3

مراقبت ایمپلنت

ایمپلنت دندانی یک روش درمانی برای مشکل بی دندانی است. ایمپلنت دندانی از یک پایه تیتانیوم ساخته می شود که در استخوان فک جای گذاری می شود. این پایه حکم ریشه دندان را دارد و پس از مدتی زمانی به استخوان فک جوش می خورد سپس روکش دندان بر روی آن سوار شده و ایمپلنت کامل می شود

مراقبت ایمپلنت

ایمپلنت دندانی یک جایگزین بسیار مناسب برای دندان های از رفته است و دندان های مصنوعی می باشد. ایملپنت دوام همیشگی دارد و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. تکلم و صحبت کردن آسان می باشد و دندان های مجاور آن سالم می ماند و از تحلیل رفتن استخوان فک جلوگیری می شود. ایمپلنت استحکام بسیار بالایی است و به اندازه یک دندان واقعی قدرت دارد و باعث زیبایی بسیار زیادی در دهان می شود.

چه مراقبت هایی باید از ایمپلنت شود

مراحل کاشت ایمپلنت

برای کاشتن ایمپلنت ابتدا باید بررسی های لازم شرایط دندان ها و فک توسط متخصص به وسیله عکس های مخصوص انجام شود سپس در یک مرحله جراحی لثه دندان باز شده و پایه تیتانیومی در استخوان قرار داده می شود و بعد از آن روی لثه بسته شده و توسط متخصص بخیه می شود. حدود سه الی شش ماه طول می کشد تا پایه تیتانوم به استخوان جوش بخورد. پس از جوش خوردن استخوان به پایه، متخصص یک قالب سه بعدی از دهان می گیرد و آن را به لابراتوار ها مخصوص دندان پزشکی می فرستد تا روکش ایمپلنت برای دندان ساخته شود. روکش ها و پروتز ها ایملپنت با توجه به راحتی، جنس و زیبایی با یکدیگز متفاوت هستند.

implant cleaning

ایمپلنت های دندانی باید مانند دندان های واقعی تمیز شوند. رعایت بهداشت دهان و دندان مهم ترین نکته مراقبت از ایملپنت می باشد و از فرود باکتری ها، تورم و عفونت لثه جلوگیری می کند. بهتر است برای حفظ و نکهداری ایمپلنت ها از خمیر دندان مخصوص ایمپلنت، مسواک های مخصوص، نخ دندان و دهان شویه استفاده شود. رعیایت بهداشت دهان باعث می شود که گردش خود در دهان و لثه ها به صورت کامل انجام شود.

انجام عمل ها و جراحی های مختلف قبل از درمان مانند جراحی سینوس لیفت دارای مراقبت ها خاص خود می باشد

برای خواندن مقاله کامل درباره سینوس لیفت کلیک کنید.

قیمت ایمپلنت

ایمپلنت ها دارای قیمت های متفاوتی نسبت یه یک دیگر می باشند. قیمت ایمپلنت به متخصص، برند های ایملپنت و جراحی های لازم آن بستگی دارد

برای اطلاع از قیمت ایمپلنت با شماره 44624157 تماس بگیرید و یا با شماره 09307777221 تماس بگیرید یا در واتس آپ یا تلگرام با ما ارتباط برقرار کنید .

برای اطلاع دقیق از قیمت ایمپلنت به مقاله زیر مراجعه کنید .

قیمت ایمپلنت

    نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .