بهترین ایمپلنت دندان

بهترین ایمپلنت

امروزه همه می دانند که بهترین جایگزین دندان های از دست رفته ایمپلنت دندان است. ایمپلنت های دندانی دارای انواع نوع کاشت و برند های مختلف است. اگر خواهان انجام بهترین ایمپلنت دندان از نظر کاشت و مارک هستید، این مقاله را از دست ندهید.

بهترین نوع ایمپلنت در ایران چیست ؟

بهترین نوع ایمپلنت دندان در ایران از نظر کاشت، انجام ایمپلنت دیجیتال است که باعث دقت و موفقیت بالا در کاشت می شود. همچنین بهترین نوع ایمپلنت از نظر برند، ایمپلنت های اشترومن است.

البته در نظر داشته باشید امروزه انواع مختلفی از ایمپلنت دندان از نظر مارک و نوع موجود هستند که هر کدام از کاربرد و کارایی مخصوص هستند و ممکن است بهترین ایمپلنت دندان برای شما وابسته به شرایط متفاوت باشد.

بهترین ایمپلنت برای هر فرد توسط متخصص ایمپلنت وابسته به شرایط به کمک معاینه و بررسی عکس های ایمپلنت تعیین می شود و برای رسیدن به بهترین ایمپلنت دندان حتما به پیش یک متخصص ایمپلنت با مهارت بالا مراجعه کنید و حتما از برند های معتبر استفاده فرمایید.

بهترین ایمپلنت دنیا چیست ؟

می توان گفت ایمپلنت اشترومن بهترین ایمپلنت دندان در جهان است. ایمپلنت اشترومن در سال 1954 تاسیس شده و به کمک کمپانی تحقیقاتی iti به تولید انواع مختلف ایمپلنت با تکنولوژی بالا می پردازد که یکی از پیشرو ترین کمپانی ها در صنعت ایمپلنت می باشد.

بهترین مارک ایمپلنت دندانی کدام است؟

امروزه مارک و برندهای بسیاری به تولید ایمپلنت دندان می پردازند که رقابت بین برندها از نظر کیفیت و قیمت تنگاتنگ می باشد. در ادامه بهترین مارک های ایمپلنت در ایران را از نظر کیفیت و ارزش خرید بالا نام می بریم.

1- ایمپلنت اشترومن

ایمپلنت اشترومن همانطور که بالا معرفی کردیم، لقب بهترین ایمپلنت را دارا می باشد و یک ایمپلنت با قدمت بالا سوئیسی می باشد.

2- ایمپلنت زیمر

ایمپلنت زیمر یک ایمپلنت با درصد موفقیت بالا آمریکایی می باشد که این شرکت همیشه در صنعت پزشکی به دنبال خلاقیت و نوآوری است. شرکت زیمر در سال 1927 تاسیس شده است. از معایب این ایمپلنت می توان به قیمت بالای آن اشاره کرد اما کیفیت بسیار بالایی به شما ارائه می دهد.

3-  ایمپلنت آرگون

ایمپلنت آرگون یک ایمپلنت با کیفیت بالا آلمانی می باشد که در سال 1999 تاسیس شده است. قیمت ایمپلنت آرگون به نسبت کیفیت آن مناسب می باشد.

4- ایمپلنت آیرس

ایمپلنت آیرس در سال 1994 در کشور سوئیس شده است و در دسته ایمپلنت های کیفیت و قیمت مناسب قرار می گیرد. این شرکت بیش از 12 نوع ایمپلنت تولید می کند و محصولات این شرکت در 12 کشور توزیع شده است.

5- ایمپلنت بایوتم

ایمپلنت بایوتم یک ایمپلنت کره ای با کیفیت بالا و هزینه بسیار مناسب می باشد که در سال 2008 در بوسان کره تاسیس و 2009 موفق به دریافت گواهینامه ce شده است.

6- ایمپلنت اوستم

اوستم یکی دیگر از ایمپلنت های با کیفیت کره ای می باشد که در سال 1997 تاسیس شده و دفتر مرکزی آن در سئول قرار داد. ایمپلنت اوستم در سال های 2001 و 2002 موفق به دریافت گواهینامه های fda و ce شده است. این شرکت بیش از 24 نوع ایمپلنت دارد و محصولات آن در بیش از 70 کشور توزیع شده است.

7- ایمپلنت مگاژن

ایمپلنت مگاژن یک ایمپلنت کره ای است که در سال 2002 تاسیس شده است. این شرکت بیش از 18 نوع ایمپلنت تولید کرده است و محصولات آن در 88 کشور توزیع شده اشت. دفتر مرکزی آن در شهر دایگو کره است.

8- ایمپلنت نئودنت

ایمپلنت نئودنت که در سال 1993 در برزیل تاسیس و در سال 2012 توسط شرکت اشترومن خریداری شده است. این شرکت بیش از 30 نوع ایمپلنت تولید کرده و محصولات آن در  62 کشور توزیع شده است.

9- ایمپلنت ای سی ایکس

ایمپلنت icx یک ایمپلنت آلمانی با کیفیت است که در سال 2004 تاسیس شده است و محصولات آن در بیش از 52 کشور توزیع شده است.

قیمت بهترین نوع ایمپلنت چقدر است ؟

بهترین ایمپلنت دندان توسط متخصص ایمپلنت با بررسی شرایط فرد تعیین شده و در فرد به فرد متفاوت می باشد. اگر می خواهید درباره قیمت بهترین ایمپلنت دندان مطلع شده و با مشاوره رایگان با بهترین ایمپلنت مخصوص شما آشنا شوید، می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

» قیمت بهترین نوع ایمپلنت

بهترین ایمپلنت ساخت کدام کشور است ؟

بهترین ایمپلنت از نظر کشور سازنده و کیفیت ایمپلنت های سوئیسی و آمریکایی هستند و بهترین ایمپلنت از نظر ارزش خرید و قیمت مناسب ایمپلنت های کره ای هستند.

بهترین ایمپلنت ساخت کدام کشور است ؟
بهترین ایمپلنت ساخت کدام کشور است ؟

البته در انتخاب برند ایمپلنت دندان باید در نظر داشته باشید، صرفا کشور سازنده آن نشان از کیفیت آن ندارد و هر کشور می تواند انواع برند های معتبر و غیر معتبر دارد. حتما قبل از انجام ایمپلنت دندان درباره کیفیت و اصالت برند سازنده آن تحقیق فرمایید. در ادامه ما بهترین برندهای ایمپلنت هر کشور که در ایران موجود هستند را به شما معرفی می کنیم.

بهترین ایمپلنت سوئیسی

کشور سوئیسی یکی از کشورهای پیشرو در تولید ایمپلنت می باشد و برندهای ایمپلنت با کیفیتی در این کشور مشغول فعالیت هستند. برخی از بهترین برند های ایمپلنت سوئیسی اعم از : اشترومن – اس ای سی – اس پی ای – آیرس

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ایمپلنت سوئیسی می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

قیمت ایمپلنت سوئیسی

بهترین ایمپلنت آمریکایی

کشور آمریکا در صنعت تولید تجهیزات پزشکی با کیفیت در جهان مشهور می باشد و صنعت ایمپلنت سازی آن نیز این قاعده مستثنی نمی باشد. برخی از بهترین ایمپلنت های آمریکایی با کیفیت اعم از : زیمر – نوبل بایوکر- آستراتک

بهترین ایمپلنت کره ای

کشور کره امروزه دارای برند های متعددی در تولید ایمپلنت هستند و با پیشرفت زیادی که داشته اند می توان کیفیت برخی از برند های آن را با برندهای اروپایی مقایسه کرد. ایمپلنت های کره ای در کنار کیفیت مناسب از هزینه بسیار خوبی برخوردار هستند.

برخی از بهترین برند های ایمپلنت کره ای اعم از بایوتم – مگاژن – آستم – اوست – دیو

بهترین ایمپلنت آلمانی

ایمپلنت های آلمانی را می توان یک ایمپلنت با کیفیت و با هزینه مناسب تر از ایمپلنت آمریکایی و سوئیسی نامید. برخی از بهترین برند های ایمپلنت آلمانی اعم از آرگون – جنرال – ای سی ایکس – بگو

بهترین ایمپلنت ایرانی

امروزه کارخانه های مختلفی در کشور عزیزمان به تولید ایمپلنت دندان می پردازند و می توانیم بگوییم یکی از بهترین ایمپلنت های ایرانی، ایمپلنت 3a می باشد.

طریقه شناخت و انجام بهترین ایمپلنت

بهترین ایمپلنت دندان برای هر فرد می تواند وابسته به شرایط بی دندانی، بودجه و میزان حساسیت او در درمان متفاوت باشد. در ادامه می توانید روش های متفاوتی برای شناخت بهترین ایمپلنت معرفی می کنیم :

1- مشورت با متخصص ایمپلنت

2- مشاوره با افرادی دیگر ایمپلنت موفق انجام داده

3- تحقیق درباره برند سازنده ایمپلنت و مشاهده وب سایت آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری