3

بررسی قیمت ایمپلنت دندان در کشور ترکیه (سال 2021)

 

قیمت ایمپلنت دندان در کشور ترکیه

سوالات مهم   قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه چقدر است؟ آیا هزینه دندانپزشکی و کاشت دندان در ترکیه به صرفه است؟ برای کاشت ایمپلنت دندان در ترکیه چقدر باید هزینه کنم؟ هزینه ایمپلنت دندان در ایران بهتر است یا ایمپلنت دندان در ترکیه؟ 

اینها بخشی از سوالات افرادی است که نیاز به کاشت ایمپلنت دندان دارند، افرادی که به کشور ترکیه رفت و آمد دارند یا بستگانی را در کشور ترکیه دارند همیشه هنگام مراجعه به کلینیک دندانپزشکی روشا سوالاتی همچون سوالات فوق را می پرسند. ما در این مطلب میخواهیم بصورت کامل قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه را مورد بررسی قرار دهیم با ما همراه باشید.

قیمت ایمپلنت در ترکیهایمپلنت دندان در ترکیه

ایمپلنت دندان در کشور ترکیه 

افرادی که دندانی را از دست میدهند قطعا با گزینه کاشت ایمپلنت دندان روبرو خواهند شد زیرا روش کاشت ایمپلنت روشی کاملا مطمئن و دائمی برای جایگزینی دندان از دست رفته است.

اغلب افراد، هنگامی که کاشت ایمپلنت دندان انجام میدهند با موفقیت روبرو میشوند و 5 درصد احتمال دارد بنا به دلایل مختلفی کاشت ایمپلنت دندان آن ها با شکست روبرو شود. اغلب افراد میتوانند گزینه مناسبی برای کاشت ایمپلنت دندان باشند مگر دسته خاصی از افراد که بهتر است از این روش استفاده نکنند.

دسته خاصی از افراد که بهتر است از این روش استفاده نکنند.

مهم افرادی که دیابت کنترل نشده دارند، سیگار و دخانیات شدید استعمال میکنند، دارای بیماری های سیستم ایمنی بدن هستند و یا دارای پوکی استخوان شدید هستند گزینه مناسبی برای کاشت ایمپلنت دندانی نیستند زیرا ممکن است درمان این افراد و کاشت ایمپلنت آنها با موفقیت روبرو نشود.

ایمپلنت آسان حق شماست. مشاوره رایگان و پرداخت قسطی
همچنین در کلینیک دندانپزشکی روشا در جنت آباد شرایط ویژه ای را برای شما عزیزان در خصوص کاشت ایمپلنت دندان در نظر گرفته ایم. مشاوره رایگان به همراه پرداخت قسطی در طرح ویژه دندانپزشکی روشا

در این طرح ویژه علاوه بر تخفیف ویژه قیمت ایمپلنت دندان در تهران، روش پرداخت اقساطی ایمپلنت دندان را براش شما در قرارداده ایم که در روش ایمپلنت دندان قسطی می توانید بهترین برندهای ایمپلنت دندان را با قیمتی مناسب و به روش اقساطی انجام دهید.

از طریق فرم زیر میتوانید برای مشاوره رایگان و رزرو وقت اقدام کنید تا مشاوران ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند. 

 

قیمت ایمپلنت دندان قسطی

 برخی از افراد نیز به دلیل قیمت ایمپلنت دندان از این روش صرف نظر میکنند که متاسفانه این باور کاملا غلط است زیرا هنگامی که شما کاشت ایمپلنت دندان را انتخاب میکنید و روند کاشت آن را انجام میدهید تا مدت ها بعد دیگر نیاز به ترمیم آن نخواهید داشت.

قیمت ایمپلنت دندان را میتوان بر اساس فاکتورهای متفاوتی به دست آورد. منطقه جغرافیایی یکی از عوامل مهمی است که میتواند بر قیمت ایمپلنت تاثیر گذار باشد برای مثال قیمت ایمپلنت در ترکیه با قیمت ایمپلنت در ایران میتواند متفاوت باشد به دلیل اختلاف ارزش پولی کشورها قیمت ایمپلنت وارد شده نیز متفاوت است. با ما همراه باشید تا در ادامه مقاله همه عواملی که باید در رابطه با قیمت ایمپلنت دندان مورد توجه قرار بگیرد را شرح دهیم.

 

ایمپلنت دندان در ترکیه

هزینه ایمپلنت در ترکیه

 

مطالبی که در این مقاله مطالعه خواهید کرد طبق سر فصل‌های زیر به شما ارائه می‌گردد:

 

قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه یا ایران بهتر است؟ 

همانطور که میدانید موادی که در دندانپزشکی مورد استفاده قرار میگیرد دارای تنوع بسیار بالایی بوده که همین مورد میتواند در هزینه هایی که برای یک روند درمانی باید صرف شود تاثیر گذار است.

ایمپلنت دندان نیز از این قضیه مستثنا نبوده و این اختلاف هزینه ها میتواند بر قیمت ایمپلنت دندان نیز تاثیر گذار باشد. برای مثال افرادی هستند که دچار دیابت هستند و باید برای کاشت ایمپلنت آن ها یک سیستم خاصی به کار گرفته شود که این روند میتواند هزینه بالاتری برای آن ها به ارمغان بیاورد.

ایمپلنت دندان به صورت پیش فرض دارای جنس فلزی تیتانیوم است که اغلب افراد حساسیتی نسبت به آن ندارند زیرا خاصیت زیست سازگار دارد. اما برخی از افراد هستند که به این نوع فلز حساسیت نشان داده‌اند و متاسفانه باید از ایمپلنتی که از جنس سرامیک است استفاده کنند. طبیعی است که ایمپلنت سرامیکی قیمت بالاتری نسبت به ایمپلنت فلزی تیتانیوم دارد.

در صورتی که دچار این مشکل باشید تقریبا موقعیت جغرافیایی حذف شده و قیمت ایملپنت دندان در ترکیه یا هر کشور دیگری که اقدام به کاشت ایمپلنت کنید قطعا مستلزم صرف هزینه بالاتری هستید.

 

قیمت ایمپلنت دندان در استانبول

 

انواع ایمپلنت دندان در ترکیه

به صورت کلی ایمپلنت دندان دارای دو نوع اصلی است: ایمپلنت اندوستئال و ایمپلنت ساب پریواستیل که در واقع ایمپلنت در نوع اول باید درون استخوان قرار بگیرد. این روش روشی محبوب بین بیماران و پزشکان است و اغلب آن را توصیه میکنند.  ایمپلنت‌ دندان ها در واقع  ظاهری شبیه به یک پیچ سیلندر دارند که درون استخوان فک قرار میگیرند و نیاز است مدتی را برای بهبودی کامل بگذرانند.

ایمپلنت دندان نوع پریواستیل دارای قیمت و هزینه بالاتری نسبت به بقیه ایمپلنت ها می باشد.

البته این نوع بسیار محبوب نیاز به استخوانی دارد که دارای عمق و عرض کافی باشد و تراکم خوبی داشته باشد. روش دوم بدین صورت انجام خواهد شد که ایمپلنت دندان در بالای استخوان در زیر خط لثه قرار بگیرد که این روش دارای قاب فلزی است و اگر شما دارای استخوان کافی برای کاشت نیستید بهتر است از این روش انتخاب کنید و البته روش پریواستیل دارای قیمت و هزینه بالاتری نسبت به روش مشابه خود است. پیش از انجام ایمپلنت دندان همانطور که میدانید نیاز به یک عکسبرداری است که اگر تصویر برداری شما با اشعه ایکس انجام شود قطعا بسیار دقیق تر خواهد بود و البته مستلزم پرداخت هزینه بیشتری است.

 

چه افرادی مناسب کاشت ایمپلنت دندان در ترکیه هستند؟

  • اشخاصی که از سلامت لثه خوبی برخوردار باشند.
  • افرادی که تراکم استخوان و کیفیت استخوان کافی داشته باشند.
  • یک یا تعدادی دندان (مقدار دندان های از دست داده زیاد نباشد) نداشته باشند.
  • افرادی که دارای بیماری های زمینه ای مثل دیابت، پوکی استخوان، بیماری های قلبی و غیره نباشند.

 

قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه 

به دلیل وجود خدمات درمانی فوق العاده در کشور ترکیه، این کشور جزو اولین انتخاب های مردم ایران برای سفرهای درمانی است. نزدیک بودن این کشور از لحاظ جغرافیایی به ایران یکی دیگر از دلایل انتخاب برای سفرهای درمانی می باشد. خدمات دندانپزشکی در کشور ترکیه دارای کیفیت بالایی می باشد و هزینه دندانپزشکی و قیمت ایمپلنت دندان در ترکیه نسبت به کشور های اروپایی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

 

عواملی که بر قیمت ایمپلنت تاثیر گذار هستند:

عوامل مختلفی میتواند بر قیمت ایمپلنت دندان تاثیر گذار باشد که البته دنیای این عوامل بسیار گسترده است و ما قصد داریم در ادامه این مقاله عوامل تاثیر گذار بر قیمت ایمپلنت را بیان کنیم.

 

روش کاشت ایمپلنت دندان روشی است برای اصلاح طرح لبخند که قطعا هزینه بالایی باید صرف آن شود و علت این است که اصلاح طرح لبخند درصد بسیار بالایی به میزان مهارت پزشک بستگی دارد. پس بهتر است برای انجام این روش هرگز به دنبال پزشکی که مبلغ کمتری برای انجام میگیرد نباشید زیرا روندی کاملا تخصصی بوده و بسیار حائز اهمیت است و گاهی مراجعه به پزشکی که قیمت بسیار پایینی برای این جراحی تعیین میکند میتواند نتایج غیر قابل بازگشتی برای شما به بار آورد. همیشه تجهیزات و تکنولوژی که توسط پزشک به کار گرفته میشود میتواند تاثیر بسیار زیادی بر قیمت این نوع کاشت داشته باشد برای مثال استفاده از دستگاه های تراش دیجیتالی، اسکن دیجیتال و موتورهای ایمپلنت پیشرفته دستگاه های هزینه بری هستند که قطعا به میزان هزینه لازم جهت انجام این روش میافزایند.

 

 

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .