3

روکش های ایمکس (هزینه روکش ایمکس در سال 1401 )

 

بسیاری از افراد به خاطر دندان های به هم ریخته، خراب یا بد رنگ از زدن لبخند امتناع می کنند. امروزه در علم دندان پزشکی روش های نوینی پیدا شده است که می تواند این ایرادات را بر طرف کرد. درمان هایی مانند لمینت های سرامیکی، روکش دندان، کامپوزیت ونیر و …

انجام درمان زیبایی دندان به زیبایی لبخند یک فرد کمک می کند و این کار باعث می شود که فرد مورد نظر اعتماد به نفس از دست رقته خود را بدست آورد. یکی دیگر از این روش ها استفاده از روکش دندان ایمکس می باشد.

روکش دندان ایمکس

 

روکش ایمکس چیست؟

روکش های ایمکس یک روکش ثابت تمام سرامیک می باشند که جنس آن ها لیتیوم دی سیلیکات می باشد. روکش دندان ایمکس یک روش نوین و امروزی می باشد که به علت استحکام بالا، زیبایی و طول عمر عالی دارای طرفداران زیادی است. این روش، جایگزینی عالی برای روکش های قدیمی می باشند. روکش های ایمکس دارای فواید بسیاری می باشند.

روکش های ایمکس، روکش هایی از جنس سرامیک و شیشه هستند که به دلیل دوام بالا، زیبایی و درخشندگی فوق العاده مورد استقبال زیادی قرار گرفته اند و طرفداران بسیاری در بین بیماران و پزشکان پیدا کرده اند. روکش های ایمکس دارای درخشندگی و زیبایی بسیاری هستند به همین دلیل معمولا برای دندان های جلویی که در زیباسازی و لبخند فرد تاثیر زیادی دارند استفاده می شود اما بدلیل شیشه ای بودن و قدرت زیادی ندارند و در دندان های خلفی یا پشتی که برای جویدن غذاهای سفت استفاده می شوند خیلی مناسب نمی باشند.

 

مزایای روکش های ایمکس

 

معایب روکش های ایمکس

قیمت روکش های ایمکس

قیمت روکش های ایمکس به دلیل تعداد متفاوت دندان و درمان های قبل و بعدش متغییر است. برای اطلاع کامل از قیمت این درمان با شماره 44624157 تماس حاصل کنید.

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .