ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت فرانسوی

امروزه ایمپلنت های دندانی دارای مارک و کارخانه های مختلفی هستند که هر کدام از این برند ها در کشور های ساخته می شوند. امروزه کشور های مختلف اروپایی به تولید ایمپلنت می پردازند که یکی از آنها ایمپلنت فرانسوی می باشد.

در این مقاله به بررسی کامل برند های فرانسوی در ایران می پردازیم و می توانید از قیمت ایمپلنت این کشور نیز مطلع شوید.

ایمپلنت فرانسوی چیست ؟

امروزه برندهای زیادی مشغول به تولید ایمپلنت با کیفیت و هزینه متفاوت هستند و معمولا به اصطلاح به بسیاری از ایمپلنت ها به نام کشور سازنده آن نیز شناخته می شوند. در صورتی که مبدا برند سازنده ایمپلنت در کشور فرانسه باشد، با نام ایمپلنت فرانسوی شناخته می شود.

قیمت ایمپلنت فرانسوی

قیمت ایمپلنت فرانسوی در سال 1403 به طور میانگین مبلغ 9.000.000 الی 16.500.000 تومان به ازای هر واحد به همراه روکش، جراحی و تمام موارد لازم می باشد که ایمپلنت های فرانسوی نیز شامل ضمانت نیز می باشد.  

هزینه ایمپلنت فرانسوی به نسبت سایر ایمپلنت های اروپایی مانند سوئیسی و آلمان به صرفه تر خواهد بود و ایمپلنت فرانسوی قیمت بیشتری به نسبت ایمپلنت کره ای دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره قیمت ایمپلنت آلمانی، سوئیسی، آمریکایی، فرانسوی و… به همراه هزینه های جانبی می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

بیشتر بخوانید » قیمت ایمپلنت 1403

مزایا و معایب ایمپلنت فرانسوی

ایمپلنت دندان به خودی خود مزایای بسیار زیادی دارد اما در این بخش از مقاله فقط به مزایای ایمپلنت های فرانسوی می پردازیم و اگر می خواهید از مزایا و معایب ایمپلنت دندان با خبر شوید، می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

بیشتر بخوانید » مزایا و معایب ایمپلنت

مزایا و معایب ایمپلنت فرانسوی
مزایا و معایب ایمپلنت فرانسوی

مزایای ایمپلنت فرانسوی

 • هزینه به صرفه تر به نسبت ایمپلنت های سوئیسی، آمریکایی، آلمانی و ….
 • ایمپلنت اروپایی
 • کیفیت مناسب

معایب ایمپلنت فرانسوی

 • هزینه بیشتر به نسبت ایمپلنت های کره ای
 • دسترسی به قطعات لازم ممکن است در برخی موارد با مشکل مواجه شود

کیفیت و دوام ایمپلنت فرانسوی

در این مورد نکته اولی که باید بدانید این است که برای تشخیص میزان کیفیت ایمپلنت نمی توان تنها فاکتور کشور سازنده آن را در نظر گرفت و میزان کیفیت در هر برند متفاوت می باشد.

به طور کلی ایمپلنت فرانسوی کیفیتی اروپایی رو به شما ارائه می دهد اما به نسبت کشور های پیشرو این صنعت همچون سوئیس، آمریکا و آلمان کیفیت کمتری دارد و به همان میزان نیز از نظر هزینه نیز به صرفه تر خواهد بود.

همچنین میزان دوام ایمپلنت به به موارد متفاوتی اعم از وضعیت کیفیت استخوان و لثه، میزان کیفیت برند، میزان تخصص پزشک و میزان مراقبت فرد بستگی دارد و نمی توان طول عمر دقیق برای ایمپلنت های فرانسوی در نظر گرفت. اگر می خواهید درباره طول عمر ایمپلنت دندانی بیشتر بدانید، می توانید از صفحه زیر دیدن فرمایید.

بیشتر بخوانید » طول عمر ایمپلنت دندان

انواع برند ایمپلنت فرانسوی

امروزه برند های مختلفی با تکنولوژی، کیفیت و هزینه متفاوتی مشغول به تولید ایمپلنت دندان هستند و باید در نظر داشته باشید که هر برند را نباید صرفاً با کشور سازنده آن مورد قضاوت قرار داد و هر کشور می تواند دارای برند معتبر و غیر متغیر باشد.

انواع برند ایمپلنت فرانسوی
انواع برند ایمپلنت فرانسوی

برخی از مارک های ایمپلنت فرانسوی :

ایمپلنت فرانسوی globald

ایمپلنت فرانسوی گلوبال دی ( GlobalD ) در سال 2012 از ادغام دو شرکت SERF و TEKKA در فرانسه تاسیس شد. این شرکت بیش از 6 نوع ایمپلنت تولید کرده و محصولات در بیش از 32 کشور مورد استفاده قرار می گیرد.

دفتر مرکزی ایمپلنت گلوبال دی در شهر بریگنی قرار دارد و بیش از 1.400.000 ایمپلنت به فروش رسانده است.

قیمت ایمپلنت گلوبال دی

قیمت ایمپلنت فرانسوی گلوبال دی به طور میانگین 16.000.000 الی 20.000.000 تومان به همراه روکش و ضمانت می باشد.

انواع ایمپلنت globald

 1. TWINKON 4
 2. TWINKON
 3. The 3.0
 4. EVL
 5. IN-KONE

ایمپلنت فرانسوی idi

ایمپلنت ای دی ای ( idi ) یک ایمپلنت فرانسوی است که در سال 1987 تاسیس شد که دفتر مرکزی آن در مونتروی قرار دارد و محصولات این برند امروزه در بیش از 15 کشور توزیع شده است. idi بیش از 12 ایمپلنت مختلف برای شرایط استخوانی مختلف دارد که می تواند تمام طیف و نیاز های جراحی فراهم کند.

قیمت ایمپلنت فرانسوی IDI

قیمت ایمپلنت فرانسوی IDI به طور میانگین 10.000.000 الی 14.000.000 تومان به ازای هر واحد است که این قیمت ها وابسته به میزان تخصص پزشک، نوع روکش، نوع فیکسچر IDI متغیر می باشد.

انواع ایمپلنت فرانسوی IDI

برخی از انواع فیکسچر های ایمپلنت idi :

 • BIO  
 • MAX  
 • CAM ST
 • ALL  
 • SLIM  
 • ID3

ایمپلنت فرانسه tbr

ایمپلنت تی بی ار ( tbr ) توسط یک گروه دندانپزشک از سر تا سر جهان در فرانسه در سال 1987 تاسیس شد و این شرکت بیش از 17 نوع ایمپلنت دندان برای شرایط و سطوح ایمپلنت مختلف تولید کرده است. محصولات این شرکت امروزه در بیش از 34 کشور توزیع شده و مورد استفاده قرار می گیرد.

دفتر مرکزی این شرکت در شهر تولوز فرانسه قرار دارد و معروف ترین محصول این شرکت ایمپلنت z1 می باشد که به صورت ترکیبی از دو ماده زیرکونیا و تیتانیوم ساخته شده است. این ایمپلنت از سال 2000 تولید شده و به گفته شرکت ایمپلنت tbr درصد موفقیت این فیکسچر نزدیک به 98.6% می باشد.

قیمت ایمپلنت فرانسوی TBR

قیمت ایمپلنت TBR به طور میانگین 10.000.000 الی 15.000.000 تومان به ازای هر واحد می باشد که این ایمپلنت کیفیت مناسبی داشته و ساخت کشور فرانسه می باشد.

انواع ایمپلنت فرانسوی TBR

انواع فیکسچر های ایمپلنت tbr :

 • Z1
 • BL
 • Baby

ایمپلنت بایوتک فرانسه

ایمپلنت فرانسوی بایوتک ( Biotech Dental ) در سال 1987 تاسیس شده است و محصولات آن 17 نوع مختلف در بیش از 13 کشور توزیع شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

ایمپلنت فرانسوی etk

ایمپلنت فرانسوی یوروتکنیکا ( Euroteknika ) در سال 1992 در فرانسه فعالیت خود را آغاز کرده است و بیش از 27 مدل ایمپلنت مختلف تولید می کند. محصولات ایمپلنت یوروتکنیکا که به نام مخفف etk نیز شناخته می شود، در بیش 13 کشور توزیع شده است و دفتر مرکزی آن در شهر سالانچ قرار دارد.

ایمپلنت فرانسوی mib

ایمپلنت فرانسوی mib فعالیت خود را در سال 1999 آغاز کرده است و هدف خود را به تولید ایمپلنت های به صرفه و با کیفیت برای خاورمیانه بنیان گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نظرات کابران

مقالات پربازدید

قیمت ایمپلنت دندان چقدر است ؟

به طور کلی قیمت ایمپلنت دندان در تهران سال 1401 به صورت حدودی 6,000,000 الی 20,000,000 میلیون تومان به ازای هر واحد وابسته به شرایط ، نوع و برند متغیر می باشد.

ایمپلنت دندان چیست ؟

ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن دندان از دست رفته استفاده می شود. این درمان دارای بالاترین طول عمر ، استحکام و بیشترین شباهت به دندان طبیعی می باشد. در ایمپلنت دندان پایه از جنس تیتانیوم در درون استخوان فک قرار میگیرد و نقشی شبیه به ریشه دندان را دارا می باشد.

قیمت کامپوزیت دندان چقدر است ؟

قیمت کامپوزیت دندان به ازای هر واحد در حدود 500.000 هزار تومان الی 3.000.000 میلیون تومان می باشد که این هزینه وابسته به برند ، کیفیت و تخصص پزشک متفاوت می باشد.

کامپوزیت دندان چیست ؟

کامپوزیت دندان یک درمان ترمیمی و زیبایی است که برای پر کردن دندان و یا برای تغییر فرم و رنگ دندان استفاده می شود.

قیمت لمینت دندان چقدر است ؟

قیمت لمینت دندان در تهران بستگی به نوع متریال مصرفی، محلی که در آن لمینت دندان انجام می دهید و نیز تعداد لمینت مورد نیاز، از 1.000.000 تا 10.000.000 متغیر میباشد.

لمینت دندان چیست ؟

لمینت دندان پوسته نازک و سفارشی است که دندانپزشکان برای بهبود ظاهر در جلوی دندان ها قرار می دهند. ونیرها می توانند دندان های لکه دار، بریده شده و ناهموار را پنهان کنند.

تماس فوری