 3i یکی دیگر از محصولات خوب شرکت زیمر است. این نوع ایمپلنت دارای شهرت بسیار زیادی است و ممکن است شنیده باشید که از این نام به جای اسم شرکت زیمر استفاده شده باشد. شاید یکی از علت هایی که اغلب بیماران از نام بیومت به عنوان یک شرکت آمریکایی یاد میکنند به همین علت باشد. اما بیومت یکی از 3 محصول بسیار پرطرفدار و پر کاربرد شرکت زیمر است. این نوع ایمپلنت دارای انعطاف پذیری بسیار بالا در کاشت  و جراحی ایمپلنت است. دوام و ماندگاری این ایمپلنت به دلیل کیفیت بالای متریال آن بسیار بالاست و کافیست یک متخصص با مهارت آن را بکارد و مراقبت‌های لازم را از آن داشته باشید.

 

BICON BICON
ایمپلنت دندان آمریکایی بیکون

حدود 35 سال پیش ایمپلنت هایی که ساخت بیکون بود از تکنیک‌های بسیار موثری برای طراحی سطح استفاده کرد که تحول بسیار جدی در صنعت ایمپلنت آمریکایی ایجاد کرد. این شرکت به صورت تخصصی سه ایمپلنت SHORT®، NARROW™،  Bicon MAX 2.5™ و SynthoGraft  را میسازد که هر یک دارای مزایای بسیار زیادی در عرصه خود است.

 

SHORT SHORT
ایمپلنت دندان آمریکایی شورت

جنس ایمپلنت های  این برند همگی از تیتانیوم است که پایه ایمپلنت SHORT را چیزی حدود 5، 6 و 8 میلیمتر طراحی میکنند اما سایز ایمپلنت‌های دیگر از سایز 12 تا 20 میلی متر استفاده میکنند و این میتواند یکی از تفاوت های چشم گیر و خوب این نوع برند باشد. بیمارانی که دارای استخوان کافی برای فک خود نیستند میتوانند از این نوع ایمپلنت دندان آمریکایی استفاده کنند.

 

Bicon MAX 2.5 ™ Bicon MAX 2.5 ™
ایمپلنت آمریکایی بیکون مکس

برای کاشت ایمپلنت دندان در استخوان فک بالا گزینه ایمپلنت دندان بیکون مکس بسیار مناسب است. جنس این ایمپلنت آمریکایی از جنس تیتانیوم است که دارای 4 سایز متفاوت است و سایز مورد نظر بر اساس محل کاشت ایمپلنت انتخاب میشود. ایمپلنت بیکون مکس برای افرادی که قیمت ایمپلنت آمریکایی برایشان خیلی مهم است مناسب است زیرا دارای قیمت مناسبی نسبت به دیگر ایمپلنت‌های مشابه خود است.

 

SynthoGraft SynthoGraft
ایمپلنت آمریکایی سینتوگرفت

این نوع ایمپلنت آمریکایی از سرامیک خالص تیا بتاتری کلسیم ساخته میشود که تاثیر بسیار زیادی در اصلاح و تولید دوباره استخوان فک انسان دارد. پایداری این نوع ایمپلنت با استفاده از ساختار نانو و میکرو متخلخل افزایش یافته است. قیمت ایمپلنت آمریکایی بیکون با توجه به ساختار و مزایایی که دارد بیشتر از ایمپلنت‌های مشابه خود در برندهای مختلف است.

 

هزینه ایمپلنت آمریکایی

 

در کلینیک دندانپزشکی روشا در جنت آباد برندهای بسیاری از ایمپلنت های جهان استفاده می گردد که کیفیت و قیمت های مختلفی دارند برای مشاهده قیمت ایملنت دندان های موجود، حتما مقاله زیر را مطالعه کنید و از جدول قیمت های ایمپلنت استفاده نمایید.

مقاله قیمت ایملنت دندان (شامل جدول قیمت تمامی ایمپلنت ها)

 

هزینه ایمپلنت آمریکایی

هر کدام از این شرکت هایی که در این مطلب نام بردیم جزو برترین تولید کننده های انواع ایمپلنت دندانی در جهان می باشند اما در بین اینها می توان گفت که در کیفیت محصولی که به بازار عرضه می کنند تفاوت زیادی وجود دارد.

در کشور ایران بیشترین برندی که مورد استفاده قرار می گیرد ایمپلنت آمریکایی شرکت Zimmer می باشد که کیفیت بسیار خوبی دارد و در بین بیماران و دندانپزشکان محبوبیت بالایی دارد.

 

نکات لازم برای موفقیت در انجام کاشت ایمپلنت دندان آمریکایی

  • انتخاب یک کلینیک دندانپزشکی خوب و با سابقه
  • تخصص و مجرب بودن دندانپزشک
  • مراقبت ها و رعایت بهداشت فردی بیمار
  • انتخاب بهترین و معتبرترین برند ایمپلنت دندان

 

برای کسب اطلاعات کامل در مورد قیمت ایملنت دندان موجود در بازار ایران با ما در کلینیک دندانپزشکی روشا در جنت آباد از طریق تکمیل فرم زیر می توانید شماره تماس خود را ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت جهت ویزیت و مشاوره رایگان با شما تماس بگیرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 7.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری