3

ایمپلنت ( قیمت ایمپلنت)

فهرست مطالب ایمپلنت دندان

(دسترسی سریع)

قیمت ایمپلنت
مراحل ایمپلنت
مزایا و معایب ایمپلنت
متخصص ایمپلنت
اجزای ایمپلنت
آیا ایمپلنت درد دارد ؟
عوارض ایمپلنت
اوردنچر
بریج بهتر است یا ایمپلنت

ایمپلنت دندان

ایمپلنت

قیمت ایمپلنت سال 99

مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت بدون درد
جدول قیمت گروه پر طرفدار ترین ایمپلنت ها
نام برند ایمپلنت کشور سازنده قیمت ایمپلنت ضمانت
SNU 1/800/000 5 سال
Sewon medix 1/800/000 5 سال
Cmi 1/800/000 5 سال
Icx 2/800/000 10 سال
iti(Titanium) اشترومن 3/800/000 15 سال
مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت بدون درد
جدول قیمت ایمپلنت گروه TOP LEVEL
نام برند ایمپلنت کشور سازنده قیمت ایمپلنت ضمانت
Zimmer 5/800/000 مادام العمر
iti (roxalid active) اشترومن 5/800/000 مادام العمر
مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت بدون درد
جدول قیمت گروه رایج ترین ایمپلنت ها
گروه نام برند ایمپلنت کشور سازنده قیمت ایمپلنت ضمانت
ایمپلنت اقتصادی SNU 1/800/000 5 سال
Sewon medix 1/800/000 5 سال
Cmi 1/800/000 5 سال
ایمپلنت اروپایی Sic یا IHDE 2/800/000 10 سال
iti(Titanium) اشترومن 3/800/000 15 سال
Icx 2/800/000 10 سال
Idi 2/800/000 10 سال
Biomate 2/800/000 10 سال
ایمپلنت های top level iti (roxalid active) اشترومن 5/800/000 مادام العمر
Zimmer 5/800/000 مادام العمر
مرکز تخصصی ایمپلنت غرب تهران
کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا
09307777221
کاشت ایمپلنت بدون درد
جدول قیمت ایمپلنت های فوری ( یک روزه )
نام برند ایمپلنت کشور سازنده قیمت ایمپلنت تحویل روکش
Megagen 2/800/000 تحویل روکش موقت پس از جراحی
iti (roxalid active) اشترومن 5/800/000 تحویل روکش دائم پس از جراحی

هزینه روکش ایمپلنت

لازم به توضیح است قیمت ذکر شده در جدول بالا هزینه جراحی ایمپلنت می باشد و هزینه روکش ایمپلنت ( پروتز ایمپلنت ) نیز یک میلیون و سی صد هزار تومان می باشد .

قیمت ایمپلنت اقساطی :

هزینه درمان ایمپلنت در کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا ، به این صورت است 30% درصد از مبلغ ایمپلنت شما به صورت پیش پرداخت دریافت می شود .

باقی مانده هزینه به صورت ماهیانه در طول درمان از شما دریافت می شود.در صورت پرداخت نقدی 10 درصد از هزینه های درمان ایمپلنت کاسته می شود .

هزینه درمان های جانبی ایمپلنت :

درمانقیمت
جراحی سینوس لیفت 1/000/000 تا 2/000/000
پیوند استخوان400/000 تا 2/000/000
کشیدن دندان100/000 تا 300/000
جراحی دندان200/000 تا 500/000

هزینه های گفته شده در جدول بالا ، ممکن است برای انجام ایمپلنت نیاز شود که در کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا تمامی درمان ها و هزینه های ایمپلنت به صورت کاملا شفاف ، قبل از شروع درمان به بیمار ارائه می شود .

کاشت دندان

کاشت دندان

حتما شما هم بسیار زیاد در مورد نحوه ی کاشت دندان تحقیق و بررسی نموده اید. به چه راه هایی رسیده اید؟ آیا موفق شده اید اطلاعات لازم و کافی در هر زمینه ای بدست آورید؟ باید بگوییم ایمپلنت دندان یکی از روش های موثر و عالی برای کاشت دندان به شمار می رود.

ایمپلنت دندان در اصل به جایگزین کردن ریشه در فک انسان گفته می شود، که کمک می کند تا دندان پروتزی در محل مورد نظر خود قرار گیرد. با این عمل می توان جای خالی دندان هایی که از قبل کشیده شده است و یا خراب شده اند را پر نمود.

ایمپلنت دندان خود به تنهایی در اصل یک پایه محکمی است، که در جای دندان از دست رفته قرار می گیرد. این پایه دندان های ثابت یا متحرک را در برگرفته و جایگزینی مناسب برای دندان های شما به شمار می رود. از این رو اکثر افراد به دلیل استحکام بالای ایمپلنت، اقدام به انجام و استفاده از این عمل می نمایند. 

عملیات ایمپلنت دندان معمولا هم به صورت ایمپلنت تک دندان، و هم به صورت ایمپلنت تمام فک انجام می شود. البته باید بگوییم هر یک از این روش ها مراحل مخصوص به خود را دارند. 

مراحل ایمپلنت

مراحل ایمپلنت

باید بگوییم اولین سوالی که برای تک تک ما به وجود می آید این است که ایمپلنت چگونه انجام می شود؟. برای پاسخ به این سوال باید بگوییم مراحل مختلفی برای کاشت وجود دارد. این مراحل کاشت دندان یا ایمپلنت دندان بستگی به شرایط خاصی دارد. اصولا در روش متداول برای این عمل، حدود 5ماه زمان نیاز است.

مراحل ایمپلنت با عکس زمانی صورت می پذیرد که دکتر از شما بخواهد قبل از شروع مراحل درمان سی تی اسکن انجام دهید تا بتواند میزان استخوان موجود در فک شما و قدرت نگهداری از ایمپلنت دندان را تشخیص دهدتا در صورت نیاز قبل از کاشت ایمپلنت از پیوند استخوان در فک یا جراحی سینوس لیفت استفاده نماید. . شما می توانید به صورت فیلم یا از طریق ویدئو مراحل کاشت ایمپلنت را مشاهده نمایید. 

این که دقیقا مراحل کاشت ایمپلنت چه قدر طول می کشد، بسته به تشخیص پزشک شما دارد. ممکن است میزان استخوان فک شما قادر به نگهداری ایمپلنت دندان نباشد. در این صورت نیاز به پیوند استخوان در فک خود پیدا میکنید یا سینوس های شما بر اثر بی دندانی به سمت پایین امده باشد که در این صورت هم قبل از کاشت ایمپلنت نیاز به جراحی سینوس لیفت دارید.

اما همانطور که بیان نمودیم به طور معمول و در روش متداول مراحل کاشت و تحویل دندان  حدود 5ماه زمان می برد.

مزایا و معایب ایمپلنت

مزایا ایمپلنت دندان

ایمپلنت یا کاشت دندان دارای مزایای بسیار زیادی است و بدون شک بهترین راه برای داشتن دندانهایی طبیعی و با ریشه می باشد اما کاشت ایمپلنت هم مانند تمامی درمان ها اگر توسط متخصص و دندانپزشک حرفه ای و با تجربه انجام نشود و یا به مراقبتها و توصیه های متخصص پس از جراحی توجه نشود میتواند معایبی هم به همراه داشته باشد. از آن رو  ما در این بخش به هر یک از این موارد خواهیم پرداخت.

مزایای ایمپلنت و کاشت دندان معایب ایمپلنت و کاشت دندان
بهبود ظاهر: باید بگوییم یکی از مهمترین مزایا ایمپلنت دندان داشتن ظاهری بهتر است. عفونت پیچ ایمپلنت: یکی از معایب احتمالی کاشت دندان عفونت پیچ ایمپلنت است.
آسایش بیشتر: مشکلات بسیاری که دندان مصنوعی به همراه داشت از بین رفته و افراد به آرامش بیشتری می رسند.  هزینه : یکی دیگر از معایب استفاده از ایمپلنت دندان، هزینه بالای این نوع از کاشت دندان نسبت به دندان مصنوعی می باشد.
افزایش اعتماد به نفس: استفاده از ایمپلنت دندان منجر می شود تا افراد با اعتماد به نفس بیشتری لبخند بزنند و تعاملات اجتماعی قویتری پیدا کنند. ترمیم مجدد ایمپلنت: در بعضی موارد کاشت دندان پس از 15 سال به ترمیم مجدد نیاز پیدا میکند. زیرا نوک دندان های فک بالا بعد از این مدت کمی پایین می آیند.
بهبود ادای کلمات: دندان های مصنوعی معمولا سر می خورند اما ایمپلنت این مشکلات را در بر نخواهد داشت و مانند دندان طبیعی عمل میکند. لق شدن مختصر دندان: این مسئله به ندرت تقریبا سه هفته تا یک ماه بعد از ایمپلنت دندان رخ می دهد که مشکل خاصی بوجود نمی اورد.
بهبود بهداشت دندان و دهان: استفاده از ایمپلنت منجر می شود تا امکان رسیدگی به بهداشت دندان ها بسیار آسان تر شود. ایجاد درد بعد از کاشت: این مسئله موقتی است و بستگی به مهارت متخصص شما در انجام جراحی و آستانه درد شما دارد.
غذا خوردن آسان تر: کسانی که اقدام به ایمپلنت دندان می کنند، نسبت به کسانی که دندان مصنوعی دارند خیلی راحتتر غذا می خورند. تورم و کبودی بعد از کاشت: برخی از افراد ممکن است بعرازجراحی با تورم یا کبودی در ناحیه استخوان فک خود مواجه شوند که جای نگرانی نیست و برطرف می شود.
دوام ایمپلنت: مسلما دوام این نوع کاشت دندان به مراتب بیشتر از روش های دیگر است و می توانید در صورت مراقبت صحیح  مادام العمر از داشتن آن لذت ببرید. احساس بی حسی در لب: در حالتی که ارتفاع استخوان فک پایین کم باشد معمولا بیمار با احساس بی حسی در لب مواجه می شود.
راحتی استفاده از دندان: با ایمپلنت می توانید مطمئن باشید که دندان های شما به هیچ عنوان از دهانتان خارج نمی شوند. از این رو استفاده از ان ها راحت تر خواهد بود. شکسته شدن ایمپلنت دندان: خیلی به ندرت ممکن است پس از کاشت، ایمپلنت دچار شکستگی شود که باید به متخصص خود مراجعه کنید.

با تمام این تفاسیر متوجه می شویم که ایمپلنت خوب است یا نه؟ زیرا با فهمیدن مضرات و فواید ایمپلنت می توانیم به راحتی به پاسخ این سوال برسیم. بدون شک ایمپلنت دندان بهترین درمان برای جایگزین کردن و رفع مشکل بی دندانی می باشد.در کلینیک تخصصی روشا درمان ایمپلنت توسط بهترین متخصص لثه یابهترین متخصص فک و صورت  یا بهترین متخصص ایمپلنت یا کاشت دندان با دارا بودن بهترین و به روزترین تجهیزات روز دندانپزشکی انجام میشود.

انواع ایمپلنت

انواع ایمپلنت

معمولا ایمپلنت های دندان بر حسب روشی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد، به دو روش دو مرحله ای و تک مرحله ای دسته بندی می شوند.  

ایمپلنت های دو مرحله ای در اولین مرحله با جراحی فک و بخیه زدن لثه آغاز می شوند. پس از مدتی که تقریبا چند ماه طول می کشد، یک جراحی جزئی مجددا برای ترمیم لثه و چسباندن کناره های لثه جهت ایمپلنت دندان نیز انجام می شود. 

ایمپلنت Endosteal (Endosseous) از جمله متداول ترین روش برای ایمپلنت های دو مرحله ای به شمار می رود. که در این روش از انواع پیچ های سیلندری یا تیغه ای برای ایمپلنت دندان استفاده می شود. 

در روش ایمپلنت تک مرحله ای معمولا یک ایمپلنت بلند را در استخوان فک قرار می دهند. باید ایمپلنت از سطح لثه بالاتر باشد. به این صورت پس از این که لثه بخیه زده شد، سر ایمپلنت بیرون می ماند و دیده می شود. اگر پس از چند ماه برای مشاهده سر ایمپلنت نیاز به جراحی باشد، از اباتمنت استفاده می شود.

از جمله متداول ترین و رایج ترین ایمپلنت دندان تک مرحله ای، می توانیم به ایمپلنت های Subperiosteal اشاره نماییم. باید بگوییم استفاده از این ایمپلنت برای کسانی که ارتفاع استخوان فکشان کافی نیست و نیاز به استفاده از دندان مصنوعی دارند نیز، مورد استفاده قرار می گیرد.

کلینیک دندان پزشکی تخصصی روشا با بهترین و متخصص ترین دکترهای دندانپزشک، به راحتی و با مقرون به صرفه ترین روش ایمپلنت دندان را انجام می دهند. باید بگوییم برای این عمل تجربه و مهارت بالایی نیاز است. مهارتی که تمامی متخصصین این کلینیک سالهاست با تجربه های بسیار به دست آورده اند.

برند ایمپلنت

برند ایمپلنت

ما معمولا به دنبال پاسخی برای این سوال هستیم که بهترین مارک ایمپلنت کدام است؟ زیرا با این هزینه ی بالایی که ما برای ایمپلنت دندان استفاده می کنیم، نیاز به مارک و برندی معتبر و عالی برای انجام این عملیات خواهیم داشت. 

این نکته را باید در نظر داشته باشید که برای انتخاب بهترین برند ایمپلنت دندان حتما نباید به کشور سازنده آن توجه داشته باشید. زیرا ممکن است یک کشور ایمپلنتی را با کیفیت عالی وارد بازار نماید، اما کارخانه های دیگری در همان کشور ایمپلنت های با کیفیت پایین تر یا بد تولد و وارد بازار کنند.

هر دو محصول برای یک کشور است. اما کیفیت این محصولات با یکدیگر متفاوت خواهد بود. همین مسئله منجر می شود تا شما با مشکلات بسیاری روبرو شوید. پس این که شما از از یک مرکز و کلینیک معتبر و مطمئن برای انجام ایمپلنت دندان استفاده کنید، می تواند از کشور سازنده ایمپلنت مهم تر باشد .بهتر است در زمان انجام این عملیات، حتما از افراد با تجربه و متخصص بهره مند شوید. افراد با تجربه در این زمینه مسلما می توانند به راحتی ایمپلنت مرغوب را شناسایی و مورد استفاده قرار دهند. 

مرکز تخصصی ایمپلنت روشا با استفاده از بهترین و معتبرترین برندهای ایمپلنت رضایت و اطمینان شما را جلب خواهد کرد،کافیست در فرم نوبتدهی سایت ثبت نام کنید یا با شماره تلفن 02144624156 و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید و برای مشاوره و ویزیت رایگان با متخصص به کلینیک روشا مراجعه کنید.

متخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت

اصولا بهترین متخصص های ایمپلنت افراد تحصیل کرده در این زمینه نیستند. می دانیم که دندان پزشکی با تجربه و مهارت بیشتر، همراه است. از این رو پزشک متخصص ایمپلنت باید علاوه بر تحصیلات عالی در این زمینه، از تجربه بالایی نیز برای ایمپلنت دندان برخوردار باشد.

کلینیک تخصصی دندانپزشکی روشا با داشتن بهترین متخصص ایمپلنت تهران از معتبرترین مراکز کاشت دندان به شمار می رود. دکتر صادق آقاجری یکی از متخصصین ایمپلنت کلینیک دندانپزشکی روشا می باشد که از بهترین متخصص لثه در ایران می باشد .مهارت و تجربه و تخصص ایشان منجر شده است تا در میان پزشکان معتبر نام ایشان نیز به چشم بخورد و بیماران ایشان همیشه از جراحی و مراحل کاشت دندان رضایت داشته باشند.برای اطلاعات بیشتر و یا مشاوره و ویزیت رایگان توسط متخصص کافیست با شماره تلفن 02144624156
و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید یا فرم نوبت دهی را تکمیل بفرمایید تا با شما تماس بگیریم.

دکتر متخصص پروتز ایمپلنت باید تجربه بالایی در زمینه پروتز ایمپلنت دندان داشته باشد. تنها در این صورت است که می تواند به بهترین شکل ممکن یک دندان ایده آل و رضایت بخش تحویل بگیرید.تمامی مراحل کاشت دندان اعم از کاشت ایمپلنت و مرحله بعدی که پروتز ایمپلنت می باشد در کلینیک مجهز دندانپزشکی روشا توسط بهترین دندانپزشکان انجام می شود.شماره تماس کلینیک دندانپزشکی روشا 02144624156

تجربه در کارهای عملی مسلما حرف اول را میزند. از این رو باید به دنبال دکتر متخصص جراحی ایمپلنت باشید که علاوه بر تحصیلات بالا  از تجربه و تخصص بالایی نیز در این زمینه برخوردار باشد. 

سن مناسب ایمپلنت

سن مناسب ایمپلنت

اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم که بهترین زمان برای ایمپلنت دندان چه سنی است؟ باید بگوییم اصولا افرادی اقدام به کاشت دندان می نمایند، که به دلایلی مختلفی دندان های طبیعی خود را از دست داده اند. اگر افراد زیر 18 سال نیز به این مشکل دچار شده اند، باید تا بعد از 18 سالگی صبر کنند. 

از این رو بعد از 18 سالگی تا هر زمان که بخواهید می توانید اقدام به کاشت و ایمپلنت دندان نمایید. زیرا کاشت دندان زیر 18 سال شدنی نیست. این افراد با رشد استخوانی خوب و مناسب فک روبه رو نشده اند. از این رو نمی توانند داوطلبان مناسبی برای کاشت دندان به شمار روند. 

ایمپلنت و کاشت دندان محدودیت سنی ندارد و تمامی افراد بعداز 18سالگی با هر سن و سالی می توانند از داشتن دندان طبیعی لذت ببرند.

طول عمر ایمپلنت

یکی از سوالاتی که معمولا بیماران و داوطلبان ایمپلنت از پزشکان خود میپرسند، این است که ایمپلنت چند سال دوام دارد؟ باید بگوییم زمان تقریبی برای طول عمر این روش کاشت دندان 20 سال برآورد شده است. اما این طول عمر می تواند با مراقبت صحیح شما بسیار افزایش یابد.

اگر نحوه نگهداری از دندان های ایمپلنت شده را بدانیم مسلما می تواند این دندان ها را برای مدت طولانی تری در دهان خودمان حفظ کنیم. باید حدالامکان چکاپ های منظمی را در دندانپزشکی داشته باشیم. یعنی هر 6 ماه برای چکاپ ایمپلنت دندان به دندانپزشکی مراجعه نماییم.

بهتراست که پس از هر بار مصرف غذا، روزی دو بار اقدام به مسواک زدن نماییم. از نخ دندان استفاده کردن نیز می تواند لازمه نگهداری بیشتر و بهتر از دندان های ایمپلنت شده باشد. تقریبا نگهداری از ایمپلنت دندان مشابه نگهداری از دندان های طبیعی می باشد.

اجزای ایمپلنت 

اجزای ایمپلنت

 ایمپلنت ها دارای اجزای مختلف و پیچیده ای نیستند. می توانیم به هر یک از این اجزا اشاره نماییم. اولین و مهمترین جزء در میان اجزای ایمپلنت دندان فیکسچر یا پایه است. این پایه که تقریبا شبیه به پیچ می باشد، در استخوان فک کاشته شده و در اصل نقش ریشه را برای دندان ایفا می کند.

دومین جزء از اجزای ایمپلنت اباتمنت است. این اباتمنت ها همچون پایه ای مجزا هستند که بر روی فیکسچر قرار گرفته و از طرف دیگر محلی برای قرار گرفتن و نگهداری روکش به شمار می روند. شاید باید بگوییم این جز، از اجزای اصلی در ایمپلنت دندان می باشد.

در انتها نیز روکش ها از اجزای ایمپلنت به شمار می روند. روکش ها نقش تاج دندان را بر عهده دارند. این روکش ها مانند دندان می مانند که بر روی اباتمنت قرار گرفته و شکل دندان به خود می گیرند. 

روکش ایمپلنت

پس از آن که دندان های خود را توسط بهترین پزشکان و متخصصین کلینیک دندان پزشکی روشا ایمپلنت نمودید، نیاز دارید که از روکش های مناسبی بر روی ایمپلنت دندان خود استفاده کنید.  اما از خودتان می پرسید کدام روکش ایمپلنت بهتر است؟ اصلا چند نوع روکش دندان برای ایمپلنت وجود دارد؟

باید بگوییم روکش های مختلفی بر روی ایمپلنت دندان انجام می شود. معمولا برای روکش تاج ایمپلنت از روش های قدیمی استفاده می شود. زیرا این روش هم مقرون به صرفه است و هم از نظر زیبایی در شرایط مطلوبی قرار دارد.

اصولا پیش از این که بیمار استفاده از دندان های ایمپلنت شده خود را آغاز نماید، پزشک باید درمورد پروتز ایمپلنت و نحوه نگهداری از دندان های بیمار، توضیحات و آموزش های لازم را ارائه نماید.

از این رو باید پزشک اموزش های لازم را در این زمینه به بیمار خود ارائه نماید. روکش هایی همچون روکش ایمپلنت زیرکونیا که از روکش های تمام سرامیک به شمار می روند، می توانند در کنار روکش ایمپلنت پی اف ام، برای دندان های ایمپلنت شده و حفاظت و نگهداری ان مناسب باشند.

مرکز ایمپلنت

افراد بسیاری در تهران هستند که هر روز به دنبال کلینیک تخصصی ایمپلنت هستند. شاید در هر خیابان یا کوچه ای دندانپزشکی وجود داشته باشد، اما این مسئله دلیل بر این نمی شود که تمامی این دندان پزشکی های بهترین کلینیک تخصصی ایمپلنت در تهران هستند. 

از این رو شما برای ایمپلنت دندان باید دنبال یک کلینیک تخصصی ایمپلنت در تهران باشید که از پزشکان ماهر و متخصص در این زمینه بهره مند می شود. از بهترین کلینیک های دندانپزشکی که می توانیم در تهران برای شما معرفی نماییم، کلینیک دندانپزشکی تخصصی روشا می باشد.

شما می توانید با اطمینان خاطر ایمپلنت دندان خود را به پزشکان و متخصصان این کلینیک بسپارید. شاید بهتر است این نکته را بدانید که دندان یکی از مهمترین اعضای بدن به شمار می رود. زیرا اگر شما از دندان مناسبی برخوردار نباشید قادر نخواهید بود به درستی اقدام به صرف غذا نمایید و داشتن دندانی زیبا از مهمترین عوامل برای داشتن ظاهری زیبا و اعتماد به نفس بالا می باشد.

درد ایمپلنت

درد ایمپلنت

معمولا بیشتر افرادی که به ایمپلنت دندان علاقه مند هستند، از ترس درد آن را انجام نمی دهند. اما باید این سوال را بپرسیم که آیا ایمپلنت درد دارد؟ یا این که درد ایمپلنت چه قدر است؟ کاشت  دندان نیز همچون هر نوع عمل دیگری با درد همراه است اما قابل تحمل می باشد.

درد ایمپلنت دندان معمولا درد کاشت ایمپلنت است. زمانی که فرد اقدام به ایمپلنت می نماید نیاز به جراحی دارد. این درد اصولا به میزان دردی است که در حین دندان کشیدن احساس می کنید. زیرا لازم است تا لثه برش خورده و ایمپلنت در استخوان فک قرار گیرد. اما اگر توسط متخصص با مهارت و تجربه بالا انجام شود قطعا درد ازاردهنده ای احساس نخواهید کرد.

اما در برخی موارد درد پس از جراحی ایمپلنت بروز می کند. اصولا این درد به دلیل برخی بی احتیاطی های خود بیمار ایجاد می شود. زیرا بیمار به دلایل مختلفی توصیه های بعد از جراحی پزشک را رعایت نمی کند.

بیمار باید پس از ایمپلنت دندان دهان خود را به صورت مداوم با آب گرم بشویید البته نباید این عمل را به صورت قرقره کردن انجام دهد. باید آب را در دهان بچرخاند و خارج کند. علاوه بر آن بعد از جراحی ایمپلنت تا مدتی که پزشک تعیین میکند نباید غذای سفت مصرف شود. بهتر است از مواد غذایی سرد و نرم در این دوره استفاده شود.

هر یک از این کار ها منجر می شود تا التهاب و درد ایمپلنت دندان کاهش یافته و کم کم از بین برود. 

مراقبت های ایمپلنت

 اولین سوالی که بعد از ایمپلنت دندان به ذهنمان خطور می کند این است که حالا بعد از ایمپلنت چه بخوریم؟ مسلما هر پزشک متخصصی برای بیمار خود در این دوره رژیم غذایی ایمپلنت ارائه می نماید. تا بیمار بتواند غذاهای مقوی میل کند بدون این که به دندان های خود آسیبی وارد کند. 

مراقبت از ایمپلنت بسیار حائز اهمیت است. معمولا باید بعد از کاشت دندان به مدت یک روز از استفاده مسواک در اطراف ناحیه ای که جراحی شده است خودداری نمایید. 

مراقبت بعد ایمپلنت می تواند کمک کند تا درد و التهاب در ناحیه کاشت کم شده و یا حتی از بین برود. شما باید بعد از ایمپلنت دندان به هیچ عنوان آب دهان خود را به بیرون تخلیه نکنید. باید اب دهان خودتان را قورت دهید. این عمل می تواند در کاهش درد دندان شما تاثیر گذار باشد.

اگر درد در ناحیه ایمپلنت زیاد بود می توانید با مسکن درد ایمپلنت را کاهش داده یا از بین ببرید. این درد تا زمانی که دندان دچار تورم و التهاب است، وجود خواهد داشت.

عوارض ایمپلنت

عوارض ایمپلنت

اگر شما پس از کاشت دندان دچار خونریزی پس از ایمپلنت شدید باید بگوییم به دلایل مختلفی بستگی دارد. می تواند نتیجه بی دقتی و بی مهارتی پزشک مورد نظر باشد، یا می تواند نتیجه یک ایمپلنت ناموفق باشد.اما کلینیک تخصصی روشا مفتخر است با بهره مندی از بهترین متخصصیت ایمپلنت با داشتن کادری مجرب و دلسوز رضایت کامل شما عزیزان را بدست اورد.

در برخی موارد نیز عوارض ایمپلنت ارزان می تواند ناشی از نامرغوب و نامناسب بودن ایمپلنت مورد استفاده باشد. استفاده از سیگار، و حتی بیماری دیابت نیز می تواند در ایمپلنت دندان تاثیرات منفی داشته باشد. 

اگر بخواهیم در مورد عوارض کاشت دندان صحبت کنیم، باید بگوییم  ایمپلنت و سیگار، ایمپلنت و دیابت و.. همچی دشمنانی هستند که نباید با یک دیگر رو به رو شوند. بهتر است بگوییم صحبت در مورد عوارض سیگار بر ایمپلنت خود یک مقاله مجزا را در بر خواهد گرفت. 

ایمپلنت فوری

ایمپلنت فوری یکی از روش های متداول در ایمپلنت دندان به شمار می رود. ایمپلنت 1 روزه رابعضی افراد مورد استفاده قرار می دهند. اما این چنین مسئله ای ممکن است؟ بدون شک عوارض ایمپلنت فوری می تواند بالاتر باشد. 

استفاده از روش ایمپلنت دندان در یک روز بدون تردید مزایا و معایبی در بر خواهد داشت. معایب ایمپلنت فوری را می توانید در احتمال شکستن دندان با کوچکترین حرکت، ریسک پذیر بودن و … بیان نماییم. اما از طرفی این نوع ایمپلنت دندان می تواند از هزینه بیشتری نیز برخوردار باشد. 

قیمت ایمپلنت فوری نسبت به ایمپلنت های معمولی بیشتر است. ریسک استفاده از این روش برای ایمپلنت دندان بالاتر است. پس توصیه می شود از روش های معمولی کاشت دندان استفاده نمایید.

اوردنچر

اوردنچر
اوردنچر

در روش اوردنچر مشکل لق بودن دندان مصنوعی برطرف می شود. پس می توانیم بگوییم که دندان مصنوعی احتمال لق شدگی دارد. حال از خودتان می پرسید ایمپلنت یا دندان مصنوعی کدام یک بهتر و مقرون به صرفه تر است؟ مسلما ایمپلنت دندان می تواند نسبت به دندان مصنوعی از هزینه بالاتری برخوردار باشد اما بهترین راه داشتن دندان است.

قیمت دندان مصنوعی را اگر با قیمت ایمپلنت دندان مقایسه کنیم، درخواهیم یافت که استفاده از دندان مصنوعی می تواند از هزینه کمتری برخوردار باشد. اما می دانیم که هر هزینه پایین دلیل بر نامطلوب بودن آن روش است. پس می توانیم ایمپلنت را از نظر کیفیت بسیار بهترو بادوام تر از دندان مصنوعی به شمار آوریم. 

اوردنچر متکی بر ایمپلنت مورد استفاده قرار می گیرد. هر چند قیمت اوردنچر نیز می توان بالاتر از دندان مصنوعی و دست دندان باشد. اما مزایای بسیاری که استفاده از این روش وجود دارد منجر می شود افراد آن را به استفاده از دندان مصنوعی ترجیح دهند. 

اگر از شما بپرسند اوردنچر یا دندان مصنوعی؟ کدام را انتخاب می کنید؟ بدون تردید ترجیح می دهید از اوردنچر برای دندان خود استفاده کنید. 

تفاوت ایمپلنت با بریج

اولین سوالی که از خودتان می پرسید این است که ایمپلنت بهتر است یا بریج؟ باید بگوییم این دو روش برای کاشت دندان از تفاوت های فاحشی برخوردار هستند. افرادی که برای کاشت دندان به پزشک مراجعه می کنند با دو گزینه ایمپلنت یا بریج روبه رو هستند. انتخاب هر یک از این روش ها میتواند مزایا و معایبی داشته باشد.

اگر بخواهیم در مورد تفاوت ایمپلنت و بریج صحبت کنیم، باید بگوییم از نظر هزینه بریج مقرون به صرفه تر از ایمپلنت دندان است. اما از طرف دیگر بریج ممکن است بعد از چند سال نیاز به تعویض داشته باشد. که این می تواند هزینه بیشتری را برای بیمار به بار آورد. 

یکی از مشکلات بریج نسبت به ایمپلنت تمیز نگه داشتن آنها است. زیرا در این روش نمی توان از نخ دندان استفاده نمود. حتی در زمان مسواک زدن دندان نیز مشکلاتی بروز می کند. علاوه بر این موارد ایمپلنت دندان و بریج تفاوت های بسیار زیاد دیگری نیز با یکدیگر دارند. برای بریج لازم است دندانهای کناری تراش داده شوند.

پیوند استخوان 

سینوس لیفت

پیوند استخوان در اصل روشی برای بازسازی استخوان به شمار می رود. برخی از افرادی که متقاضی انجام ایمپلنت دندان هستند، به دلیل بیماری همچون پریودنتال، استخوان های دندان خود را از دست داده اند. یا استخوان های فک این افراد تخریب شده است. 

از این رو برای انجام ایمپلنت دندان نیاز به پیوند استخوان دارند. تا استخوان های فک این بیمار مجددا رشد نموده و بازگردانده شود. پس از آن عملیات ایمپلنت بر روی دهان این شخص انجام شود. با پیوند استخوان می توان حتی کیفیت و کمیت استخوان فک را پیش از ایمپلنت دندان بالا برد.

قیمت ایمپلنت

قیمت ایمپلنت بسته به نوع برند استفاده شده از ایمپلنت متغیر می باشد. اما باید بگوییم در کل هزینه ایمپلنت دندان بالا می باشد. کلینیک دندانپزشکی روشا ایمپلنت اقساطی را برای مشتری های خود در نظر گرفته است و با پرداخت حدود 30درصد از هزینه درمان شما شروع می شود.

برخی از کلینیک های دندانپزشکی باشعار ایمپلنت ارزان از ایمپلنت های درجه 2و3 استفاده می کنند یا از دندانپزشک های غیرمتخصص استفاده میکنند.

مرکز تخصصی ایمپلنت روشا با دارا بودن بهترین متخصصین ایمپلنت و با دارا بودن کادری مجرب و دلسوز به همراه داشتن تجهیزات مدرن و به روز و مواد باکیفیت مفتخر است تا درمان ایمپلنت شما را به بهترین شکل برای جلب رضایت کامل شما عزیزان به ارمغان اورد.

برای مراجعه به این مرکز و ویزیت و مشاوره رایگان با متخصص کافیست با شماره تلفن 02144624156
و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید و یا فرم نوبت دهی زیر را تکمیل فرمایید تا با شما تماس بگیریم.

باید بگوییم نباید نگران هزینه ایمپلنت باشید. زیرا ایمپلنت شامل بیمه می شود. می توانی به راحتی با استفاده از بیمه، هزینه های ایمپلنت دندان خود را کاهش دهید. 

اگر بخواهیم در مورد هزینه ایمپلنت خوب صحبت کنیم، باید بگوییم تقریبا تمامی برند ها و مارک های ایمپلنت دندان از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. همین مسئله منجر می شود تا هزینه کاشت دندان بالا باشد.

قیمت ایمپلنت در غرب تهران

شما می توانید برای ایمپلنت دندان مرغوب و با کیفیت با هزینه ای مقرون به صرفه، به کلینیک دندانپزشکی تخصصی روشا مراجعه نمایید و در جلسه اول از مشاوره و ویزیت رایگان متخصص ایمپلنت بهره مند شوید.شماره تماس مرکز تخصصی ایمپلنت روشا:02144624156 و یا با شماره همراه 09307777221 از طریق واتس آپ، تلگرام یا تماس بگیرید

 1. حسین گفت:

  سلام و خسته نباشین. مادر من تقریبا تمام دندان هاش رو از دست داده و خیلی داره اذیت میشه. برای ایمپلنت کردن سوال من اینه که کیفیت ایمپلنت کره ای چطوره؟ و اینکه قیمت ایمپلنت کره ای چقدر هست؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   سلام .
   ایمپلنت های کره ای نسبت به ایمپلنت های اروپایی دارای قیمت به نسبت پایین تری می باشند و در کنار مقرون به صرفه بودن آن ها ، کیفیت و دوام مناسبی به بیماران عزیز ارائه داده اند .
   برای اطلاع از قیمت ایمپلنت کره ای به جدول اول یا جدول پر طرفدار ترین در بالای مقاله مراجعه کنید .

 2. طاهری گفت:

  خسته نباشین. من 27 سالمه و چند ماه پیش به دلیل عصب کشی ناقص مجبور شدم 7 تا از دندان هام رو بکشم. سوال اول اینکه چه مدت بعد از کشیدن دندان میشه ایمپلنت کرد و سوال دوم قیمت ایمپلنت اشترومن رو برای 7 تا دندان چقدر میشه؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   برای ایمپلنت باید وضعیت جسمی و استخوان فک شما توسط متخصص ایمپلنت بررسی بشود .
   برای قیمت های ایمپلنت در جدول های ابتدای مقاله موجود می باشد .
   برای دریافت وقت مشاوره و ویزیت رایگان با شماره 09307777221 می توانید از طریق تماس ، واتساپ و تلگرام ارتباط برقرار کنید .

 3. زهرا گفت:

  سلام. خسته نباشین. خواستم از خدماتی که ارائه میدید تشکر کنم. با اینکه قیمت ایمپلنت آلمانی یک مقدار بالا بود ولی انقدر خدمات عالی بود که می ارزید واقعا! ممنون

 4. مهرداد گفت:

  سلام. میخواستم بپرسم هزینه ی ایمپلنت دندان را میتوان به صورت قسطی پرداخت کرد؟ اگر میشه قیمت ایمپلنت دندان قسطی به چه صورت است؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   بله . در کلینیک دندانپزشکی روشا همواره در تلاش هستیم تا اسباب رضایت شما بیماران عزیز را فراهم کنیم .
   شما می توانید هزینه ایمپلنت را به صورت اقساطی پرداخت نمایید.
   اقساط به این شکل است که شما مبلغی را به عنوان پیش پرداخت در ابتدای شروع درمان پرداخت می کنید و الباقی مبلغ در طول درمان به صورت اقساطی دریافت می شوند.
   برای اطلاع از ایمپلنت اقساطی ، چگونگی آن و دریافت مشاوره رایگان به شماره زیر تماس بگیرید .
   09307777221

 5. کامران گفت:

  وقتتون به خیر. من میخوام 4 تا از دندان های فک پایینم رو ایمپلنت کنم. آیا قیمت ایمپلنت فرانسوی با توجه به کیفیت ایمپلنت مناسبه؟ یا بهتره از ایمپلنت های دیگه استفاده کرد؟

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   همانطور که گفته شد ابتدا باید وضعیت جسمی و استخوان فک شما بررسی شود و سپس دکتر متخصص می تواند بسته به وضعیت شما ، بهترین و مناسب ترین ایمپلنت ها برای شما را ، برایتان معرفی کند و در اخر نیز تصمیم با خوده شما است .
   با شماره زیر برای وقت مشاوره رایگان تماس بگیرید و یا در تلگرام و واتساپ پیغام بگذارید.
   09307777221

 6. خشایار گفت:

  سلام خسته نباشین. من حدودا 2 ماه هست که دندانهای 1,2,6 پایین سمت چپ رو کشیدم. اول خواستم بپرسم زمان مناسب ایمپلنت چه زمانی هست؟ و هزینه ایمپلنت فوری چقدر میشه؟

 7. با عرض سلام و خسته نباشید. تعداد زیادی از دندان های فک بالای من کشیده شده و نیاز به ایمپلنت کردن داره. طول درمان ایمپلنت فک بالا و هزینه ایمپلنت فک بالا رو لطفا بفرمایین.

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   نمیتوان به صورت دقیق قیمت ایمپلنت شما را تعیین کرد زیرا ممکن است درمان شما نیاز به درمان های جانبی داشته باشد و همچنین عوامل دیگری همچون تخصص دندانپزشک ، برند ایمپلنت نیز بر روی قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد .
   برای اطلاع از قیمت دقیق نیاز به مشاوره و معاینه توسط متخصص ایمپلنت دارید که برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید .
   09307777221

 8. مهدی گفت:

  با اینکه قیمت ایمپلنت فک کامل بالا بود ولی از زمانی که ایمپلنت کردم زندگی برام شیرین شده  و واقعا راضی هستم. ممنون از خدمات و برخورد خیلی خوبتون.

 9. شیدا گفت:

  سلام دکتر روزتون به خیر. اگر تعداد زیادی از دندانها کشیده شده باشه بهتره که دندانهای باقیمانده کشیده بشه و تمام دندانها ایمپلنت بشه؟ در ضمن لطفا قیمت ایمپلنت فک بالا و پایین و قیمت ایمپلنت فک پایین نیز بفرمایید .

  • کلینیک دندانپزشکی روشا گفت:

   نمیتوان به صورت دقیق قیمت ایمپلنت شما را تعیین کرد زیرا ممکن است درمان شما نیاز به درمان های جانبی داشته باشد و همچنین عوامل دیگری همچون تخصص دندانپزشک ، برند ایمپلنت نیز بر روی قیمت ایمپلنت تاثیر می گذارد .
   برای اطلاع از قیمت دقیق نیاز به مشاوره و معاینه توسط متخصص ایمپلنت دارید که برای رزرو نوبت با ما تماس بگیرید .
   09307777221

نظرات خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید .